NFL فصل نتیجه گیری در روز یکشنبه با سوپر باول LIV. سان فرانسیسکو 49ers صورت خاموش در برابر Kansas City Chiefs و تنها یک تیم خواهد شد تاج گذاری NFL قهرمانان.

بازی برنامه ریزی شده است برای شروع در 6:30 p. m. ET.

چگونه به تماشای سوپر باول

  • چه: سوپر باول LIV
  • تاریخ: یکشنبه, فوریه 2 سال 2020
  • زمان: 6:30 p. m. ET
  • محل سکونت: Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا
  • جریان آنلاین: FuboTV (free trial)
  • تلویزیون: روباه

NFC قهرمان 49ers را در کنفدراسیون فوتبال آسیا همتایان و روسای روز یکشنبه. برنده اهدا خواهد شد لومباردی جایزه و تاج NFL قهرمانان 2019-2020 فصل است. این بازی برگزار خواهد شد در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا است که در این فصل به طور منظم خانه میامی دلفین ها. این ورزشگاه میزبانی سوپر باول از سال 2010.

سوپر باول بیشتر

بیشتر در سوپر باول

سان فرانسیسکو به پایان رسید فصل به طور منظم با یک 13-3 رکورد برنده شدن NFC غرب و شماره یک دانه در این کنفرانس که امن آنها در دور اول خداحافظ و خانه-field استفاده در سراسر برگشتی. 2019 شد اولین بار در پنج سال 49ers ساخته شده برگشتی و یا حتی مدیریت یک رکورد برنده. سان فرانسیسکو است که رهبری در جرم توسط کارفرمایی جیمی Garoppolo که به عنوان یک نتیجه از سابق پشتیبان گیری به تام بردی از جدید انگلستان میهن پرستان است که از لحاظ فنی در حال حاضر دو بار سوپر باول برنده است.

روسای رفت 12-4 رکورد در طول فصل به طور منظم نیز به اندازه کافی خوب برای اولین بار در رقابتهای غرب آسیا. اشراف شد و دو دانه در کنفدراسیون فوتبال آسیا و نتیجه نیز برخوردار حافظ در دور اول پلی آف. پاتریک Mahomes های حاکم MVPمنجر جرم برای اشراف. Mahomes و روسای آمد فقط از یک سوپر باول ظاهر در فصل گذشته از دست دادن بازی مسابقات قهرمانی آسیا در وقت اضافه به میهن پرستان که به پیروزی در سوپر باول. روسای مربی هستند توسط اندی رید که ساخت اولین سوپر باول ظاهر از سال 2005 زمانی که او سرمربی تیم فیلادلفیا ایگلز.

این ستاد هستند در حال حاضر 1 نقطه مورد علاقه و بیش از/زیر می ایستد در 54.5.

جنیفر لوپز و شکیرا را تیتر حاصل کار دو نشان می دهد در این سال است. Demi Lovato شنود گذاشته شد به خواندن سرود ملی قبل از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im