چگونه به توقف خود را به Sky Sports اشتراک با توجه به کروناویروس: می تواند شما را نیز لغو BT Sport?

با میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور در حال آماده شدن برای صرف هفته در خانه های بسیاری خواهد بود با تکیه بر تلویزیون به ارائه آنها را با اطلاعات و سرگرمی در طول coronavirus بحران است.

اما طرفداران ورزش را به یک انتخاب محدود از مشاهده به عنوان بسیاری از عمده جهان ورزش لیگ اعلام کرده اند که آنها را تعلیق مسابقات برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

در فوتبال, لیگ برتر, لیگ برتر ایران فوتبال, لیگ برتر و لیگ ملی تمام شده است قرار داده شده در یک وقفه حداقل تا آوریل است. دیگر ورزش ها مانند فرمول 1, اتحادیه راگبی و لیگ راگبی را نیز متوقف فصل خود را.

اما با طرفداران ورزش پرداخت صدها پوند در سال برای اشتراک به آسمان ورزش و رقیب BT, ورزش, بسیاری از در حال پرسیدن که آیا آن را ممکن است به لغو اشتراک به هیچ عمل زندگی می کنند نشان داده شده است.

در حال حاضر کسانی که در حال حاضر قفل شده است به یک قرارداد با Sky Sports و یا BT Sport قادر به لغو اشتراک خود را بدون پرداخت سنگین مجازات خروج.

فقط کسانی که خارج از قرارداد اولیه خود را پس از مدت به پایان رسیده است قادر خواهد بود به لغو معمولا با دادن یک ماه است متوجه. بازپرداخت در دسترس هستند برای کسانی که از دست رفته ورزشی اقدام پس از شیوع ویروس آغاز شده است.

در حالی که مشتریان نمی توانند انصراف از آسمان گفته است که اجازه خواهد داد که مشتریان به توقف ورزش خود را اشتراک تا زمانی که زنده ورزشی از سر گرفته است. مشتریان باید تماس 0800 151 2747 به انجام این کار, اما هشدار داده است که وجود دارد و قابل توجهی می تواند زمان انتظار.

BT تا کنون در برابر تماس به مشتریان اجازه می دهد به طور موقت توقف پرداخت های خود را.

هر دو آسمان و BT گفت: آنها امیدوار به نشان دادن هر گونه لغو رویدادهای زمانی که آنها بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برای بعد از آن در سال.

BT Sport گفت: این انتظار به پخش مانده از فصل در ماه های آینده. برخی از حوادث مانند کشتی کج کشتی هنوز هم در حال وقوع در پشت درهای بسته.

یک سخنگوی BT Sport گفت: “ما عذر خواهی به مشتریان در مورد تغییرات به BT Sport برنامه این هفته با توجه به تاثیر Covid-19. این وضعیت به سرعت در حال تحول است و ما در حال کار با لیگ های به ادامه, پخش زنده ورزشی, هر جا که امکان و پخش بازی ها زمانی که آنها دوباره در ماه های آینده.

“ما همچنان به پخش طیف گسترده ای از BT Sport محتوا از جمله فیلم های سینمایی و مستند و ما به روز رسانی خواهد شد مشتریان ما به عنوان یک نمایش واضح تر از باقی مانده از این فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im