چگونه به موهای خود را در خانه بدون حسرت آن را عمیقا

نیوزویک | No comments

این احتمال وجود دارد که قرنطینه خستگی در حال حاضر بدست به شما. شما ممکن است شروع به احساس خارش از خلاقیت و یا نیاز به تغییر و هیجان است. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما, لطفا, قرار دادن قیچی کردن.

درست است وجود دارد چیزی است که طراوت و جوانی در مورد تازه مدل موی اما تنها زمانی که کوتاه کردن مو درست انجام شده است. بد برش—و حتی نمی گرفتن من شروع چتری—می تواند کشتن اعتماد به نفس خود را و شما را در شرایط مقابله با این بار تلاش.

در حال حاضر در میان این همه خود انزوا و بسیاری از کسب و کار بسته شدن هزاران نفر از فیلم ها در حال حاضر به ظاهر در یوتیوب و Infinite نشان دادن راه به بسیاری از در خانه تر و تمیز. اما این بدان معنا نیست که شما باید به دنبال دستورالعمل خود را. در عوض به ما اعتماد! در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد دادن خودتان در خانه کوتاه کردن مو و به همین دلیل آن را فقط ممکن است بهترین به صبر این چرخه است.

Hair Supplies
قیچی و قلم و دیگر یک ظاهر طراحی شده مو لوازم جانبی دروغ در یک جعبه در برش و رنگ Friseur Klier سالن مو در الکسا مرکز خرید در مارس 17, 2013 در برلین, آلمان.
Sean گالوپ/گتی

بحث خود را به آرایشگر

این زمان بسیار خوبی برای پرداخت hairstylist خود را به صورت دیجیتال مشاوره اگر آنها برای آن است. در حالی که آنها ممکن است به شما توصیه برای برش مو خود را, خود ارضایی, آنها را راهنمایی عالی برای ساخت فعلی خود را رنگ و برش گذشته از طریق این اجتماعی فاصله دوره است.

آیا گوش دادن به یوتیوب و یا Infinite مشاوره

اگر شما فکر می کنم شما می توانید اعتماد Infinite تصویری که شما نشان می دهد چگونه به موهای خود را دوباره فکر می کنم. حتی اگر یک فرد بر روی صفحه نمایش نشانی از یک کار بزرگ را با خود مو وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که شما می توانید خود را تقلید روش.

آرایشگر و آرایشگر موی تیلور لون گفت: نیوزویک که این منابع تنها آسیب مو خود را. “اعتماد ندارند یوتیوب به دلیل همه مو متفاوت است,” او گفت: بیش از یک Instagram پیام. “چه کار می کرد برای کسی که به احتمال زیاد نمی خواهد برای شما کار می کنند. همه ما متفاوت cowlicks مو, بافت مو و تراکم.”

سرمایه گذاری در ابزار مناسب

یک دلیل وجود دارد همه ما پرداخت سبک برای آنها سخت و تکنیک های آموخته شده و محصولات با کیفیت بالا. اگر شما مصمم به امتحان کنید و از نو خلق کردن یک سالن برش, شما نیاز به خرید ابزار مناسب.

برای مردان برش خود را مو OUAI خالق جن اتکینز توصیه می شود خرید کوتیکول-اندازه قیچی در گفتگو با مردان مجله. افراد مشهور سبک مو مت Fugate گفت: همین کار را برای زنان و برش خود را چتری: آن را به ارزش سرمایه گذاری در قیچی گفت: ماری کلر.

با یک جفت معمولی از قیچی خانگی شما به احتمال زیاد به بزرگتر و واضح تر اشتباهات. حتی با ابزار مناسب را وجود دارد یک منحنی یادگیری در بهترین راه برای کاهش نوع خاص خود را از مو.

اگر شما به کاهش موی چتری آنها را طولانی تر از شما فکر می کنم شما باید

لون افشا و خنثی مشترک فیلم هایی که با انداختن یک “ادم” راه برای کاهش موی چتری. “هر آنچه که شما انجام نمی دم اسبی خود و قطع آنها را در موی دم اسبی لطفا فقط هیچ!,” او نوشت.

برش موی چتری را به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل. Fugate گفت: ماری کلر که وجود دارد تن از گام های درگیر از جمله خرید قیچی برش در لایه و هرگز پریدن در پا برای اولین بار (مو برای اولین بار؟) با یک راست در سراسر تک برش.

به جای جدا کردن مو به بخش های و برش به سمت بالا. “مقاومت در برابر اصرار به قطع در سراسر راست در یک خط” Fugate توضیح داد. “شما می خواهید به نگه داشتن خود را به قیچی به صورت افقی و برش به پایان می رسد از مو برای ایجاد یک نرم قطعه-y و منتشر خط که طبیعی به نظر می رسد به جای بلانت خط که به نظر می رسد مثل شما فقط آن را قطع.”

اگر شما مرتکب فقط به یاد داشته باشید خود را جدید-برش موی چتری گزاف گویی خواهد شد و گسترش و به احتمال زیاد نمی خواهد نگه داشتن شکل شما انتظار می رود. ترک فوق العاده ظهر تا زمانی که شما می دانید که چگونه آنها می گیرند. شما همیشه می توانید تر و تمیز تر بعد.

یا شاید فقط آن را انجام نمی!

به جای آن از ارتکاب به یک ممکن است اشتباه لون گفت: بهتر است برای دریافت خلاق در راه های دیگر. “امیدوارم ما را از قرنطینه در هیچ زمان. در ضمن راک برخی از کلاه! بهم تابیدن و بافتن مو خود را! بازی در اطراف با سبک های مختلف,” او نوشت. “شلیک حتی سفارش کلاه گیس اگر شما واقعا می خواهید به گام عکاسی از خود شما بازی. اما هر آنچه که شما را ترک آرایش به آرایشگاه. لطفا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>