چگونه به سازمان دیده بان ‘iFor هند” کنسرت برای کمک به COVID-19 امداد

ستاره موسیقی Mick Jagger, نیک جوناس, Bryan آدم و دیگران را با هم خواهد آمد به ویژه زندگی می کنند جریان کنسرت این یکشنبه را coronavirus امداد به هند است.

این iFor هند کنسرت خواهد بود جمع آوری پول برای هند COVID پاسخ صندوق (ICRF) در طول کنسرت رویداد خواهد شد که جریان در Facebook یکشنبه در 7:30 p. m. IST. این کنسرت را با هم بیش از 85 نوازندگان با هم به صورت مجازی اجرای برنامه.

ایجاد شده توسط فیلمسازان Karan Johar و زویا Akhtart, iFor هند را به رخ کشیدن برخی از بزرگترین نامها در موسیقی و سرگرمی. در میان برنامه ریزی شده ستاره خواهد شد عبارتند از: Kevin جو و نیک جوناس, اگر چه روشن نیست که اگر آنها با داشتن یک برادران جوناس عملکرد و یا انجام به طور جداگانه. Nick Jonas’, همسرم, Priyanka Chopra نیز در صف.

در میان این فیلم و ستاره های تلویزیون چه کسانی هستند و قرار است در iFor هند به نظر می رسد عبارتند از: Jack Black, Mindy Kaling و ویل اسمیت. با توجه به NDTV, کنسرت نیز از ویژگی های تعدادی از هند مشهور است.

mick jagger
Mick Jagger از سنگ نورد انجام می دهد روی صحنه در Hard Rock ورزشگاه در روز 30 اوت سال 2019 در میامی فلوریدا. جگر یکی از بسیاری از هنرمندان در روز یکشنبه “iFor هند” کنسرت.
غنی خشم/گتی

“برای اولین بار در هند صنعت سرگرمی و دوستان از این صنعت هستند که با هم به سازماندهی بزرگترین خانه-به-خانه کنسرت برای همیشه اتفاق می افتد از هند” سازمان نوشت: در جمع آوری کمک توضیحات on Facebook. “به عنوان فینال از #SocialForGood زنده-athon که “من برای هند’ ابتکار تلاش برای گرد هم آوردن مردم در همبستگی در برابر چالش هایی که این جهانی همه گیر انداخته است در ما.”

مردم می تواند کمک به GiveIndia را جمع آوری کمک به طور مستقیم از طریق Facebook.این سازمان گفت که همه کمک های مالی ساخته شده در Facebook را به طور مستقیم به GiveIndia خواهد شد که همکاری با سازمان های غیر دولتی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار است توسط ویروس ها و خاموش شدن ناگهانی.

“GiveIndia با آن 100+ NGO همکاران در زمین است مطمئن شوید که آنها در حال مقابله با این 4 حوزه عمده ای از مداخله — گسترش آگاهی و پیشگیری ارائه کیت به محروم فراهم کردن زیرساخت اساسی حمایت به بیمارستان — PPE کیت, پنکه, تخت, دادن سریع مستقیم به نفع نقل و انتقالات به کسانی که در نیاز و حمایت از میلیون ها فقیر روزانه شرط و کارگران مهاجر که شغل از دست داده اند با وعده های غذایی و جیره خشک و بقا ملزومات” سازمان توضیح داد: در Facebook.

با توجه به آن جمع آوری کمک GiveIndia همکاری با عمل Covid-19 تیم A. T. E چاندرا بنیاد Bill & Melinda Gates Foundation programme هند و Rohini Nilekani Philanthropies برای مطابقت با تمام کمک های مالی ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر