چگونه به سازمان دیده بان Andrea Bocelli عید پاک کنسرت زنده از کلیسای جامع Duomo در میلان

هر کسی ناراحت است که آنها قادر نخواهد بود برای شنیدن سرودهای انجام شده توسط خود را کر کلیسای محلی در عید پاک یکشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید بقیه آسان به دلیل تحسین خواننده اپرا Andrea Bocelli انجام خواهد شد زندگی می کنند جریان کنسرت از کلیسای جامع Duomo در میلان ایتالیا برای عید پاک یکشنبه.

61 سال, تنور دعوت شده بود در شهر میلان و کلیسای جامع Duomo برای انجام یک کنسرت در یکشنبه عید پاک به نام “Andrea Bocelli: موسیقی برای امید.” قند, موسیقی, گروه موسیقی جهانی و یوتیوب نیز همکاران با توجه به تنوع.

با عید پاک توده های در حال حرکت آنلاین با توجه به COVID-19 گیر Bocelli نوشت: در مورد تعطیلات مسیحی به عنوان نمادی از تولد دوباره است که مهم تر این سال بیشتر از همیشه. “من اعتقاد دارم که در قدرت دعا با هم به اعتقاد من در عید پاک مسیحی و جهانی نماد تولد دوباره است که هر کس که آیا آنها مؤمن هستند یا نه – واقعا نیاز دارد در حال حاضر” Bocelli در بیانیه ای گفت.

Bocelli گفت که علاوه بر متحد کردن جهان از طریق نماز و آهنگ او معتقد است که کنسرت نیز نمادی از ایتالیا با انعطاف پذیری در میان coronavirus بیماری همه گیر. “با تشکر از موسیقی به صورت زنده با گرد هم آوردن میلیون ها نفر از clasped دست در همه جا در جهان ما را در آغوش بگیرید این زخمی زمین زننده قلب این فوق العاده بین المللی جعل است که دلیلی برای غرور” او گفت:. “سخاوتمندانه, شجاع, فعال میلان و کل ایتالیا دوباره خواهد بود و به زودی برنده مدل موتور از رنسانس است که همه ما امیدواریم. از آن خواهد شد یک شادی شاهد آن در Duomo در طول جشن عید پاک است که تداعی رمز و راز تولد و تولد دوباره است.”

میلان شهردار جوزپه ساله گفت که او امیدوار است که Bocelli عملکرد را ارائه مرهم به مسائلی که جهان مواجه شده است و در چند هفته گذشته و حتی عید پاک بسیار متفاوت خواهد بود برای مسیحیان عملکرد می تواند به ارائه برخی از گرما. “امسال عید پاک بسیار متفاوت خواهد بود برای همه ما. شادی آرامش است که معمولا همراه با این روز شده است تا حد زیادی مشکل همه گیر ما در حال تجربه. من مطمئن هستم که صدای فوق العاده ای از Bocelli خواهد بود که در آغوش ما از دست رفته این روزها, قوی, ویژه قادر به گرم شدن قلب, میلان, ایتالیا و جهان” سالا در بیانیه ای گفت: با توجه به تنوع است.

خواننده بنیاد نیز آغاز شده است یک GoFundMe برای کمک به ارائه تجهیزات به کارگران بیمارستان.

این کنسرت آغاز خواهد شد در 7 p. m. CET در میلان. طرفداران در انگلستان می توانید در 6 p. m. در ایالات متحده طرفداران می توانید به تماشای عملکرد در 1 p. m. ET و 10 a. m. PT.

andrea bocelli
Andrea Bocelli حضور “Che سرعت Che Fa” تلویزیون نشان می دهد در رای میلان Studios در دسامبر 01, 2019 در میلان, ایتالیا.
پیترو D’aprano/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im