چگونه برای زندگی و کار در منزل و بدون رفتن هم بزنید دیوانه

تست 1, 2, 3. … OK!

به انجمن خوش آمدید مستند! مانند هر کس دیگری که لوکس از کار در خانه من مشغول به کار در خانه هنگامی که من یک تماس از من تهیه کننده دیوید Rothman. همانطور که من به یاد بیاورید گفتگو رفت چیزی شبیه به این…

Pogue: “آیا شما یک ایده خوب برای یک داستان؟”
Rothman: “ایده این است: چه قوانین را برای کار و زندگی در خانه؟”
Pogue: “و شما می دانید آنچه که من باید انجام دهید ؟ من باید به ساقه تمام چیزی که توسط خودم بدون خدمه!”
Rothman : “ارزش یک شات!”

بنابراین در اینجا ما بروید: چگونه برای زندگی و کار در خانه بدون از دست دادن ذهن خود را.

اول از همه: لعنت که ویروس اما برکت اینترنت با سرعت بالا! اینترنت راه نجات ما از این چیز. این است چگونه معاشرت ما آن را سرگرمی ما آن را چگونه کسب و کار انجام می شود. این است که اینترنت را لحظه ای بزرگ.

آن باور نکردنی است چه می گذرد بیش از چت تصویری این روز است. جلسات, البته, اما همچنین کلاس های ورزش, کنسرت, کلیسا, بازی, شب, حتی مراسم عروسی! و البته کنسرت.

بنابراین در اینجا قانون #1 از مستند زندگی: یادگیری به استفاده از زوم.

وجود دارد بسیاری از videochatting برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد: اسکایپ, FaceTime, Google Hangouts. اما زوم است که به نوعی قهرمان coronavirus دوران به دلیل آن رایگان تصویر بسیار پایدار آن را آسان برای استفاده و آن را می توانید مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از مردم در این جلسه در یک بار.

برای دریافت یک حساب کاربری رایگان شما بازدید وب سایت زوم.ما عرضه و ایمیل خود را. سپس هر زمان که شما می خواهید برای شروع یک چت تصویری شما با کلیک بر روی “میزبان یک جلسه” > کلیک کنید “با تصویری بر روی” > کلیک کنید “دعوت” > با کلیک بر روی “کپی دعوت” > و سپس ارسال این لینک به شما co-توطئه گران.

همه آنها باید انجام دهید این است کلیک بر روی این لینک و آنها نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش خود را شبیه به این:

zoom-sunday-morning-cast-620.jpg
آن را “The Brady Bunch” … آن را “CBS یکشنبه صبح دسته.” ایسنا

شما ممکن است تشخیص تعداد کمی از این شخصیت های که هرگز قبل از به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را به طور همزمان. بله من دعوت ما کامل بازیگران “صبح یکشنبه” خبرنگاران برای پیوستن به من یک کمی اجتماعی فاصله بیش از زوم.

“اگر ما می توانید آن را هر کسی می تواند آن را انجام دهد!” گفت: ریتا شجاع.

در اینجا یک نکته برای همه کسانی که تماس های ویدئویی: شما می خواهید یک منبع نور در مقابل از شما. اگر شما یک پنجره را به سمت شما نگاه خوب است اما اگر آن را پشت سر شما نگاه مثل شما در برنامه حفاظت از شاهد.

david-pogue-video-call-lighting-620.jpg
نمونه خوب و بد از تماس تصویری روشنایی. ایسنا

کسانی تصویری جلسات خوبی هستند به عنوان مثال از قانون #2: این واقعا مهم است که به دنبال تماس های اجتماعی.

“به عنوان انسان ما همیشه به دنبال مردم را به با یک دلیل خوب: این راه ما طراحی شده بودند” گفت: Sanam حافظ اعصاب در دانشگاه کلمبیا. “و در حال حاضر شما در حال درخواست ما در این روز ثابت اجتماعی اتصال به آن را داشته باشند.”

او توصیه مشترک با Pogue در طول یک زوم تماس با: “جلوگیری از یک زمان به Facetime و یا یک تماس تلفنی با یک زن و شوهر از مردم در زندگی خود را که شما نیاز به بررسی در با. فقط باید بخندی. شاید اصلا بحث در مورد کوروناویروس همه زمان ها است.”

“شما هل دادن کودک خود را از دوربین؟” Pogue خندید.

“من خیلی متاسفم!” او گفت: تکیه کردن نظر به محزون گریه می کند.

و وجود خود را قانون #3: کودکان و حیوانات خانگی هستند اجازه رسمی در محل کار.

david-pogue-and-interrupting-cat-620.jpg
همانطور که شما کار از خانه گربه ها را از این راه در طول تماس های ویدئویی. ایسنا

Pogue خواسته Sanam “چگونه شما را مدیریت برای دریافت از طریق این؟”

“من مدیریت مثل هر کس دیگری!,” او خندید. “من تا من یک لیست از چیزهایی که من باید انجام دهید.”

و در اینجا قانون #4: روال نگه دارید. آن را بسیار آسان تر برای دریافت در خلق و خوی برای مولد بودن اگر شما را به یک برنامه. برخی از افراد پیدا کردن آن مفید به لباس تا برای “کار” حتی اگر آنها در حال رفتن به دیدن کسی در تمام طول روز. و زمانی که کار بیش از فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید بیرون بروید و به فیلم معنا نیست که شما نمی توانید به تماشای فیلم با هم.

در NetflixParty.com شما می توانید با نصب یک پلاگین در ویژگی های به Chrome مرورگر وب است که اجازه می دهد تا شما را به تماشای فیلم به طور همزمان با دوستان خود در سراسر کشور ساخت خود را روزنوشت نظرات در پنجره چت در سمت.

netflixparty-620.jpg
در netflixparty.com شما می توانید یک جمعی مشاهده فیلم و تلویزیون. ایسنا

سرانجام قانون #5: آن را به نام اجتماعی فاصله, نه حصر. شما مجاز به رفتن به خارج – و شما باید!

نگاهی به پیاده روی با افرادی که با شما زندگی می کنند. روشن نگه داشتن دیگر افراد, البته, اما سعی کنید به خارج وجود دارد در هر روز!

شما می توانید حتی کوچک تجمعات در فرد به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ این فاصله! من می دانم که برخی از بچه های محلی که همه رو به خانه فرستاده شده توسط خود دانشگاه به طوری که آنها آویزان کردن در پارکینگ خود را در دبیرستان.

social-distance-gathering-in-parking-lot-620.jpg
گرفتن با هم در یک فاصله. ایسنا

و من محلی کتابدار و همسایگان دیدار هر شب در آپارتمان خود درگاه برای چه به آنها تماس بگیرید “کوکتل در سالن انتظار.” این اجتماعی فاصله با تاکید بر اجتماعی است.

cocktails-in-the-foyer-620.jpg
“کوکتل در سالن انتظار.” ایسنا

در نهایت زندگی را بازگشت به حالت عادی. اما در عین حال به عنوان Sanam حافظ می گوید وجود دارد اتاق را برای بیشتر از یک احساس است.

“بسیاری از ما واقعا باید تعداد ما نعمت” او گفت:. “من نوسان بین فضای شما می دانید نوع وحشت و پریشانی و غم و اندوه به قدردانی مطلق برای داشتن یک سقف بالای سر من و داشتن یک آشپزخانه مجهز با مواد غذایی است. وجود دارد بسیاری از مردم که لازم نیست که در حال حاضر است.”

شما می دانید چه ؟ قوانین برای سالم ماندن در خانه نیست خیلی سخت به دنبال: تکیه بر اینترنت است. اجتماعی باشید. چوب به یک روال. نگاهی به پیاده روی.

زندگی می رود; شما فقط باید برای رفتن در آن را کمی … متفاوت است.

david-pogue-shoot-2-620.jpg
David Pogue لباس پوشیدن برای کار. ایسنا

      
برای اطلاعات بیشتر:

      
داستان های تولید شده توسط David Rothman. ویرایشگر: اد Givnish.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im