چگونه به سازمان دیده بان اصلی نتایج جستجو برای روز سه شنبه مقدماتی

سی بی اس آمریکا | No comments

به عنوان coronavirus کرکره زندگی آمریکایی به طور معمول چهار نماینده غنی متحده خواهد بود رای گیری در مقدماتی سه شنبه — آریزونا و فلوریدا و اوهایو و ایلینوی. در اوهایو و ایلینوی, ایالات فرمانداران دستور داده اند که تمام کافه ها و رستوران ها به نزدیک بودن زمان به عنوان آنها در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس مرگبار است. اوهایو نیز تحت برخی از آخرین لحظات اولیه آشفتگی زمانی که فرماندار واصل طرح دعوی در دادگاه برای به تاخیر انداختن رای گیری تا ماه ژوئن رد شد توسط یک دولت قاضی — و سپس لغو مقدماتی به هر حال.

این احتمال وجود دارد که نگرانی بیش از این ویروس سرکوب مردم در انتخابات با میلیون ها نفر از آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه و کارگردانی به کار از خانه. به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده همچنان به صعود و فرمانداران دستور shutdown از رستوران ها و دیگر کسب و کار, سهام, سقوط, بنابراین به شدت در زنگ افتتاحیه که روز شنبه معامله شد و به طور موقت متوقف شده است. آن را نیز معلوم نیست اگر وجود خواهد داشت به اندازه کافی رای گیری داوطلبان برای رسیدگی به رای گیری سایت.

شمارش آرا در فلوریدا در 8 p. m. ET; در اوهایو در 7:30 p. m. ET (اگر اوهایو رای. آن را نمی ممکن است رای گیری تا ژوئن); در ایلینوی در 8 p. m. ET; و در آریزونا در 9 p. m. ET.

روند اخبار ”

چگونه به تماشای شنبه نتایج انتخابات

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از 2020 ریاست جمهوری.

در شب یکشنبه سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن درهم کردن که چگونه آنها را در مقابله با کروناویروس در سی ان ان/Univision بحث است.

Coronavirus تا زمان زیادی از بحث در یکشنبه شب. بایدن تاکید بر نیاز به تست. تهمت و دولت شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از عدم تست.

“برای کسانی که در واقع در معرض و یا به احتمال زیاد در معرض ویروس-و این بدان معناست که ما باید برای انجام تست ما برای دریافت تست کیت و آماده–من می خواهم که سازمان بهداشت جهانی امکان استفاده از کیت های آزمایش آنها در دسترس ما حتی اگر رئیس جمهور می گوید یک میلیون و یا بیشتر در حال آمدن می شود.” “اجازه دهید فقط می توانید تمام تست های ما می تواند انجام شود به سرعت به عنوان ما می توانیم. من می خواهم مطمئن شوید که هر دولت در این اتحادیه به حال حداقل 10 مکان که در آن آنها را از طریق درایو تست ترتیبات.”

بایدن همچنین توضیح داد که چگونه او را شامل ارتش ایالات متحده به ارائه بیشتر تخت بیمارستان به نگرانی در مورد بیمارستان ها بیش از ظرفیت. ساندرز با تاکید بر نیاز به گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و نیاز به مدیکر برای همه به آدرس ترس آمریکایی ها در مورد قادر به زنده ماندن از لحاظ مالی اگر آنها مریض است.

“اولا ما باید انجام دهیم یا نه در فرد آن را به تعطیل این رئیس جمهور تا به الان چرا که او تضعیف پزشکان و دانشمندان که در حال تلاش برای کمک به مردم آمریکا,” او گفت:. “این غیر قابل قبول است برای او به blabbering با unfactual اطلاعات گیج کننده است که عموم مردم است. من در گفتن جهان آنچه که ما نیاز به انجام است. و من خوشحالم که او را به نام یک حالت اضطراری ملی و یا آنچه که ما باید انجام دهید این است حرکت به شدت به مطمئن شوید که هر فرد در این کشور است. در نهایت می داند که زمانی که آنها بیمار مبتلا به کرونا ویروس است که آنها خواهد شد که تمام پرداخت خواهد شد که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد آینده با پول برای تست. آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد آینده با پول برای درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>