چگونه به راه اندازی یک زوم جلسه با خیال راحت

غیر منتظره علائم کروناویروس شده است ورود بیگانه کلمات و عبارات به لغت ما.

فقط هفته پیش گفت: “من زوم دوستان من”, “زوم-بمب گذاری” یا “Houseparty نرم” را با صدای بلند را مطرح ابرو و یا دو.

اما در حال حاضر که بیشتر از ما در حال اتصال هر دو برای کسب و کار و لذت در ویدئو کنفرانس خدمات زوم تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما است.

وجود دارد اما چند خطرات با استفاده از سرویس جریان.

زوم کرده عذر خواهی کرد پس از متعدد اشکالات امنیتی است که اجازه هکرها برای رهگیری تماس های دیگران که به اشتراک گذاری لینک های بد است که می تواند سرقت اعتبارنامه های ورود به سیستم. آن را متوقف و تمام ویژگی های جدید و وظیفه آن مهندسین با ساخت مطمئن شوید که آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به عنوان تقاضا رشد می کند.
نخست وزیر حضور زوم جلسه هیئت دولت در ماه گذشته


اعتبار: PA

شاید بیشتر concerningly است که پدیده مذکور زوم-بمب گذاری که در آن مردم با پیوستن به جلسات اعلام نشده اغلب جیغ ناسزاهای یا انفجار تصاویر مستهجن.

اف بی آی در حال بررسی است و پس از یک تعداد گزارش را که دانش آموز زوم جلسات با معلمان ره توسط pranksters. چندین مدارس ممنوع تکنولوژی به دلیل نگرانی های حریم خصوصی و سهولت که در آن دانش آموزان می توانند به اشتراک گذاری لینک برای دسترسی به درس های خود را به این امید که غریبه ها ممکن است مختل آموزش.

وجود دارد چیزهایی که شما می توانید در پیشبرد به مطمئن شوید که شما و مردم شما در حال صحبت کردن با بیش از زوم – محافظت از هکرها و یا غریبه سرحد به تماس.

چگونه زوم است که پرداختن به مشکلات آن

زوم دو راه اصلی برای جلوگیری از هر کسی سرحد به جلسات که در حال حاضر تبدیل شده به طور پیش فرض پس از تعدادی از مسائل امنیتی است.

همه زوم تماس با رمز محافظت شده به طور پیش فرض به این معنی که حتی اگر یک غریبه تصادفا در سراسر یک جلسه ID منحصر به فرد 10-شماره آدرس برای هر تماس – آنها هنوز هم قادر نخواهد بود به در به طور خودکار. یک هکر باید بدانید که هر دو دیدار شناسه و رمز عبور را وارد کنید.

زوم نیز اجازه می دهد تا میزبان – فرد راه اندازی تماس – به اشتراک گذاشتن جلسات خود را با یک آدرس وب یا URL که اجازه می دهد تا ورود صرفا با کلیک کردن بر روی آن. این باعث می شود آن را آسان تر به سرعت مردم را دعوت به جلسات اما بدان معنی است که جلسات می تواند وارد شود بدون رمز عبور.

آن است که به طور کلی آسان تر برای به اشتراک گذاشتن یک لینک به کسانی که شما می خواهید برای زوم و نه از گسترش آن به طور گسترده ای توسط ارسال در رسانه های اجتماعی ،

دوم امنیت اندازه گیری یکی از ویژگی های شناخته شده به عنوان “اتاق انتظار” یک منطقه عملیات که در آن مردم باید صبر کنید زمانی که آنها پیوستن به تماس. آنها باید بستری توسط میزبان این معنی که اگر یک غریبه با حمله به تماس آنها نمی خواهد از گذشته اتاق انتظار بدون اجازه از میزبان. این در حال حاضر تبدیل شده به طور پیش فرض.

زوم نیز گفت: به تازگی جلسه شناسه های دیگر نمایش داده می شود بر روی عنوان toolbar.

این شرکت اعلام کرد این بود که برای جلوگیری از دیگران از دیدن فعال جلسه شناسه هنگامی که “زوم تصاویر ارسال شده علنا” و با استفاده از اطلاعات به سقوط جلسات.

جدید منو امنیت در حال حاضر اجازه می دهد تا برای به روز رسانی تنظیمات امنیتی در حالی که در یک تماس برای اولین بار به جای اینکه جلسه میزبان مجموعه ای از تنظیمات امنیتی قبل از تماس – چیزی منتقدان گفته بود که منجر به شکاف در جلسه امنیت و حفظ حریم خصوصی.

چگونه به راه اندازی یک امن زوم نشست را بر روی تلفن خود و یا قرص

 1. شیر “جلسه جدید” با آیکون دوربین.

 2. برای اکثر مردم این جلسه شخصی ID (PMI) باید خاموش. یک شاخص مدیران خرید منحصر به فرد خود را به شماره حساب: به این معنی که اگر شما در حال برگزاری جلسات منظم با همان گروه شما آسان تر برای پیدا کردن, اما اگر شما در حال برگزاری بسیاری از جلسات با افراد مختلف ممکن است آنها را وارد کنید در لحظه ای اشتباه. روشن نیست آن را تولید تصادفی ID که تنها در خدمت به اهداف آن جلسه.

 3. هنگامی که شما دکمه “شروع جلسه” شما در تماس است. سپس را انتخاب کنید “تماس با استفاده از اینترنت های صوتی”. مطمئن شوید که نه “لال” یا “توقف تصویری” انتخاب شده است اگر شما می خواهید مردم را به دیدن و شنیدن شما.

 4. شیر “بیشتر” و سپس “جلسه تنظیمات” خود را برای بررسی اقدامات امنیتی. مطمئن شوید که “قرار داده و از شرکت کنندگان در اتاق انتظار ورود” روشن است بنابراین شما می توانید روی صفحه نمایش است که وارد می شود. شیر “انجام شد”.

 5. به دعوت مردم و مطبوعات “شرکت کنندگان” و “دعوت”. شما می توانید انتخاب کنید برای ارسال ایمیل متون و یا تماس با ما. متناوبا شما می توانید انتخاب کنید “کپی کردن لینک” اگر شما می خواهید برای ارسال در یک برنامه مانند WhatsApp.

 6. هنگامی که مدعوین خود را با کلیک بر روی لینک آنها وارد خواهد شد در اتاق انتظار. مطبوعات “شرکت کنندگان” دوباره به حرکت آنها را به تماس بگیرید. شما همچنین می توانید از سوئیچ در “بازی صدای سنج ایجاد کردن برای ورود/خروج” در تنظیمات بنابراین شما می دانید هنگامی که کسی در حال ورود به جلسه است.

 7. زمانی که همه شما می توانید انتخاب کنید “قفل نشست” اجازه می دهد تا بیشتر شرکت کنندگان

چگونه به راه اندازی یک امن زوم جلسه بر روی کامپیوتر خود را

 1. ورود به زوم خود را حساب یا در زوم.با ما و یا از طریق دسکتاپ نرم افزار اگر شما آن را دریافت.
 2. با کلیک بر روی “میزبان نشست” بر روی وب و یا بر روی “جدید نشست” در برنامه دسکتاپ.
 3. انتخاب “تماس با استفاده از اینترنت های صوتی”. هنگامی که در تماس مطمئن شوید که نه “لال” یا “توقف تصویری” انتخاب شده است اگر شما می خواهید مردم را به دیدن و شنیدن شما.
 4. شیر “امنیت” خود را برای بررسی اقدامات امنیتی. مطمئن شوید که “فعال کردن اتاق انتظار” روشن است بنابراین شما می توانید روی صفحه نمایش است که وارد می شود.

 5. به دعوت مردم و مطبوعات “مدیریت شرکت کنندگان” و “دعوت”. شما می توانید انتخاب کنید برای ارسال ایمیل و یا به یک زوم تماس بگیرید. متناوبا شما می توانید انتخاب کنید “کپی URL” اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این نشست در یکی دیگر از راه چسباندن آن را در برنامه دیگری. ارسال در یک برنامه مانند WhatsApp.

 6. هنگامی که مدعوین خود را با کلیک بر روی لینک آنها وارد خواهد شد در اتاق انتظار. مطبوعات “مدیریت شرکت کنندگان” دوباره به حرکت آنها را به تماس بگیرید. شما همچنین می توانید از سوئیچ در “بازی صدای سنج ایجاد کردن برای ورود/خروج” در تنظیمات بنابراین شما می دانید هنگامی که کسی در حال ورود به جلسه است.

 7. زمانی که همه شما می توانید انتخاب کنید “قفل نشست” اجازه می دهد تا بیشتر شرکت کنندگان

برنامه ریزی یک جلسه زوم

 1. اگر شما می خواهید به راه اندازی یک جلسه جلوتر از زمان, شما می توانید یک برنامه اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید تنظیمات امنیتی خود را در پیشبرد.
 2. در هر دو گوشی های هوشمند و رومیزی یا تبلت کلیک کنید “برنامه” به جای شروع یک جلسه. این تولید یک منوی تنظیمات است که می تواند به بهینه سازی. به طور پیش فرض تنظیمات امنیتی روشن خواهد شد بنابراین اصلی ترین چیزی که شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید یک زمان.
 3. هنگامی که شما را انتخاب کنید و “برنامه” و یا “انجام” شما یک جعبه با یک تکه بزرگ از متن و یا یک رویداد تقویم در تلفن همراه. که پس از آن می توانید کپی و به اشتراک گذاشته شده به عنوان بالا.
 4. هنگامی که شما می خواهید برای شروع این دیدار به “برگزاری جلسات” در برنامه خود را انتخاب کنید و شروع.

چگونه باید نگران شما بود ؟ در حالی که دولت ها و کسب و کار انجام طبقه بندی شده یا محرمانه کسب و کار باید دو بار فکر می کنم در مورد استفاده از زوم آن است که اثبات می شود یک راه مفید برای ارتباطات روزمره و عادی عملیات کسب و کار.

“همیشه وجود دارد خطر در ارتباط با استفاده از بسته نرم افزار منبع, Ted, کیم, مدیر اجرایی دسترسی به اینترنت خصوصی می گوید.

بسته-منبع بدان معنی است که تنها این شرکت می داند که چگونه با این نرم افزار کار می کند و یا اگر وجود دارد پنهان در پشت درب است که می تواند اجازه می دهد به شخص ثالث برای رهگیری تماس های ضبط شده و یا ساخته شده در برنامه.

آقای کیم می افزاید: “شرکت ها و سازمان های دیگر نیاز به ارزیابی اینکه آیا یا نه این خطر است که ارزش به راحتی با استفاده از زوم.

“برای کسانی که تصمیم می گیرید که به راحتی ارزش در معرض خطر پس از توصیه های امنیتی را به حداقل رساندن احتمال ناخواسته وقفه به تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de