چگونه به سازمان دیده بان Dave Matthews زنده از امنیت خانه خود را (صندل اختیاری)

Dave Matthews انجام خواهد شد از راحتی از خانه خود را برای فردا راه اندازی “پرداخت آن را به جلو زندگی می کنند.” از کیکآف از ورایزون جدید سرگرمی سری به نفع مبارزه کسب و کارهای کوچک با 5 میلیون دلار کمک مالی. با توجه به شیوع کروناویروس, مغازه های کوچک مجبور به تعطیلی و اخراج کارگران است.

پیش از آن پخش زنده ماتیوز’ 30 دقیقه کنسرت برنامه ریزی شده است به جریان پنج شنبه در 8 pm ET/5 PT. خوانندگان می توانند به تماشای عملکرد انفرادی از تصادف خواننده از طریق Verizon حساب رسمی توییتر. پس از ماتیوز’ عملکرد Verizon اعلام خواهد شد در آینده استعداد خود از قسمت بارگیری در این هفته.

برای اولین ورایزون را به خیریه هدیه از 2.5 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی محلی طرح های پشتیبانی شرکت (LISC). همه برای یک علت خوب است یکی دیگر از 2.5 میلیون دلار از Verizon خواهد بود اهدا به LISC فراهم می کند که کمک های مالی تا $10,000 برای کسب و کار اقتصادی نیاز در انواع.

“کسب و کارهای کوچک بودن نهفته در راه فوق العاده ای که همه ما مبارزه با گسترش COVID-19” گفت: ورایزون رئیس هیئت مدیره-مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس در بیانیه خود به انواع.

dave matthews band
Dave Matthews انجام در 16 سپتامبر 2017 در Burgettstown پنسیلوانیا. چهارده سال پیش امروز خود در تور اتوبوس ریخته برخی از 800 پوند از مدفوع در unsuspecting گردشگران در شیکاگو است.
مت Kincaid/گتی تصویر

“این شرکت ارائه فرصت های شغلی, کالا, خدمات و مکان های تجمع هستند که روح از جوامع محلی” اضافه شده Vertberg. “‘پرداخت آن را به جلو زنده” را به همه آمریکایی ها فرصتی برای کمک به خود را مورد علاقه کسب و کارهای کوچک زنده ماندن این مشکلات بی سابقه ای.”

نه تنها طرفداران موسیقی و من, عمو استیو زندگی می کند که در گاراژ ما در یک کنسرت بزرگ از Dave Matthews آنها را نیز راضی می شود که دانستن یک شرکت بزرگ مانند ورایزون در حال کمک به کسب و کارهای کوچک. در طول این بحران اقتصادی همه ما باید برای حمایت از هر یک از دیگر و این چیزی است که استیو خسته Gen X-er به هسته ای خود را بپذیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im