چگونه به حذف خود را Houseparty حساب در حال حاضر که شما نگران هک شدن

روز دوشنبه ادعا گردش در اطراف توییتر است که گروه برنامه چت تصویری Houseparty شد هک کردن برنامه های دیگر—از جمله اطلاعات بانکی. اگر شما یک Houseparty کاربر و تعجب کنید که چگونه برای حذف خدمات از دستگاه های خود را نگاه نکنید: در اینجا چگونه به راهنمای برای درست آن.

اول اگر چه در برخی از زمینه چگونه این همه آغاز شده است. با توجه به جدید دولتمرد این هک را می توان ردیابی بازگشت به پس-حذف صدای جیر جیر و دیگری که تاکنون قفل شده از یک کاربر و مدعی است که این سرویس هک شده او در بانک اطلاعات.

در اوایل بعد از ظهر دوشنبه این شرکت توییتی اطمینان داد که این سرویس امن است. “همه Houseparty حساب های امن هستند – سرویس امن است هرگز به خطر بیافتد و نمی کند جمع آوری کلمه عبور برای سایت های دیگر” شرکت نوشت.

بعد Houseparty نوشت که شایعه شده بود یک “کمپین اسمیر” و ارائه یک میلیون دلار پاداش برای هر کسی که می تواند اثبات کند که این شرکت تا به حال شده است یک قربانی گفت: مبارزات انتخاباتی.

پس از نرم شایعات شروع به گسترش فوربس گزارش داد که هک ظاهرا ناشی از این برنامه شد به احتمال زیاد ناشی از “اعتبار چاشنی حملات” که در آن سایبر کلاهبرداران در تاریک وب و استفاده از پایگاه داده از سرقت رمزهای عبور و سعی کنید به استفاده از باری در سراسر سیستم عامل های مختلف. بهترین راه برای جلوگیری از این نوع نرم است که با استفاده از کلمات عبور مختلف در سراسر حساب های مختلف و شما می توانید بررسی کنید اگر رمز عبور خود را به خطر افتاده است در من شده است Pwned پایگاه داده.

epic games
شرکت کنندگان در پیاده روی حماسی بازی غرفه در 2019 GDC توسعه دهندگان بازی کنفرانس در تاریخ 20 مارس 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. بازی حماسی صاحب محبوب چت تصویری گروهی برنامه HouseParty
جاستین سالیوان/گتی

البته کاربران هنوز هم ممکن است احساس اضطراب در مورد نرم ادعا می کند و ممکن است بخواهید به حذف حساب های خود را برای جلوگیری از مسائلی که کاربران دیگر را ظاهرا مواجه شده است. در زیر من مشخص شده که چگونه شما می توانید حذف Houseparty برنامه که متعلق به Fortnite طراحان بازی حماسی و می توان در اپل مصنوعی و کامپیوترهای Mac و همچنین می توان در Google Chrome.

در حال حاضر با داشتن یک حساب کاربری برای این داستان من سعی کردم به سادگی استفاده از برنامه Chrome برای جلوگیری از دانلود برنامه های خودم. اما برنامه Chrome به نظر نمی رسد اجازه می دهد تا به کاربران برای ویرایش تنظیمات حریم خصوصی خود را و یا حذف حساب های خود را به طور مستقیم از برنامه.

پس از دانلود برنامه برای آی فون, حذف حساب من بسیار آسان بود در واقع. به سادگی ضربه بزنید لبخند “دوست” آیکون در گوشه سمت چپ مشاهده گوشه ای از صفحه نمایش خود را. سپس شیر “تنظیمات” نماد.

delete houseparty
پس از کلیک کردن بر روی “دوستان” آیکون در گوشه سمت چپ مشاهده گوشه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات.
تصویر/HouseParty

حرکت به “حریم خصوصی” آیکون و سپس رفتن به “حذف حساب.”

houseparty privacy
پس از کلیک کردن بر روی “تنظیمات” بروید به “حریم خصوصی است.”
تصویر/HouseParty

پس از کلیک کردن بر روی “حذف حساب” برنامه را بپرسید اگر شما مطمئن هستید که می خواهید حساب کاربری خود را حذف و پس از آن خواهد شد را برای شما به وارد کنید رمز عبور خود را قبل از پاک کردن حساب خود را برای خوب است. قبل از حذف آن را به درخواست یکی از آخرین زمان اگر شما مطمئن شوید که شما با کلیک بر روی “حذف” آوردن شما بازگشت به صفحه اصلی.

houseparty delete
پس از رفتن به “حریم خصوصی” کلیک کنید و “حذف حساب” برای تایید است که شما می خواهم به حذف حساب کاربری خود شوید.
تصویر/HouseParty
houseparty password
را وارد کنید رمز عبور خود را قبل از درخواست برای تایید است که شما می خواهم این برنامه را حذف کنید.
تصویر/HouseParty

وجود دارد و شما آن را—نه بیشتر Houseparty برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im