چگونه به سازمان دیده بان دموکراتیک بحث بین بایدن و ساندرز

سی بی اس آمریکا | No comments

جو بایدن و برنی ساندرز را به صورت خاموش در یک بحث دموکراتیک در روز یکشنبه پس از بایدن متصلب تا نمایندگان در چند قابل توجه اولیه برنده ابتدا با خود قاطع کارولینای جنوبی پیروزی. ساندرز چهارشنبه اعلام کرد او باقی مانده است در مسابقه و ظاهر خواهد شد در روز یکشنبه بحث است.

بحث شد نقل مکان کرد و از آریزونا به واشنگتن به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. وجود خواهد داشت هیچ مخاطبان استودیو در حال حاضر. یکی از اصلی مدیران خورخه راموس متمایل خارج از بحث چرا که او در معرض کسی که تا به حال در تماس با فردی که قرارداد coronavirus.


چگونه به سازمان دیده بان دموکراتیک بحث:

  • تاریخ: یکشنبه, مارس 15 سال 2020
  • زمان: 8 p. m. ET.
  • که در آن: CNN, Washington, اداره, واشنگتن d. C.
  • چگونه به سازمان دیده بان: بحث خواهد شد در هوا زندگی می کنند در سی ان ان CNN en Español, سی ان ان بین المللی و Univision
  • زنده به روز رسانی: به دنبال همراه با به روز رسانی های زنده در O’DONNELL و در CBSNews.com

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از 2020 ریاست جمهوری.

2020 دموکراتیک اولیه بحث ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک اولیه بحث


گسترش coronavirus است که انتظار می رود به یک موضوع بحث است. روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. در اوایل این هفته اعلام کرد محدودیت های جدید بر روی مسافران از اروپا در طول یک آدرس به ملت.

او در سخنرانیبایدن گفت که او ایجاد یک شورای مشورتی به او بدهد ورودی در مورد چگونگی پاسخ به بحران است. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد دو جانبه برنامه ریزی برای رسیدگی به بهداشت عمومی جنبه ای از ویروس و همچنین تاثیر اقتصادی آن.

“هسته اصل ساده است: متخصصان بهداشت عمومی باید آنهایی که ما بهداشت عمومی تصمیم گیری و برقراری ارتباط با مردم آمریکا می شود.”

ساندرز نیز ناودان به “بی کفایتی و بی مبالاتی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران و گفت: رئیس جمهور نیاز به اعلام اورژانس ملی. وی همچنین از کنگره خواست به حرکت رو به جلو “در دو حزبی ماده” به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد انجام دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش.

“ما باید عمده, عمده بحران و ما باید بر این اساس عمل. آن است که مطلق اخلاقی ضروری است که پاسخ ما به عنوان یک دولت به عنوان یک جامعه به عنوان یک کسب و کار جامعه و به عنوان شهروندان دیدار با وقاحت از این بحران” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>