چگونه به پوشیدن یک ماسک صورت با عینک: پاسخ سوالات شما

مستند اقدامات شل کمی از روز شنبه 15 ژوئن زمانی که غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی بعد از 12 هفته از تعطیلی. برای اطمینان از کارکنان و خریداران در حال امن نگهداری یک میزبان از دستورالعمل قرار داده شده است در محل که شامل حفظ اجتماعی فاصله بسیار عالی سطح بهداشت و اجباری PPE. چنین پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای محصور و حمل و نقل عمومی.

برای کسانی که عینک می پوشند اما پوشیدن یک ماسک صورت ارائه niggly موضوع: بخار. اگر شما عادت به پوشیدن مشخصات به طور منظم, شما همه به خوبی می دانیم که چگونه آزار دهنده آن است که آنها را مه تا از تراکم در حالی که sipping قهوه صبح و یا پخت و پز بیش از یک اجاق داغ و ماسک صورت, متاسفانه, به احتمال زیاد خواهد شد که همان اثر.

زمانی که ما با پوشیدن یک ماسک ما دمت گرم با فرار کردن از بالای پارچه در اطراف بینی خود را و پس از فرود در کولر لنز از عینک خود را ایجاد تراکم و در نتیجه مخوف مه. شما خوشحال خواهید بود به یاد داشته باشید که وجود دارد چند راه برای جلوگیری از آن…

آنچه که من باید برای نگاه در یک ماسک?

این جا همه چیز است وقتی که می آید برای جلوگیری از بخار ، و همچنین این حتی اگر شما ماسک های پزشکی-درجه و ساخته شده از بهترین مواد که فیلتر ذرات هوا برای محافظت از موثرترین اگر مناسب نیست و بطور دنج قرار گرفتن به اندازه کافی از ماسک کار برکنار شده است.

نگاه برای ماسک با یک سیم خوب بر روی پل بینی به اطمینان حاصل شود آن نشسته خیط و پیت کردن در برابر پوست شما. تسمه قابل تنظیم است که می تواند سخت تر به از صاف کردن هر گونه شکاف در حال ایده آل به عنوان یک ماسک با الاستیک در پایین زیر چانه ،

مشاهده این پست در Instagram

👋🏼 آماده برای باز کردن دوباره!! دوشنبه 15 نمی تواند به زودی به اندازه کافی زمانی که ما می تواند باز کردن درب به همه شما 💕 امروز سهام بررسی روز پس ما همه تمرین پوشیدن ما ماسک 🎭 🤣 که دیگری پیدا کرده است با پوشیدن ماسک و عینک خواندن در همان زمان می تواند منجر به جدی بخار تا موضوع 🤣🤣 آن را به خوبی در اینجا با بخشی از تیم امروز …. 💕#stocktake #readytoopen #masksattheready #handsanitizereverywhere #steamyspecs #checkstoriesformore

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گل رز و لیون (@roseandlyons) در

وجود دارد برخی از پارچه من باید اجتناب کنید ؟

وجود دارد تن از مواد مختلف در ارائه این لحظه از داشتن مقاومت نئوپرن به انعطاف کتانی و برخی وجود دارد که می توانید افزایش شانس داشتن مه آلود ، اجتناب از مواد ضخیم تر و در عوض برای انتخاب بهتری پارچه مانند محکم بافته شده از 100 ٪ پنبه و یا ابریشم طبیعی که اجازه خواهد داد که نفس به فرار بیشتر به راحتی از طریق مواد با کمتر از آن تراوش به سمت بالا از طریق بینی در منطقه به طور مستقیم در زیر عینک خود را.

اگر شما به فکر خرید یک ماسک به جای ساخت یک سردبیران ما بررسی بهترین گزینه های در دسترس با قیمت با شروع از 7 پوند.

نمی توانم فقط جلوگیری از پوشش من بینی ؟

به اطمینان حاصل شود که شما به درستی امن و محافظت از گسترش Covid-19 آن توصیه نمی شود. هر دو بینی و دهان خود را باید تحت پوشش برای ماسک صورت موثر باشد.
تلگراف امیلی Cronin تضمین ماسک خود نصب به صورت چسبیده در اطراف بینی خود را.


اعتبار: @Emilycro

آیا من می توانم هنوز هم به من ماسک خودم ؟

البته! اگر شما به دنبال یک الگوی همه شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود بینی خود را ‘قطعه’ نصب شده است به ارائه حفاظت بهتر در برابر مه آلود لنز. شما می توانید اضافه کردن یک بینی قابل تنظیم نوار و یا یک سیم خوب همراه بالای ماسک دوخت آن را به لبه برای اطمینان از آن باقی می ماند قرار داده است.

پنی نیکسون به دنبال PrettyHandGirl الگو و مستند مراحل از جمله اضافه کردن یک قطعه بینی برای اطمینان از خود لنز روشن ماند.

آیا شما تنظیم به حالت عادی از پوشیدن ماسک صورت? به ما بگویید که در مورد تجربه خود را تا کنون در بخش نظرات زیر

برای اخبار بیشتر در تجزیه و تحلیل و مشاوره از تلگراف مد میز اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام برای دریافت خبرنامه هفتگی ما مستقیم به صندوق پستی خود را هر جمعه. ما را دنبال کنید Instagram @Telegraphfashion

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de