چگونه به سازمان دیده بان DJ David Guetta به شهر نیویورک پشت بام کنسرت

دیویس Guetta آماده است به بازی سخت از یک فاصله اجتماعی! این برنده جایزه گرمی DJ انجام خواهد شد در روز شنبه, مارس 30 در یاد پشت بام در شهر نیویورک است. دقیق پشت بام که در آن Guetta انجام خواهد شد هنوز نازل شده است اما این هنرمند می گوید محل است “رفتن به بسیار خاص است.”

“نیویورک یکی از شهرستانها مورد علاقه و این یک افتخار است که قادر به انجام کاری برای کمک به این شهرستان در طول این زمان دشوار” Guetta گفت: در آزادی مطبوعات.

رویداد های آینده خواهد بود بصورت زنده بر روی همه Guetta به کانال های اجتماعی از جمله Facebook, Twitter, Infinite, Instagram و یوتیوب در شنبه 7 p. m. و—همان زمان که نیویورکی تحسین ضروری کارگران مبارزه در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

David Guetta deejay concert
David Guetta در مرحله انجام در طول MTV EMAs 2018 در تاریخ 4 نوامبر 2018 در بیلبائو اسپانیا است. این deejay میزبانی یک گوش دادن حزب در روز شنبه, مارس 30 در تلاش برای جمع آوری پول برای coronavirus امداد و موسسات خیریه.
جف Kravitz/FilmMagic/گتی

برای این مجازی کنسرت Guetta همکاری با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. طرفداران قادر خواهد بود برای کمک به صندوق شهرداری برای پیشبرد شهر نیویورک تغذیه امریکا و سازمان بهداشت جهانی و یا Fondation Hôpitaux de Paris-Hôpitaux فرانسه.

“ما در مواجهه با برخی از چالش برانگیز ترین زمان در شهر ما سابقه اما حمایت ما احساس از سراسر جهان به ما کمک کرده تا از طریق” د Blasio گفت: در آزادی مطبوعات اشاره به اثرات مخربی که coronavirus تا به حال در شهر نیویورک است. “من سپاسگزار به David Guetta برای این همکاری و تعهد به جمع آوری کمک مالی برای حفظ نیروهای جدید سالم و امن است. ما ممکن است قادر به آمده هم از لحاظ جسمی اما نیویورک باقی مانده است ایران از طریق هنر و موسیقی است.”

در مصاحبه ای در روز چهارشنبه Guetta با سی ان ان گفت: “از آنجایی آغاز [گیر] من به دنبال یک ایده در مورد چگونه به بازگشت.” او ادامه داد: “من نمی خواهم به انجام کاری در اتاق خواب من… من می خواستم به مردم در مقابل من. من قصد دارم به مردم این امکان را به ارتباط برقرار کردن با من در زوم. من قصد دارم به چندین صفحه نمایش به دلیل من می خواهم این ایده از بازی کردن برای مردم است که من می توانید ببینید.”

شنبه شب مجموعه شامل بازترکیبهایی از Guetta قبلی بازدید. هنگامی که صحبت کردن به سی ان ان Guetta نیز به طعنه که وجود دارد خواهد بود “بسیار ویژه remix که یک آهنگ در مورد شهر نیویورک برای باز کردن نشان می دهد.”

علاوه بر این, DJ صحبت کرد شبکه خبر در مورد چقدر مهم موسیقی در حال حاضر. “همه من می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای کمک به… بدیهی است که یک زمان بسیار سخت برای همه” او گفت:. “ما در حال رفتن را از طریق این همه با هم. این است که واقعا یک لحظه نشان می دهد که چگونه جهان باید متحد و که همیشه آنچه من در تلاش برای انجام با موسیقی من به مردم را هم… ما همه همان کار را در مقابل این بیماری است.”

Guetta قبلا برگزار شد کنسرت مجازی از مرکز شهر میامی پشت بام در ماه آوریل برای جمع آوری پول برای coronavirus امداد و موسسات خیریه. او انجام شده بر روی پشت بام برای حدود 8,000 ساکنان که به تماشای خود را از بالکن و میلیون ها نفر دیگر که عضو آنلاین. نشان می دهد افزایش بیش از $750,000 برای تغذیه فلوریدای جنوبی, Feeding America, سازمان بهداشت جهانی و Fondation Hôpitaux de Paris.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im