چگونه به سازمان دیده بان جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات

جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات است که برگزار می شود در چشمه ستایش کلیسا در هوستون در سه شنبه, ژوئن 9 — بیش از دو هفته پس از مرگ او به دست پلیس مینیاپولیس مجموعه ای خاموش در سراسر کشور تظاهرات. یک مشاهده عمومی برگزار شد بعد از ظهر دوشنبه در کلیسا.

وجود خواهد داشت 500 نفر مجاز در کلیسا است که 25 درصد از کلیسا ظرفیت 2000. ترتیبات صندلی و ورود خطوط را مطابق با اجتماعی فاصله پروتکل های. هر کس باید برای ورود از طریق آشکارسازهای فلزی و هر فرد متوسط بررسی خواهد شد قبل از ورود.


چگونه به سازمان دیده بان جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات

  • چه: جورج فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات در هوستون تگزاس
  • تاریخ: شنبه, ژوئن 9
  • زمان: 12 p. m. ET
  • محل سکونت: چشمه ستایش کلیسا در هوستون تگزاس
  • جریان آنلاین: پخش زنده در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين
  • دنبال کنید: به روز رسانی در CBSNews.com

مهمان دعوت خواهد شد توسط Floyd خانواده و کلیسا در انتظار شخصیت های برجسته و مشاهیر در حضور CBS هوستون وابسته KHOU گزارش شده است.

سازمان تایید کرده اند که شهردار هوستون سیلوستر Turner, کنگره Sheila Jackson Lee, Reverend Al Sharpton, وکیل بنیامین Crump, باریک, گردنکلفت, Leela James, Paul دیوار Floyd Mayweather, کنگره Al سبز و اسقف جیمز دیکسون را حضور KHOU گزارش شده است.

Sharpton است که انتظار می رود به ارائه مداحی, به عنوان او در یک مراسم یادبود در مینیاپولیس پنجشنبه گذشته. دکتر ریموس E. Wright و کشیش میا K. رایت از چشمه ستایش کلیسا ارائه خواهد شد زندگی جشن تهنیت. Crump همچنین انتظار می رود به صحبت می کنند.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده در روز دوشنبه پیش از این مراسم گفت: Crump یک وکیل برای خانواده است. Crump گفت: معاون رئیس جمهور سابق صرف بیش از یک ساعت با فلوید اعضای خانواده.

“او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این عزادار و خانواده” Crump توییتی.

دومین مراسم یادبود برگزار شد شنبه برای فلوید در Raeford, North Carolina, جایی که او به دنیا آمد. جرمی کالینز یک نماینده کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر دفتر ارائه یک پرچم به Floyd خانواده بودند که در لباس سفید. یاقوت فلوید نسبی گفت: “خدا در کنار ما است.”

یکی از فلوید را عموهای اسحاق فلوید سنگ عاطفی “من نمی خواهد شکایت” در خدمت.

فلوید بزرگ در هوستون تاریخی سوم بخش و فارغ التحصیل از جک یاتس دبیرستان. هوستون شهردار سیلوستر Turner به نام خدمات فلوید یک فرصت برای شهرستان به “گرد هم می آیند” KHOU گزارش شده است.

“در حال حاضر آن را حتی بزرگتر از جورج” ترنر گفت. “این در مورد انجام کار درست. عدالت برای جورج. اما عدالت برای جورج در حال حاضر به معنی عدالت برای بسیاری از مردم به عنوان به خوبی.”

پس روز سه شنبه سرویس فلوید خواهد بود گذاشته و به استراحت در کنار مادر خود را در یک گورستان در پرلند, Texas.

George Floyd Memorial
عزاداران در خط صبر کنید برای مشاهده تابوت جورج فلوید طی یک ملاقات جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در چشمه ستایش کلیسا در هوستون. Godofredo A. Vasquez/هوستون کرونیکل از طریق AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de