با COVID-19 ویروس ramping تا آن گسترش بیشتر انسان ها هستند که مجبور به ماندن در داخل. اما خود قرنطینه توده ها هنوز هم نیاز به یادگیری و تعامل است که در آن ما فن آوری اینترنت در می آید. سیستم عامل مانند اختلاف و Google Hangouts که اجازه می دهد تا گروه به صحبت می کنند به یک دیگر تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در طول چند هفته گذشته. ویدیو های پلت فرم زوم تبدیل شده است رفتن به نقطه برای مدارس و ادارات را از طریق این مشکلات در دست است.

zoom how to use online classes
کلاس های آنلاین و جلسات در حال حاضر در حال انجام در زوم
زوم

چگونه به استفاده از زوم به صورت آنلاین کلاس ها و جلسات

زوم یک وب سایت ساده است که متصل به تماس های تصویری تا 100 نفر برای یک جلسه. به منظور پیوستن به یک جلسه در زوم شما می توانید ورود به سیستم در وب سایت خود و یا دانلود برنامه برای مک و یا کامپیوتر. اگر شما بر روی گوشی های هوشمند شما می توانید دانلود نرم افزار برای اندروید و یا iOS.

zoom how to use online classes
ورود به سیستم-در صفحه زوم
زوم

پس از دانلود شما نیاز به ایجاد یک زوم حساب به ادامه ، شما می توانید ایجاد خود را با استفاده از گوگل و یا Facebook حساب به شروع سریع روند. شما همچنین می توانید ایجاد یک حساب کاربری با یک آدرس ایمیل است که شما ممکن است نیاز به انجام اگر شما در حال اتصال به یک مدرسه و یا محل کار نشست.

هنگامی که انجام می شود راه اندازی برنامه و یا نرم افزار و ورود به سیستم با اعتبار خود را. از آنجا, شما خواسته می شود برای ورود به جلسه ID یا شخصی نام لینک که باید به شما داده می شود. در یک جلسه شما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را به دیگر شرکت کنندگان قطع خودتان و یا غیر فعال کردن وب کم خود.

زوم مجازی پس زمینه

اگر شما احساس خلاق زوم اجازه می دهد تا شما را به تغییر تصویر پس زمینه در صفحه نمایش خود را با استفاده از هوش مصنوعی فن آوری است. به منظور استفاده از این ویژگی, اتاق جلسه میزبان نیاز به کلیک بر روی زبانه تنظیمات در مدیریت گروه و پیدا کردن مجازی گزینه پس زمینه در جلسات tab. کاربران می توانند در پیدا کردن همان مجازی گزینه پس زمینه در جلسات tab. وجود دارد شما قادر خواهید بود تا مطمئن شوید که آن را فعال کنید قبل از شروع جلسه.

برای تنظیم یک تصویر قبل از یک جلسه برو به تنظیمات تب, و با کلیک بر روی مجازی در پس زمینه به انتخاب یک تصویر است. به استفاده از در حالی که در یک جلسه مطبوعات تا arrow بعدی به Start/Stop video کلیک کنید و فعال مجازی در پس زمینه. شما ممکن است خواسته شود برای دانلود یک بسته.

اگر شما هنوز هم مشکل با زوم تماس خود را در صفحه راهنما برای کمی بیشتر کمک. امیدوارم ما می توانیم شروع جلسه در فرد دوباره به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im