چگونه به تماشای دور بعدی مقدماتی روز سه شنبه

سی بی اس آمریکا | No comments

برای اولین بار سه شنبه دموکراتیک اولیه مسابقه به دو مرد نژاد — جو بایدن و برنی ساندرز. Tulsi Gabbard است که هنوز هم از لحاظ فنی در این مسابقه اگر چه او تنها برنده دو نمایندگان تا کنون است و به سختی ثبت نام در انتخابات.

با توجه به آخرین ایسنا برآورد ساندرز است که تنها به سختی عقب مانده بایدن در مجموع نماینده دفعات مشاهده شده است.

این شش کشور در حال رای گیری در روز سه شنبه: Idaho, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است. دولت همه خواهد بود تماشای میشیگان که ساندرز برنده در سال 2016. اما یک دیترویت اخبار/WDIV-تلویزیون نظرسنجی انجام شده در روزهای منتهی به سه شنبه نشان داد بایدن پیشرو ساندرز با هفت امتیاز. آن را نیز بسیار مهم نوسان دولت برای دموکرات ها در انتخابات عمومی: رئیس جمهور تهمت برنده دولت با بیش از 10 ، 000 رای در سال 2016 تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه برای پیروزی دولت از سال 1988.

روند اخبار ”


چگونه به تماشای شنبه نتایج انتخابات

  • تاریخ: سهشنبه 10 مارس سال 2020 است.
  • زمان: نظر سنجی شروع به بسته شدن در 8 p. m. ET (لیست کامل از نظرسنجی بسته شدن زمان در اینجا).
  • پخش زنده نتایج و تجزیه و تحلیل: در O’DONNELL در پخش ویدئو در بالا و بر روی تلفن همراه خود و یا جریان دستگاه و یا فردا همه دسترسی داشته باشید.
  • زنده به روز رسانی: به دنبال همراه با CBSNews.com.

دانلود رایگان رادیو فردا برنامه, برای پوشش کامل از 2020 ریاست جمهوری.


در کمتر از یک هفته بایدن توانسته است به نوبه خود مبارزات انتخاباتی در اطراف با یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی تاییدیه از رقیب سابق و قوی سه شنبه. رفتن به این, روز, مسابقات, بایدن این, نماینده, رهبری, با 625 نمایندگان به ساندرز’ 548. Gabbard به دست آورده است یک نماینده.

آقای ترامپ را متهم دموکرات تلاش برای دکل سیستم در برابر سندرز و سندرز خود شده و نرده در برابر دموکراتیک “استقرار.”

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره! حتی این واقعیت است که الیزابت وارن ماند در مسابقه ویرانگر بود به برنی و اجازه خواب آلود جو به ساحل پیروزی ماساچوست” آقای ترامپ توییتی قبل از وارن مسابقه خارج شد. “این یک طوفان کامل با بسیاری از خوب متحده باقی مانده برای جو!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>