With درجه حرارت افزایش بیش از چند روز آینده بسیاری از رانندگان خواهد شد در نظر گرفتن استفاده کامل از خودرو خود را به سیستم تهویه مطبوع. اینکه آیا یا نه آنها خواهد شد با استفاده از آن به درستی و یا در آن کارآمد ترین اما موضوع دیگری است.

به دنبال این راهنمایی در مورد چگونه به مطمئن شوید که تهویه مطبوع سیستم عامل در آن موثر و همچنین به عنوان هشدار به رانندگان که نه خنک کننده ماشین خود را به اندازه کافی پس از آن بوده است پارک شده در آفتاب می تواند منجر به یک راننده مبتلا به اختلال زمان واکنش.

کسانی که دومی ادعا می کند بر روی صندلی تحقیقات نشان می دهد که یک ماشین متوسط 35°C (نه به عنوان محتمل به عنوان آن را برای اولین بار برای تلفن های موبایل زمانی که شما فکر می کنم که یک ماشین پارک شده در آفتاب برای مدت طولانی می تواند رسیدن به 60°C در داخل) می تواند به کاهش زمان واکنش با 20 درصد در مقایسه با متوسط 10°C پایین تر است.

در حال حاضر شما ممکن است به خوبی سوال که آیا کسی که در واقع همیشه سعی کنید به رانندگی در یک ماشین که 35°C داخل بدون حداقل باز کردن پنجره اما صندلی را راهنمایی در مورد چگونه به بهترین استفاده از یک سیستم تهویه مطبوع می تواند هنوز هم به عنوان یک خدمت مفید یادآوری.

باز کردن درب

یک اشتباه رایج ساخته شده توسط رانندگان است به تغییر هوا باهم به انفجار کامل لحظه ای آنها را در ماشین. به جای آن توصیه به رانندگان برای اولین بار باز کردن درها و پنجره ها را برای چند دقیقه اجازه می دهد تا هوای گرم به فرار و کولر هوا وارد ماشین. جست و خیز این مرحله و تمام هوا باهم انجام خواهد داد recirculate هوا گرم است.

Read بیشتر: چگونه برای خنک نگه داشتن در یک heatwave

نمی سوئیچ هوا-con به حداکثر انفجار در ابتدا به همه شما می خواهید انجام دهید این است که ضربه گرم هوا از طریق کابین

شیب دریچه

یکجای خالی با اشاره به دریچه های هوا به طور مستقیم نسبت به شما به دلیل این توقف هوایی از اینکه به طور مساوی توزیع شده در اطراف خودرو است. “این نیست که ماده در دمای اما از آن جهت که هوا جریان در داخل خودرو گفت: انجل سوارز از صندلی فنی مرکز.

“نازل باید به طرف بالا نیست نسبت به مردم مواجه است. سپس جریان هوا در سراسر فضای داخلی خودرو می رسد و هر مسافر به طور مداوم.”

اگر ماشین خود را کنترل آب و هوا به جای یک مطلب اساسی سیستم تهویه مطبوع صندلی نیز توصیه می کند با استفاده از خودکار تنظیم. این نه تنها کنترل سرعت فن, اما همچنین اینکه هوا recirculated در داخل کابین و یا کشیده شده از خارج کمک به خنک کردن ماشین را به سرعت بیشتر و به حداقل رساندن مه پاش.

استفاده از آن یا از دست دادن آن

منn علاوه بر مشاوره بالاتر از آن است که عمل خوب خود را به استفاده از خودرو تهویه مطبوع به صورت منظم حتی در طول زمستان برای کمک به اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت در حالی که به طور منظم تعمیر و نگهداری از قبیل تعویض فیلتر هر سال یا دو خواهد شد نگه داشتن آن عامل در آن حداکثر بهره وری.

آگاه باشید که بیش از حد در طول زمان خاک و باکتری ها می تواند ساخت تا در یک سیستم تهویه مطبوع به خصوص یکی است که به ندرت استفاده می شود. اگر شما در پیدا کردن وجود دارد یک بوی عجیب و غریب زمانی که تهویه مطبوع در حال اجرا است این مهم است که سیستم چک و تمیز با یک متخصص.

Fیا راهنمایی و مشاوره, بازدید, مشاوره, بخش و یا ثبت نام برای خبرنامه ما اینجا

A-Z یاب خودرو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de