چگونه به سازمان دیده بان تیلور سویفت “شهر عاشق کنسرت’ ویژه

نیوزویک | No comments

حتی اگر تیلور سویفت مجبور به انصراف از او 2020 تور, تاریخ, Swifties هنوز هم می توانید ببینید برنده جایزه گرمی اجرا در کنسرت. قبلا ثبت شده شهرستان از عاشق کنسرت ویژه خواهد شد در ABC در یکشنبه 17 مه در 7 p. m.

عملکرد در اصل فیلم برداری در ماه سپتامبر سال 2019 در l’olympia تئاتر در پاریس. سریع انجام می شود آهنگ از آخرین آلبوم 2019 را عاشق, در صمیمی برگزاری است. این شهر از عاشق کنسرت ویژه ای را نیز به طرفداران در پشت صحنه نگاه کنید در این مرحله نشان می دهد.

Taylor Swift
تیلور سویفت انجام روی صحنه به عنوان تیلور سویفت, دعای Lipa, SZA و Becky G انجام در روز نخست کنسرت ارائه شده توسط آمازون, موسیقی در جولای 10, 2019, در هامراشتاین سالن در شهر نیویورک است. او “شهر عاشق کنسرت ویژه” خواهد شد در روز یکشنبه, مارس 17.
کوین Mazur/گتی ایماژ برای آمازون/گتی

روز بعد از اغاز کار خود را در ABC ویژه در دسترس خواهد بود به جریان بر روی تقاضا Hulu و دیزنی به علاوه.

“امیدوارم که همه به خوبی انجام می دهند و همه شاد و سالم و ایمن ماندن,” سویفت گفت: در یک پیام ویدئویی به اشتراک گذاشته شده توسط ABC Good Morning America. “من از بازی این کنسرت در ماه سپتامبر به نام “شهر عاشق” نشان می دهد و آن را در پاریس. این بسیار سرگرم کننده بود. آن را در واقع نشان می دهد که ما با هم فقط به جشن عاشق آلبوم میاد بیرون و ما فیلم برداری آن است.”

“من واقعا هیجان زده در مورد آن” خواننده و ترانه سرا اضافه شده است. “دوباره ارسال عشق من به شما بچه ها و امیدوارم که شما به خوبی.”

Swift را بسیار پیش بینی “عاشق متحرک” را نشان می دهد—که میله میله را در لس آنجلس و Foxborough ماساچوست در این تابستان—لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها را دوباره برای مدتی در سال آینده همراه با یک جفت را نشان می دهد در برزیل.

“در حالی که ما همه خانه, تیلور سویفت و خانواده او از طرفداران قادر خواهد بود برای یک لحظه با هم و تجربه هرگز قبل دیده صمیمی عملکرد و ما خیلی هیجان زده می شود قادر به ارائه این به ما خانواده خود از بینندگان در ABC” اریک Avram, VP استعداد و رزرو در ABC سرگرمی در بیانیه ای گفت.

سویفت قبلا انجام شده در طول یک جهان: با هم در خانه خاص است. قدیمی hitmaker سنگ “به زودی شما بهتر” بود که با الهام از او و مادرش نبرد با سرطان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>