چگونه برای درمان coronavirus در صفحه اصلی و چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید علائم

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما شروع به سقوط بیمار و در حال نشسته روی مبل اتاق نشیمن, نگران آن ممکن است coronavirus?

این یک سوال است که بر لب بسیاری از افراد به خصوص به عنوان تعدادی از Covid-19 مورد در انگلستان می رود با اوج تنها یک ماده از هفته دور با توجه به پیش بینی های ساخته شده توسط Dr جنی Harries, انگلستان, معاون افسر ارشد پزشکی.

دولت می گوید که بسیاری از کسانی که تست مثبت خواهد خواست برای بازیابی از خانه و گام های لازم – اما آنها چه هستند و چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ ما خواسته کارشناسان برای پیدا کردن…

بررسی علائم

اولین چیزی که به انجام خواهد بود برای بررسی علائم خود را به دیدن اگر آنها مطابقت با کسانی که از Covid-19. این شامل سرفه خشک, از دست دادن بو و طعم و درجه حرارت است.

خود انزوا با اثر فوری

برای محافظت از دیگران نمی رفتن به یک پزشک عمومی و داروخانه یا بیمارستان هنگامی که شما شروع به احساس ناخوشی. گام های بعدی را می شود به اطمینان حاصل شود شما خود منزوی در خانه خود را. اگر شما به تنهایی زندگی می کنند آن است که برای هفت روز و برای کسانی که با خانواده آن 14 روز. این شامل داشتن بازدید کنندگان به خانه خود را به عنوان آن را بسیار عفونی. این همچنین بدان معنی نیست که بیرون رفتن برای پیاده روی, خرید و یا رفتن در هر نقطه شما ممکن است در تماس با دیگران است.

فعلی بیمه خدمات درمانی توصیه برای کسانی که زندگی با دیگران است به دور ماندن از هر یک از دیگر در خانه تا آنجا که ممکن است.

اگر شما نیاز به خرید بهترین گزینه خواهد بود برای تماس با دوستان و خانواده که می تواند چیزهایی را به درب خود را به جای خود در می آیند.
دوستان و خانواده می تواند ترک بسته در خارج از درب خود را به عنوان می تواند تحویل رانندگان

جایگزین این است که برای انجام یک تحویل خانه; اکثر سوپر مارکت ها باید گزینه ای را برای خریداران به نوشتن به تحویل جعبه که آنها خود جدا و به ترک این محصولات در خارج از درب خود را.

صفحه اصلی مقابل بیمارستان

حدود 80 درصد از کسانی که تست مثبت برای Covid-19 خواهد شد در حال حاضر علائم خفیف متشکل بیشتر از سرفه و درجه حرارت بالا با توجه به داده ها از چین است. اکثریت قریب به اتفاق از این بیماران خواسته خواهد شد که برای بهبود یافتن از امنیت خانه خود را به جلوگیری از آنها را آلوده آسیب پذیر و بیماران در بیمارستان است. در زیر تصویری را نشان می دهد آنچه که ممکن است اتفاق می افتد به بدن خود را هنگامی که شما قرارداد این ویروس در نظر گرفته می شود و مشترک که در آن عوارض اتفاق می افتد.

این تفاوت کمی با منطقه اما در اکثر موارد این stay-at-home بیماران باید انتظار تماس منظم از پزشکان. دکتر تام Wingfield ارشد بالینی مدرس در لیورپول دانشکده طب گرمسیری می گوید که پزشکان در لیورپول نگه داشتن نام و شماره تلفن و آدرس از کسانی که تحت تاثیر و تماس تلفنی یا پیام کوتاه ترین آسیب پذیر هر روز به بررسی علائم خود را.

چگونه می توانم درمان خودم ؟

با وجود محققان در سراسر جهان راه اندازی حدود 300 محاکمه جداگانه در شکار برای درمان وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر پزشکی موثر برای درمان Covid-19 اگر چه برخی از پزشکان ابراز امیدواری کرد در مورد داروهای ضد ویروسی به نام remdesivir بود که در اصل برای درمان این بیماری همه گیر ابولا.

همه شما می توانید انجام دهید این است که به تسکین علائم خود را و در حال حاضر پزشکان در حال مشاوره اقامت در خانه Covid-19 بيمار به هر چه آنها را برای سرد است. مقابله با درد و تب با پاراستامول می گوید: Dr Wingfield (اگر شما اجرا از یک دوست و یا همسایه به ترک آنها را در آستان خود را). نگه داشتن یک رژیم غذایی متعادل با مقدار زیادی از میوه و سبزیجات و نوشیدن مقدار زیادی مایعات.

اگر در شک بررسی با دکتر خود.

Dr Wingfield می گوید: هیچ شواهدی وجود ندارد که محصولات مانند مولتی ویتامین ها یا vitabiotics هر گونه اثر در Covid-19 “اگر چه کسانی به شما بگویم در غیر این صورت,” او اضافه می کند.

  • بیشتر بخوانید: چگونه به خود منزوی در خانه

هنگامی که من تست بنابراین من می دانم که آن را قطعا coronavirus?

نه هر کس نیاز به آزمایش می شود برای Covid-19 آن را به عنوان انتظار می رود که بسیاری از می تواند به بهبود می یابند در خانه. منابع این آزمون در حال افزایش است, اما آن را هنوز هم ممکن است دشوار برای پیدا کردن یک محل برای آزمایش و بنابراین آنها ممکن است تصمیم شما را تست کنید. یک سخنگوی دولت می گوید, ‘تست برای coronavirus مورد نیاز است اگر شما در حال اقامت در خانه.’

اگر علائم شما بدتر? هنگامی که شما باید در حال حاضر به بیمارستان ؟

Dr Wingfield می گوید که پزشکان در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن در تماس با اقامت در خانه, بیماران, ساخت ثابت و ارزیابی ریسک در یک “مورد به مورد بر اساس” برای تعیین اینکه آیا آن است که زمان را به یک بیمار به بیمارستان است.

در تعداد کمی از موارد – معمولا برای افراد مسن – Covid-19 می تواند منجر به سختی تنفس. اگر این اتفاق می افتد,,,,, Dr Wingfield می گوید: شما معمولا به ارمغان آورد به بیمارستان. اگر شما تب شديد شود و شما قادر به حرکت و یا مراقبت از خود, این نیز می تواند زمینه را برای آمدن به بیمارستان.

اگر شما فکر می کنم شما نیاز به رفتن به بیمارستان و سپس تحت هیچ شرایطی نباید شما راه رفتن را به یک تاکسی و یا سفر با حمل و نقل عمومی, عمومی, انگلستان, انگلستان هشدار می دهد. به جای تماس با بیمه خدمات درمانی در 111 و گرفتن مشاوره از یک پزشک – آنها شما را با آمبولانس در صورت لزوم.

ادامه مطلب:

  • بزرگ coronavirus پرسش و پاسخ: مشاوره برای زندگی با Covid-19
  • چه علائم کروناویروس?
  • می توانید من را ایبوپروفن برای درمان علائم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de