چگونه برای پیوستن به ایالات متحده در فضا نیروی امریکا جدیدترین شاخه نظامی

نیوزویک | No comments

گاهی اوقات در این زندگی یک فرد ماموریت در این سیاره به معنی این نیست که بر روی این سیاره است. این پیامی است که از ایالات متحده به فضا نیروی جدیدترین شاخه نظامی ایالات متحده.

فضا و نیروی ششم شاخه نظامی و آن را تحت عمل نیروی هوایی ایالات متحده و بخش های زیادی مانند دریایی سپاه با نیروی دریایی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد فضایی نیروی است که ماموریت حفاظت از منافع آمریکا در فضا است. نمونه خواهد بود نگه داشتن آمریکا ماهواره امن و عملیاتی و در حال توسعه فن آوری های جدید برای حفاظت از حیات بر روی زمین از طریق منافع خود را در فضا است.

وجود دارد راه های مختلف به درخواست برای یک موقعیت با فضای نیروی. مستقیم ترین راه در حال حاضر برای انتقال از نیروی هوایی. دیگران خواهد بود محدود نقل و انتقالات از ارتش و نیروی دریایی و پس از آن وجود دارد یک نرم افزار آنلاین مانند این. همانطور که در حال حاضر برنامه های کاربردی جریان از طریق نیروی هوایی, سایت استخدام دفاتر.

U.S. Space Force
ژنرال جی ریموند رئیس عملیات فضایی, نقاط, به تازگی طراحی شده رتبه نشان از CMSgt راجر Towberman ارشد ترین داوطلب خدمت سربازی در فضایی آمریکا نیروی, در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2020 نیروهای مسلح در روز اعلام و معرفی رسمی پرچم ایالات متحده در فضا نیروی در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در مارس 15 سال 2020 است.
عکس توسط ساموئل کروم-استخر/گتی ایماژ

فضا نیروی سخنگوی لین کربی در این هفته گفت: یک هزار و سربازان در حال حاضر درخواست داوطلبانه نقل و انتقالات.

“همانطور که از مه 13 فضایی آمریکا نیروی دریافت کرده است بیش از 2 ، 000 برنامه های کاربردی از سربازان در هر دو آلی و مشترک [نیروی هوایی تخصص کدهای] داوطلبانه به انتقال به سرویس جدید” کربی گفت: در Military.com گزارش.

فضا نیروی نوشته شده در این استخدام تصویری در توییتر.

پنجره برای واجد شرایط فعال وظیفه پرسنل به درخواست برای فضای زور باز شده در مارس 1 و صدها اعمال شده در چهار روز اول گفت: ژنرال دیوید “DT” تامپسون فضا نیروی معاون فرمانده.

مه 4 تاریخ همچنین ایجاد یک کمی “جنگ ستارگان” طنز به عنوان بسیاری از مرجع است که به عنوان “روز جنگ ستارگان.”

“کمی از فضای طنز وجود دارد: ‘مارس چهارم بود با شما'” ژنرال تامپسون گفت.

نرم افزار پنجره را مه 31.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فضا نیروی به وجود در تاریخ 20 دسامبر 2019 و اوایل امروز فضای نیروی flag رونمایی شد در دفتر بیضی.

U.S. Space Force Flag
ژنرال جی ریموند (R) رئیس عملیات فضایی و CMSgt راجر Towberman (L) با وزیر نیروی هوایی باربارا برت در حال حاضر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با پرچم رسمی از ایالات متحده به فضا زور در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن در مارس 15 سال 2020 است.
عکس توسط ساموئل کروم-استخر/گتی ایماژ

این فضای فعلی نیروی عمل با کمک موقت 16000 نیروی هوایی بودند که بخشی از نیروی هوایی فرماندهی فضایی. این 16,000 شماره است که چه فضایی در نظر دارد به نیروی کار در ابتدا با.

تامپسون گفت: هر یک از خدمات اعضای که انتقال به فضای نیرو را از طریق یک فرآیند راه اندازی و یا یک reenlistment.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی پنتاگون در ماه ژوئن سال 2018 به ایجاد فضای زور و آن را تبدیل به رسمی در ماه دسامبر زمانی که کنگره با تصویب $738 میلیارد نظامی لایحه که شامل آن جدیدترین شاخه نظامی.

با توجه به فضای نیروی سایت جدید شعبه “سازماندهی قطار و مجهز به نیروهای فضایی به منظور حفاظت از ایالات متحده و متفقین منافع در فضا و ارائه توانایی های فضایی به نیروی مشترک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>