پس از برنده مقدماتی نیوهمپشایر روز دوشنبه سناتور برنی ساندرز تجمع در مسکیت تگزاس در روز جمعه.

ساندرز’ کمپین ادامه خواهد داد به مسکیت عرصه در منطقه دالاس با عملکرد alt-کشور گروه Vandoliers. این اولین توقف در حالت ستاره تنها در سال 2020 است. سال گذشته او در یک تجمع در فورت ورث.

کسانی که به دنبال حضور در این رویداد می توانید ثبت نام در ساندرز’ کمپین وب سایت. درها به مسکیت عرصه باز در 6 p. m. CT و این تجمع برنامه ریزی شده است برای 8 بعد از ظهر تا 10 شب این عرصه ظرفیت 5,500. ورودی در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

این تجمع نیز به احتمال زیاد جریان در ساندرز کمپین کانال YouTube و Facebook صفحه.

Bernie Sanders
برنی ساندرز نگه می دارد دست خود را همسر جین o’meara ساندرز به عنوان او طول می کشد مرحله در طول اولیه شب رویداد در تاریخ 11 فوریه در منچستر, New Hampshire. ساندرز آگهی تمام نامزدها در میان دموکرات اولیه رای دهندگان در تگزاس است.
درو Angerer/گتی

این تجمع توسط ساندرز’ سوم از روز اول برگزاری دو در شارلوت و Durham, North Carolina.

با توجه به دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی ساندرز آگهی تمام نامزدها در میان دموکرات اولیه رای دهندگان در تگزاس با 24 درصد است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به شرح زیر است سناتور با 22 درصد است. ماساچوست سناتور الیزابت وارن در ثالث با 15 درصد سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در آینده چهارم با 10 درصد است.

روز چهارشنبه یک نظرسنجی جدید از اقتصاددان و YouGov نشان داد ساندرز به عنوان جبهه ملی-دونده برای نامزدی حزب دموکرات. سناتور دهکدهای 22 درصد حمایت در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه و حزبی رای دهندگان در حالی که تنها 18 درصد پشتیبانی سابق جبهه-دونده بایدن.

این تجمع می آید تنها چند روز قبل از رای گیری اولیه در تگزاس اولیه آغاز می شود. تگزاس یکی از 11 متحده رای گیری روز سه شنبه در مارس 3, همراه با, آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است. سه شنبه می افتد پس از نوادا قفقاز که برگزار خواهد شد در فوریه 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29.

ساندرز’ New Hampshire شمارش آرا در مجموع پایین ترین تا کنون برای انتخابات ریاست جمهوری برنده اصلی. با 26 درصد از آرا ساندرز دقت شکست خورد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که 24 درصد از رای دهندگان. مینه سوتا سناتور ctq آمد در مقام سوم با 19 درصد از آرا همانطور که قبلا گزارش شده است.

در سال 2016 ساندرز شکست هیلاری کلینتون با بیش از 22 درصد اما در حالی که این حاشیه ممکن است نازک تر Sanders, سخنرانی نشان داد که عزم و اراده برای سال 2020 است.

“ما برنده میخوام از آنجا که ما باید در دستور کار صحبت می کند که به نیازهای افراد مشغول به کار در سراسر این کشور” ساندرز گفت: در سخنرانی خود پس از پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر. “این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im