این یک بد شانسی به دست در فیلم شب با هم اتاقی دوستان و خانواده در حالی که بسیاری از نقاط جهان شده است مجبور به مجموع انزوا. گرم و نرم شب-در-الهام گرفته از رویدادهای اجتماعی ندارد و برای پایان دادن به فقط به خاطر رمان coronavirus ، تاپیک فوق العاده-راه آسان برای شما را به اتصال با دوستان خود به صورت دیجیتالی و همان را نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم با هم.

Netflix حزب Google Chrome افزونه است که اجازه می دهد تا شما را به همگام سازی خود را Netflix بکشد حساب بنابراین شما در حال مشاهده همان چیزی که در زمان واقعی است. این یک ادم راه برای حفظ روابط در مسیر حتی در میان اجتماعی فاصله.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Netflix و چگونه به آن را دانلود کنید.

Netflix
Netflix بکشد بازگشت میلر است که در تصویر در میامی فلوریدا 16 ژانویه 2007.
رابرت سالیوان/خبرگزاری فرانسه/گتی

آنچه که Netflix بکشد ؟

Netflix, پارتی, ساده اضافه کردن ویژگی های است که می توان به دانلود گوگل کروم, مرورگر اینترنت. آن را مستقل از گوگل.

این ویژگی نیاز به توان با همه احزاب به منظور همگام سازی.

سایت Netflix, پارتی, نظر نرم افزار “راه های جدید برای تماشای Netflix با هم.”

در علاوه بر این به کاربران اجازه می دهد فردی را کاملا همگام سازی خود را در جریان محتوای Netflix حزب همچنین می افزاید: اتاق چت ویژگی برای همه احزاب در استفاده از این سرویس با هم. این اجازه می دهد تا ارتباطات فوری و بدون توقف تصویری و یا بدون نیاز به دستگاه دوم برای ارسال پیام.

چگونه می توانم دانلود کنم ؟

Netflix بکشد می تواند به طور مستقیم از وب سایت. از ویژگی های رایگان است و نیازی به مقدار تنظیم. وجود دارد سه مرحله برای استفاده از این برنامه هنگامی که آن را دریافت برای مرورگر گوگل کروم شما.

اولین کسی که شروع می شود “حزب” باید باز Netflix و انتخاب هر یک نمایش و یا فیلم. شروع به بازی و با کلیک بر روی “NP” در Google Chrome در نوار جستجو برای شروع یک حزب است. شما می توانید با دعوت از دوستان برای پیوستن به با ارسال یک لینک URL به خصوصی دیجیتال, رویداد.

URL را partygoers به Netflix بکشد که آنها نیز نیاز به کلیک بر روی “NP” در مرورگر (به عنوان آنها در حال حاضر باید دانلود Netflix حزب ویژگی) برای پیوستن به حزب.

این مهم است به یاد داشته باشید که Netflix حزب را شامل نمی شود یک اشتراک رایگان و یا دسترسی به Netflix بکشد. این اشتراک ماهانه باید به طور جداگانه خریداری کرد.

ما باید چه Watch ؟

Netflix دارای یک تنوع از برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی در تمام ژانرهای. برخی از آن های اخیر تمجید منتشر شده عبارتند از: عشق کور استکه به ارائه یک چرخش جدید در تلویزیون قدمت را نشان می دهد (و تایید انزوای اجتماعی), غریبه چیزهایی کهیک شبح وار درام که ستایش رفاقت و به تمام پسران: P. S. I Still Love You, a, نوجوانان, عاشقانه, کمدی. اگر هیچ یک از نسخه های اخیر صدای جذاب همیشه وجود دارد اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im