چگونه برای شروع یوگا در خانه: 10 بهترین شمار برای مبتدیان

Fیا برخی از این دلیل در دهه گذشته یوگا – در تمام آن اشکال عجیب و غریب (گرم و سرد و با آبجو و حتی بز) – تبدیل به یک رفتن به تمرین برای تناسب اندام متعصب. آن را تبدیل کرده و از تمرین شما ممکن است یک بار در هفته با پوشیدن تنبل tracksuit پایین به یک نمونه فیزیکی و معنوی ایده آل (ترجیحا با لباس سر تا پا در آخرین یوگی طیف وسیعی از Lululemon و sipping در لبنی فاقد گلوتن با پروتئین بالا-کدو دانه چرب). برای بسیاری از یوگا است که یک شیوه زندگی و نه فقط شکلی از ورزش است.

بنابراین محبوب, ‘یوگا’ در واقع به نظر می رسد در میان 15 کلمه در انگلستان در سال گذشته است.

برای مبتدیان, یک روده احساس درونی ضد آرامش چیزی است که از یک مراسم از تصویب – یک تجربه است که شما باید به فشار از طریق قبل از رسیدن به سرزمین موعود از یوگایی nirvana. و اینکه آیا یا نه شما وجود دارد که امتداد قطعا یک فرم خوب از ورزش – یکی از ما می تواند به نفع همه از مدیتیشن یا نه.

در اینجا ده آسان(ish) به شمار برای شما برای شروع با…

بهترین یوگا برای مبتدیان

1. ژست کودک

رفتن به جنبش برای هر کلاس می شود کمی بیش از حد و شما نیاز به یک استراحت. شما احتمالا تشخیص این حرکت از دیگر کلاس های تناسب اندام, آن را به عنوان اغلب شامل در های مختلف خنک کردن امتداد. زانو به پایین با زانو خود را در مورد هیپ عرض از هم جدا مطمئن شوید که شما بزرگ, انگشتان پا, لمس هستند. شما به عنوان بازدم پایین باسن خود را به سمت پاشنه و بقیه نیم تنه خود را بر روی و یا بین – ران خود را. به دست خود در مقابل قرار دادن ساعد خود را صاف بر روی زمین و اجازه دهید خود را پیشانی استراحت به آرامی بر روی تشک.

2. جنگجو 1

Starting خود را با پای راست به جلو گام خود پشت پا به سمت پشت حصیر ایجاد یک موضع. را خم کنید و پای راست خود را به طوری که زانو در جلوی مچ پا خود را, اما نه بیش از انگشتان خود را. گسترش و کشیدن اسلحه خود را به سمت بالا. سعی کنید به زاویه باسن خود را به سمت جلو نگه دارید و هر دو پا رو در همان جهت.

  • ادامه مطلب: بهترین رایگان آنلاین تمرینات

3. سگ رو به پایین

One از رایج ترین و قابل تشخیص یوگا poses. شروع به خود را در دست ها و زانو های خود را با دست hip-عرض از هم جدا و زانو خود را زیر باسن خود را. فشار به کف دست خود را و بالا بردن زانو به خارج از زمین. لیفت باسن خود را به بالا و پشت کار به ستون فقرات شما. بازدم کنید و سعی کنید پاهای خود را صاف تا آنجا که شما می توانید نگه داشتن سر خود را در جمع تحت. بلند کردن شانه های خود را دور از گوش و پهن کردن تیغه های شانه در پشت خود را. فراموش نکنید پاشنه خود را به طور صاف بر روی زمین.

4. مثلث مطرح

Probably یکی از مورد علاقه های شما. گام پای چپ خود را عقب و زاویه به 90 درجه است. خود را در مقابل پاشنه باید در خط با قوس پای عقب خود را. استنشاق و بالا بردن اسلحه خود را به طرف شانه ارتفاع. بازدم و رسیدن به بازوی چپ خود را به سمت چپ طول نیم تنه خود را به طور مستقیم بر روی پای چپ به شما به عنوان حرکت باسن خود را به سمت راست. بقیه دست چپ خود را بر روی خود شین و کشش بازوی راست خود را به سمت سقف در خط با بالای شانه های خود را. به نوبه خود نیم تنه خود را به سمت سقف. به نوبه خود سر خود را به زل زل نگاه کردن در دست راست خود را. نگه دارید و سپس سعی کنید طرف دیگر.

اعتصاب در برخواهد داشت 🧘♀️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط آلیس Barraclough (@alice_nicole) در

5. کبرا

Sاجرا و مناسب برای مبتدیان و دروغ تخت در شکم خود و دستان خود را زیر شانه های خود را نگه داشتن آرنج خود را نزدیک به نیم تنه خود را. قرعه کشی معده خود را تا به دور از حصیر و شروع به راست اسلحه به سر خود را بلند و قفسه سینه به جلو و تا کف کردن. گسترش قفسه سینه نگه دارید و قبل از بازدم و کاهش خود را به عقب بر روی زمین است.

6. جنگجو 2

Similar به جنگجو 1 مرحله پای چپ خود را به سمت عقب تشک و با زاویه 90 درجه است. فشار پایین از طریق انگشت کوچک پا لبه پای عقب خود را برای جلوگیری از سقوط. گسترش سلاح های خود را بالا بردن آنها را به طبقه موازی با کف دست رو به پایین باشد. نگه دارید نگاه خود را فقط بر روی انگشت وسط دست راست خود را و استراحت شانه های خود را پایین و به دور از گوش خود را. به یاد داشته باشید به خم شدن زانوی راست خود را انباشته آن در مقابل راست خود مچ اما در پشت انگشتان خود را.

  • Read بیشتر: بهترین at-home workouts

7. صندلی مطرح

Standing تا مستقیما با سلاح های خود را در کنار خود و پای خود را با هم دم و بلند کردن سلاح های خود را بیش از سر خود را با کف دست خود را رو در روی یکدیگر. بازدم و خم شدن زانو و پایین باسن خود را به عقب به عنوان اگر شما در حال نشستن در یک صندلی نامرئی. فشار و ران درونی خود را با هم و خود را رها tailbone نسبت به پاشنه خود را.

8. درخت مطرح

Tیک تست خواهد شد مطمئن شوید که برای تست تعادل خود را. با پاهای خود را با هم به آرامی خود را بالا بردن ترک پا و کف پای چپ یا داخلی ران یا ساق پا از پای راست. اجتناب از قرار دادن پای خود را در نزدیکی خود را مخالف زانو و سعی کنید به نگه داشتن باسن خود را به سطح. فشار پای خود را در مقابل پای مخالف و آن را کف دست خود را با هم در قفسه سینه خود را. اگر شما احساس قوی, سعی کنید بالا بردن سلاح های خود را در بالای سر خود را و سپس سعی کنید طرف دیگر.

9. نیمی از جلو, برابر

بegin در ایستاده رو به جلو برابر (Uttanasana) با پاهای خود را از هم جدا hip-فاصله از هم جدا و خود را از زانو خم به همان اندازه که شما نیاز دارید. استنشاق و بالا کشیدن تنه خود را تا نیمه راه برای پیدا کردن یک تخت پشت و یا محل نوک انگشتان خود را در دو طرف پا یا کف دست خود را بر ساق خود را. اسلحه خود را راست و بالا کشیدن تنه خود را به دور از ران خود را. ارسال نگاه خود را کمی به جلو به طول پشت گردن خود را.

10. پل

Lie بر روی پشت خود را خم شدن زانو های خود و مجموعه پاهای خود را صاف بر روی زمین را با پاشنه نزدیک به نیم تنه خود را. محل اسلحه خود را کنار باسن خود را کف دست پایین. فشار دادن پا و کف دست به کف آسانسور باسن خود را به بالا. لیفت باسن خود را تا ران ها موازی با زمین است. با استفاده از پاهای خود را برای حمایت از شما.

پنج چیز هر تازه کار و یوگی نیاز به دانستن

1. ترک نفس خود را در درب

Yoga رقابت نیست. آن را در مورد که می تواند کشش دورترین یا لول خوردن خود را به پیچیده ترین حرکت می کند. و شما قطعا نمی نیاز به انجام یک headstand و/یا انشعابات هر زمان به شما ضربه حصیر یوگا خود را. تمرین کمی دلسوزی و نیست خود را در مقایسه با دیگران است.

2. شما مجاز به حوصله

One از مدیتیشن فعالیت های من در مجموعه من عقب نشینی یوگا بود و خیره به یک شمع روشن و اجازه می دهد تا تصویر از شعله به اشغال ذهن من (همچنین به عنوان شناخته شده trataka). پس از آن ما مربی پرسید: ما چگونه ما احساس – را که قرار است برای کمک به شما در پیدا کردن صلح درونی – اما من فقط احساس بی حوصله. ظاهرا این خوب است و خستگی است که بخشی از مراقبه است. تلاش برای روان سکون.

3. خوردن حداقل دو ساعت قبل از ورزش

نمی خورند و جریان. درست مثل هر شکل دیگری از ورزش, مطمئن شوید که شما را ترک دو ساعت قبل از غذا خوردن. هیچ کس را دوست دارد به احساس خود شام swishing اطراف به خصوص اگر شما در حال رفتن به نگه داشتن سگ رو به پایین برای هر طول زمان.

4. شما ممکن است شکسته باد

ظاهرا آن چیزی که انجام نمی شود شرمنده. اگر شما نیاز به commiserate فقط جستجو #yogafarts در توییتر. شایان ذکر است: به نظر می رسد به نوعی از ناگفته حکومت از یوگا است که هنگامی که شما گوز (یا در واقع شنیدن دیگران) شما نباید انجام دهید – و یا می گویند – هر چیزی.

5. خود را بررسی کنید و پاهای در حال مشاهده از طریق اثبات

پیدا کردن بهترین و trendiest یوگا, ساق پوش به نظر می رسد مانند یک وظیفه بسیار زیاد با توجه به مقدار زیادی از انتخاب وجود دارد. شما می خواهید یک جفت است که عملی و راحت و نه از طریق به طوری که شما می توانید با کج کردن بدن خود را بدون هیچ گونه نگرانی که خود خال در حال رفتن به سقوط. اگر شما به تازگی خریداری یک جفت جدید براق, ساق پوش, شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در برخی از مایع گچ در غیر این صورت متعادل پای خود را روی پای مخالف ممکن است یک بیت از یک لغزنده چالش است.