چگونه به یک ماسک صورت – که مد محافظ و قابلیت شستشو در خانه

ماسک صورت مجموعه برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع بینایی در سراسر کشور به عنوان قوانین جدید نیروی بیشتر و بیشتر مردم به استفاده از آنها در تلاش برای محافظت از خود و دیگران از گسترش Covid-19.

با خبر که دولت در حال حاضر ساخته شده پوشش صورت اجباری در مغازه ها آنها هرگز بیشتر ضروری است. آنها در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی و شما می توانید دیگر هاپ در حال بارگذاری تاکسی بدون یک یا. ماسک لازم نیست به فولاد, استاندارد, اما یکی که شما خودتان را در خانه خوب است.

مقدار زیادی از مارک های مد را شروع کرده اند به تولید روند-نسخه های led است که به اندازه کافی محافظت از پوشنده لباس بدون خوردن به بحرانی عرضه PPE مواد مورد نیاز برای در معرض کلید کارگران است. بیشترین سود موسسات خیریه بیش از حد حمایت از کسانی که در سمت چپ آسیب پذیر توسط coronavirus بحران است.

محاکمه و تست شده: بهترین ماسک های خانگی, ساده ترین و شیک ترین الگوهای

که گفت: هیچ چیز به شما جلوگیری از ساخت خود را حتی اگر شما لازم نیست که هر گونه مهارت های دوخت به صحبت می کنند. در واقع یک ماسک صورت یکی از ساده ترین تهیه پروژه وجود دارد و آن را نمی خواهد به شلاق تا چیزی که به نظر می رسد خوب است.

مشاهده این پست در Instagram

می خواهید بدانید که چگونه به یک ماسک? من در حال حاضر ساخت ماسک از خانه ما بیرون مازاد پارچه. اتمام داستان من را ببینید که چگونه به خود را بسازید! #nhs #stayhome

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Isabel Manns (@isabel_manns) در

امن است ، “هیچ خانه ساخته شده است به عنوان امن به عنوان یک گواهی پزشکی ماسک, اما بهتر است از پوشیدن یکی در همه, می گوید:” طراح مد بریتانیایی ایزابل Manns که در حال حاضر فروش ماسک صورت ساخته شده از مازاد پارچه (£10, isabelmanns.com) در کنار او چاپ لباس با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به بیمه خدمات درمانی. “من و ماسک و یک شکاف در عقب که در آن شما می توانید یک تکه پارچه فیلتر است که آن را بیشتر محافظ” او می افزاید.
پارچه خود را می تواند هر چیزی از یک شال گردن به یک پیراهن که دیگر متناسب به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید برش 21.5 cm x 40.5 سانتی متر قطعه از آن


اعتبار: ایزابل Manns

Manns همچنین دارای یک آموزش تصویری در Instagram داستان برای هر کسی که می خواهد به خود را دارند. با کمک او به علاوه کمی آزمون و خطا در بخشی از این احمق ضد راهنمای شامل همه چیز شما نیاز به دانستن را مد پسند, ماسک صورت…

شما نیاز:

  • یک تکه پارچه است که حداقل 21.5 cm x 40.5 سانتی متر
  • 2 قطعه الاستیک هر 17.5 سانتی متر
  • چند پین
  • یک چرخ خیاطیریختن (فولد) پارچه در نیمه با داخل رو به خارج و استفاده از پین به علامت 5 سانتی متر فاصله.
دوختن که در امتداد لبه باز اما ترک 5 سانتی متر فاصله بین پین و وجودشان


اعتبار: ایزابل Manns

اول خود را انتخاب کنید پارچه. این می تواند هر چیزی از یک شال گردن به یک پیراهن که دیگر متناسب به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید برش 21.5 cm x 40.5 سانتی متر قطعه ای از آن است. “پنبه خوب است به عنوان آن را آسان تر برای دوختن و شستن می گوید:” Manns. “من با استفاده از برخی از پارچه ابریشم که دوست داشتنی هستند و نرم, اما می توان آن را کمی لغزنده برای دوختن اگر شما در حال تجربه نکرده است.” روشن چاپ نگاه های دیدنی و جذاب, در حالی که دیگران ترجیح می دهند شعار یا طراح آرم (در نظر repurposing آرم-نابودسازی کفش کیسه گرد و غبار).
دوختن درز کمک هزینه تخت – این نیست ضروری است اما آن را نگاه شسته و رفته و جلوگیری از آن درز از چیز ساییده شده


اعتبار: ایزابل Manns

ریختن (فولد) پارچه در نیمه با undecorated در پس یا معکوس پارچه رو به بیرون (داخل و خارج به طور موثر). استفاده از یک زن و شوهر از پین به علامت از 5 سانتی متر فاصله در وسط سمت موازی برابر شده است.

دوختن که در امتداد لبه باز اما ترک 5 سانتی متر فاصله بین پین و وجودشان.
پین به پایان می رسد خود الاستیک گوش قلاب به محل با یک ثابت بین دو لایه پارچه در بالا و گوشه پایین در سمت چپ و دیگری انعکاس آن در سمت راست.
کوک آن دو طرف درز بسته و سپس به نوبه خود از ماسک راه حق را با کشیدن پارچه از طریق فیلتر سوراخ


اعتبار: ایزابل Manns

خود را به نوبه خود ماسک راه حق را به طوری که شما می توانید ببینید رنگارنگ طرف پارچه. در حال حاضر دوختن هر طرف درز کمک هزینه تخت – این است 0.5 سانتی متر یا بیشتر از پارچه اضافی ایجاد شده توسط خود را – درز آن نمی باشد و ضروری است اما آن را نگاه شسته و رفته و جلوگیری از آن درز از چیز ساییده شده.

خود را به نوبه خود ماسک داخل به بیرون و دوباره ترتیب پارچه را طوری تا کنید که فیلتر شکاف است که در وسط و لایه باز در سمت.استفاده از سه پین در هر طرف عمودی به علامت چهار برابر بخش, پس از آن یک به یک ایجاد جریان 1cm برابر و با استفاده از پین به آنها را امن. در حال حاضر کوک در امتداد آن درز پهلو برای رفع pleats در محل


اعتبار: ایزابل Manns

در حال حاضر شما می توانید پین به پایان می رسد خود الاستیک گوش قلاب به محل با یک ثابت بین دو لایه پارچه در بالا و گوشه پایین در سمت چپ و دیگری انعکاس آن در سمت راست.

کوک آن دو طرف درز بسته و سپس به نوبه خود از ماسک راه حق را با کشیدن پارچه از طریق فیلتر ،

در نهایت شما آماده خود را به آسانی آن را ماسک راحت تر و انعطاف پذیر را می پوشند. استفاده از سه پین در هر طرف عمودی به علامت چهار برابر بخش – این است که در آن خود را pleats خواهد بود.
Manns نیز فروش خود را ماسک صورت آنلاین برای £10 هر یک با تمام درآمد حاصل از رفتن به بیمه خدمات درمانی


اعتبار: ایزابل Manns

سپس یک به یک ایجاد جریان 1cm برابر (همه رو به راه همان) و با استفاده از پین به رفع pleats در محل در هر دو پایان. Manns نشان می دهد اتو برای کمک به حفظ pleats در محل: “این باعث می شود آن را آسان تر برای دوختن,” او می گوید.

در حال حاضر کوک در امتداد آن درز پهلو برای رفع pleats در محل. و آن – ماسک خود را برای استفاده آماده است.

آیا شما خود را ساخت ماسک صورت در خانه ؟ به ما بگویید که چگونه شما در بخش نظرات زیر

برای اخبار بیشتر در تجزیه و تحلیل و مشاوره از تلگراف مد میز اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام برای دریافت خبرنامه هفتگی ما مستقیم به صندوق پستی خود را هر جمعه. ما را دنبال کنید Instagram @Telegraphfashion

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de