جستجو رسما در بعدی American Idol. رقابت های موسیقی سری خواهد شد و مراسم افتتاحیه آن در فصل جدید روز یکشنبه در ABC.

اولین نشانه این واقعیت رقابت در 18 فصل به طور کلی, اما آن است که تنها آن فصل سوم پخش در ABC. نشان می دهد ایجاد شده توسط سابق بت آمریکایی قاضی Simon Cowell—اصل عرضه در روباه در تابستان سال 2002. ABC به دست آورد حقوق به برنامه در سال 2017, که در طی آن زمان شروع به پخش در زمستان شد و گسترش یافت و بیشتر قضات و خانه مربی.

برای مطالعه بیشتر در برای اطلاعات در فصل برتر زیر.

Everything to Know About 'American Idol' 2020 Premiere
از سمت چپ لیونل ریچی, Ryan Seacrest, کتی پری, بابی استخوان و Luke Bryan در “بت آمریکایی.” فصل 18 فوریه آغاز می شود 16.
ABC/الیزا مورس

آیا American Idol هوا ؟

فصل 18 premiere یکشنبه در 8 p. m. EST در ABC.

می توانید بت آمریکایی زندگی می کنند جریان?

بیننده می تواند جریان را نشان می دهد بر روی هر دستگاه هوشمند از طریق ABC وب سایت و یا برنامه اما آنها نیاز به یک ارائه دهنده کابل, ورود برای دسترسی به جریان. Hulu مشترکین با Plus Live خدمات می توانید تماشا نشان می دهد در زمان واقعی می تواند به عنوان کسانی که با یوتیوب تلویزیون.

که در حال 2020 قضات ؟

خوانندگان لیونل ریچی, Katy Perry and Luke Bryan هستند به عنوان قضات در فصل جدید است. بابی استخوان بازده یک مربی ظرفیت و کار با ورودی شرکت کنندگان است. البته Ryan Seacrest, یک تهیه کننده اجرایی این نمایش را در دست داشته باشد به عنوان بت آمریکایی میزبان یک موقعیت او برگزار شد پس از رقابت برای اولین بار عرضه 18 سال پیش.

وقتی رای گیری شروع کنم ؟

بینندگان باید چند هفته قبل از رای گیری آغاز می شود. برای اولین بار در بت آمریکایی فهرست هستند امتحانات ابتدائی. برای پیدا کردن بعدی خوش شانس, هنرمند قضات سفر خواهد کرد در سراسر کشور و برگزاری امتحانات ابتدائی در شهرستانها از جمله ساوانا; Washington, d. C.; Sunriver; میلواکی; و لس آنجلس.

پس از قضات دست طلایی بلیط که ارسال خود را انتخاب کنندگان به هالیوود بینندگان رای گیری آغاز خواهد شد به تعیین top 10 خواننده که حرکت به زندگی می کنند نشان می دهد. سپس هر هفته بینندگان را انتخاب کنید که آنها می خواهند به حرکت به دور بعدی مسابقات زنده توسط رای گیری آنلاین از طریق American Idol برنامه و یا از طریق متن.

که برنده American Idol سال گذشته ؟

2019 برنده شد لوئیزیانا بومی Laine هاردی. 19-در سال منتشر شد و اولین بازی خود را تک “شعله” بلافاصله پس از پیروزی به عنوان قهرمان و پس از نقل مکان به نشویل برای شروع کار بر روی اولین آلبوم استودیویی.

هاردی گفت: موسیقی کشور سایت بوت که او شروع به ضبط آهنگ ها با مایکل ناکس یک کشور تولید کننده موسیقی که کار می کرد با امثال کلی کلارکسون, Eric Church, Thomas Rhett, Jason Aldean و بت قاضی Bryan. یک تاریخ انتشار برای هاردی اولین آلبوم نشده است افشا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im