چگونه برای برنده شدن در مسابقه در سراسر جهان: نمی نوشند ندارد و سرگرم کننده متوقف نمی شود در حال حرکت – اما آیا یک مداد

تلگراف | No comments

در این مسابقه است. این یکشنبه می بیند بازگشت از سفر جهانی مسابقه مسابقه در سراسر جهان – و این بار آن را وعده داده بود و حتی بزرگتر برک آوت رسید.

خیلی ساده است-آن را-هوش با فرمت می بیند پنج جفت از عادی انگلیسی مسابقه برای رسیدن به یک پرت و دور افتاده مقصد اما به طور طبیعی, گرفتن وجود دارد: آنها می توانند پرواز پرداخت با کارت های بانک و یا استفاده از اینترنت و یا گوشی های هوشمند است.

داده فقط نقدی معادل یک طرفه کرایه هوا به مقصد نهایی خود را, آنها مجبور به استفاده از مهارت های خود را و جذابیت و نبوغ خود را برای کسب پول اضافی در طول راه به عنوان به خوبی به عنوان خواستار بر محبت غریبه ها. این جفت باید سفر از شهر مکزیک به یوشوایا, آرژانتین, ترین, جنوب شهر در کلمه.

سال گذشته برندگان بازنشسته شدند PE معلمان ایلین و تونی تیزدیل هر دو 62, که درمان 12,000-مایل 50 روز فاصله از لندن به سنگاپور – از طریق فرانسه, آلمان, ایتالیا, یونان, ترکیه, گرجستان, آذربایجان, قزاقستان, ازبکستان, چین, ویتنام, کامبوج و تایلند – به عنوان خود را دیرتر از سال فاصله و ضرب و شتم جوانان به £20,000 جایزه.

ما خواسته North Yorkshire, زن و شوهر خود را بالا 10 راهنمایی برای این سال را به مسافران…

1. سفر نور و انجام مشق شب خود را

“آماده سازی مشکل است زیرا شما نمی دانید که در پیش که در آن نقطه شروع و یا مقصد نهایی هستند” اذعان می کند تونی. “اما آن ممکن است ارزش swotting تا در مسیرهای مختلف به مکان های دور افتاده. ما دیر تعویض [زن و شوهر دیگر کاهش یافته است با توجه به بیماری خانواده] پس ما را در سرما و کور. همین دلیل است که ما تا به حال چنین فاجعه شروع می شود.”

“ما تا به حال هیچ ایده که در آن دلفی بود, اجازه دهید به تنهایی چگونه می توانید وجود دارد” می خندد ایلین. “جای تعجب نیست که ما در گذشته که برای اولین بار پا. هنوز ما در نهایت. آن را نیز به خوبی به ارزش خرید سبک لباس و چادر و کیسه خواب و راه رفتن در چکمه. آن را می سازد همه تفاوت چرا که اگر شما با پوشیدن آن شما در حال حمل آن است.”

2. آیا خرید مواد غذایی و یا نوشیدنی

آماده به peckish. “برای آخرین سه پا [از تاشکند به سنگاپور] ما توافق به صرف غذا می گوید:” تونی. “ما نمی خورند مگر اینکه کسی به ما غذا و یا ما در بر داشت فوق العاده ارزان خیابان مواد غذایی است.”

“در آسیا بود که کامل” می افزاید: Elaine. “ما می خواهم به خرید بسته های کوچک از برنج برای 20p, هر, و سپس خوردن آن برای سه وعده غذا در روز. من رفتم پایین یک اندازه لباس از 14 به 12! آب مهم تر است. ما در زمان قرص های کلر بنابراین ما نمی مجبور به خرید آب بطری. که نجات هر دو زمان و پول از آنجا که ما هرگز تا به حال برای پیدا کردن مغازه ها. کباب در اروپا برنج در آسیا و ما هرگز خریداری هر نوشیدنی.”

به جز زمانی که آنها بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع بود و ودکا عکس در تایلند است. “ما مشغول به کار بودند در خوابگاه” تظاهرات ایلین. “این کار ما!”
ایلین و تونی لذت بردن از یک tuktuk سوار در پنوم پن, کامبوج


اعتبار: BBC

3. کار نمی بازی

“هرگز انجام توریستی چیز” توصیه تونی. “پیدا کردن یک کار کوچک به جای. این یک راه برای دیدار با مردم محلی است که شما ممکن است یک بستر آزاد و یا رایگان مواد غذایی احتمالا حتی برخی از پول است.” “کار به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید در هر پا” موافق ایلین. “این بود که همیشه به ارزش آن است.”

این زوج به یاد ماندنی ترین کار دنبال شد و پس از شتر در ازبکستان. “ما اعمال آنها را مرتب آنها و تمیز کردن همه خود را s – – -” می خندد تونی. “کنه و روی آنها بزرگ شد. اگر شما هرگز آن را انجام داده قرار داده و آن را در لیست سطل!”

4. اجازه دهید بدن خود را راهنمای شما

خواب در زمان های کوتاه کلیدی است. به تونی می گوید: “دریافت catnaps در هر زمان که شما می توانید دلیل این که شما نمی دانید زمانی که بعد از خواب خواهد بود.”

“شما سپاسگزار فقط به تخت می گوید:” ایلین. “ما هرگز تا به حال برای تنظیم زنگ حتی اگر ما در 4هستم. ما در حالت مسابقه و ما فقط می خواهم از خواب بیدار. آن را مانند بدن ما برنامه ریزی شده بود.” “که خوش شانس است چرا که ما حتی نمی باید یک زنگ” تونی می خندد.
چه کسی پیروز خواهد شد در این سال مسابقه در سراسر جهان ؟


اعتبار: BBC

5. عبور از مرز در روز

“این همیشه هدف ما برای عبور از مرزها در طول روز می گوید:” تونی. “اگر شما می رسند در شب و آن را بسته و شما باید صبر کنید تا صبح روز بعد که زباله های ساعت. ما می خواهم به انجام همه چیز را برای دریافت در سراسر زیرا پس از آن به ما این آزادی را به سفر از طریق یک شب دیگر.

“در کشش نهایی که واقعا به ما کمک کرد تا رسیدن به خط پایان اول است. این جفت دیگر نمی توانید در سراسر چین/ویتنام مرز در زمان در حالی که ما انجام دادیم. هزینه در ما پول اما ما به دست اورد بسیاری از زمان است.”

6. تعامل با مردم محلی

“تجربه خود را در فرهنگ های محلی هر کجا که شما بروید” توصیه می تونی. “هیچ یک از ما شده اند قادر به تکمیل این مسابقه بدون سخاوت از غریبه ها. حتی زمانی که شما در حال knackered, تو چت. یک مرد در ازبکستان کویر به ما یک آسانسور برای چهار ساعت. یک مرد در ویتنام خریداری آمریکا در محل اقامت و بلیط اتوبوس. شاید آنها را دیدم ناامیدی در چشم ما, اما مقدار زیادی از افرادی که رفت از راه خود را برای کمک به ما این بود که ذهن باد.”

“یک دختر رفت و به یک غذای آماده کردم و ما یک پد تایلندی,” ایلین به یاد می آورد. “مرد دیگری خریداری شده ما یک کاری. در Killing Fields در کامبوج ما می تواند فقط یک کاسه برنج اما صاحب کافه بیرون آمد و با دو کاسه و ما هر دو گریه کرد. هنگامی که دو غربیها بیش از سن 60 بپرسید چقدر ارزان اسنک و سپس آن بحث و تعداد از سکه های خود را, مردم فکر می کنم آن را عجیب و غریب. که تمایل به شروع مکالمات و آنها می خواهند برای کمک به.”

و اگر کسانی که مکالمات ثابت از روی حیله و تزویر…

7. طرح راه خود را به موفقیت

“ایلین واقعا خوب در نقشه کشی بنابراین ما انجام یک نوت بوک و می رسم آنچه در آن ما نیاز می گوید:” تونی. “اگر همه چیز با شکست مواجه است که چگونه ما می خواهم به ارتباط با مردم است.”
ایلین و تونی سفر 12000 مایل از لندن به سنگاپور


اعتبار: BBC

8. در آغوش خسته کننده بیت

“کلیشه بیش از 60 مسافران است که آنها می خواهم مربی سفر و به دنبال از پنجره می گوید:” ایلین. “وجود دارد خیلی افتضاح است که در این سفر پس در راه سن ما به ما کمک کرد. ما نمی نا امید و یا انقباض ما فقط شاد برای بقیه.”

“در یک نقطه ما سه سفر با قطار بیش از 20 ساعت back-to-back” موافق تونی. “شاید ما تجربه و انعطاف پذیری به معنای ما می تواند مقابله با آن آماده تر است.”

9. نگه دارید در حال حرکت

مسابقه در سراسر جهان مسابقه مانند کوسه هستند – آنها نیاز به نگه داشتن در حال حرکت است. “در پا برای اولین بار ما تصمیم به گرفتن یک قطار که در سمت چپ هشت ساعت بعد از ما وارد میلان, بنابراین ما فقط نشسته و منتظر” ایلین به یاد می آورد. “چقدر احمق بود ؟ ما می تواند رفته اند به ایستگاه اتوبوس و نگه داشته در حال حرکت است.”

“پیدا کردن راه دیگر آن است که آیا یک آسانسور و یا حالت های مختلف حمل و نقل” گره تونی. “حتی اگر آن را فقط برای روح خود را. نشستن در جایی می کند سر خود را در. بودن در این حرکت گاهی اوقات حتی اگر آن را در جهت اشتباه است بهتر از نشستن هنوز.”

10. صرفه جویی در پول نقد برای آخرین پا

“ما تا به حال یک احساس وجود دارد می تواند برخی از تاب در صفحه اصلی کشش” به یاد می آورد تونی. “بنابراین ما ذخیره پول در بخش میانی با صرف هیچ چیز و در نظر گرفتن آهسته قطار در چین که نزدیک به کشته شدن ما. ما از نظر تاکتیکی عقب نگه داشته 300-400 دلار (£230-310) برای آخرین بار پا.”

“سفر بود همیشه اولویت پول و زرنگ” می افزاید: Elaine. “صرف نیست در هر چیز دیگری به معنای ما تا به حال بودجه در رزرو برای با حداکثر سرعت دویدن به خط پایان. ما می تواند پرتاب پول در تاکسی یا قطار اکسپرس. و آن پرداخت می شود.”

مسابقه در سراسر جهان شروع می شود در روز یکشنبه در ساعت 8 بعد از ظهر در بی بی سی دو. سری one در دسترس است در BBC iPlayer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>