چگونه به رایگان دریافت کنید, سیب زمینی سرخ کرده مک دونالد هر جمعه تا پایان ماه ژوئن

مک دونالد است که بازگرداندن آن “رایگان سیب زمینی سرخ کرده در سرخ روز” معامله به مشتریان ارائه فرصت برای اضافه کردن برخی از رایگان سیب زمینی خوبی به سفارش خود را یک بار در هفته.

هر جمعه بعد از ساعت 11 صبح به وقت محلی مک دونالد طرفداران می تواند ادعا رایگان بخشی از متوسط سیب زمینی سرخ شده با 1 دلار خرید.

به ادعای خود را رایگان سیب زمینی سرخ کرده را سفارش موبایل مک دونالد سفارش برنامه که در آن شما خواهد بود قادر به استفاده قرارداد. رایگان سیب زمینی سرخ کرده معامله معتبر است به صورت یک سفارش برای هر کاربر ثبت نام شده پس از هر جمعه تا 28 ژوئن سال 2020 است.

اگر شما جدید به مک دونالد نرم افزار کاربران برای اولین بار می تواند ادعا رایگان و متوسط بخشی از سیب زمینی سرخ کرده با هیچ خرید لازم است در هنگام سفارش از طریق این برنامه هر روز از هفته است. این معامله معتبر است یک بار برای هر مشتری جدید و نیز اجرا می شود تا ژوئن 28.

علاوه بر این اگر شما به دنبال برای بیش از متوسط سیب زمینی سرخ کرده, ثبت نام کاربران نرم افزار همچنین می توانید $1 کردن قیمت سیب زمینی سرخ کرده بزرگ یک بار در هر هفته تا ماه ژوئن 28.

مک دونالد همچنین دارای دو نوشیدنی معاملات موجود تا ماه ژوئن 28. یک بار در روز و شما می توانید هر اندازه premium-کباب قهوه و یا قهوه سرد برای $0.99 و پس از خرید پنج McCafé نوشیدنی شما می توانید یک به صورت رایگان.

mcdonalds sign
مک دونالد ثبت نام در لس آنجلس. مک دونالد برای بازگرداندن “فرای روز” و دادن دور رایگان سیب زمینی سرخ کرده با 1 دلار خرید هر جمعه تا پایان ماه ژوئن است.
حماسه/گتی

محلی خود را بررسی کنید رستوران مک دونالد برای دیدن اینکه آیا یا نه آنها در حال شرکت در معاملات قبل از رفتن به خارج.

رستوران های مک دونالد در سراسر ایالات متحده در حال باز drive-thru, منظقه انتخاب کنید و تحویل سفارشات از طریق بارگذاری می خورد یا DoorDash. با توجه به مک دونالد 99 درصد از آن ایالات متحده رستوران هنوز باز است هر چند آنها ممکن است عامل با ساعت محدود و محدود و یا تغییر منوی.

بیانیه ای در مک دونالد در وب سایت آمده است: “مک دونالد است که از نزدیک نظارت بر تاثیر coronavirus داشتن در جوامع که در آن عمل می کنیم. مثل همیشه ما شماره یک اولویت است حفاظت از رفاه کارکنان و مشتریان این اصل راهنماهای هر تصمیم ما را.

“در این زمان تقریبا تمام مک دونالد در آمریکا رستوران باز باقی می ماند به شما خدمت می کنند. مک دونالد و ما franchisees در نظر گرفتن گام فعال برای کمک به اطمینان از ایمنی در رستوران ما در تمام جوامع ما با مشارکت محلی و ملی, مقامات بهداشت و درمان و به عنوان وضعیت همچنان به تکامل خواهد شد تا سیاست های ما.”

در حالی که مک دونالد رستوران ها باقی مانده اند باز در ایالات متحده زنجیره ای مواد غذایی سریع بسته شده است برخی از رستوران های بین المللی. زمانی که مک دونالد بازگشایی در فرانسه در ماه آوریل طرفداران منتظر تا سه ساعت به رفتن را از طریق درایو از طریق ترک جاده ها قفل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im