چگونه خوردن را برای کمک به’ کوپن طرح کار می کند ؟

وجود دارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان? اما شما ممکن است قادر خواهید بود به نمره تخفیف در ماه اوت است. امروز صدراعظم Rishi Sunak ارائه شده کشور تخفیف در وعده های غذایی به عنوان بخشی از “غذا خوردن به کمک” طرح حمایت از صنعت مهمان نوازی.

این طرح بخشی از Covid-19 مینی بودجه اعلام کرد در مجلس عوام امروز – £30bn برنامه طراحی شده است برای نجات اقتصاد از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

بنابراین چگونه کار می کند, که رستوران آن اعمال می شود و چقدر می تواند به شما صرفه جویی در یک وعده غذایی را با خانواده خود را در حالی که حمایت این کشور از eateries?

چه طرح و چگونه کار می کند ؟

صدراعظم گفت که رستوران های شرکت کننده در این طرح خواهد بود قادر به ارائه قیمت نیم وعده های غذایی هر روز شنبه تا چهارشنبه در طول ماه اوت است.

این به این معنی است که هر کس در بریتانیا است که به عنوان تخفیف در رستوران ها بیش از یک دوره از 13 روز در ماه آینده.

این طرح شروع می شود در روز دوشنبه مرداد 3 اجرا می شود و تا جمعه اوت 31. شرکت ها می توانند شروع به ثبت نام در وب سایت دولت از این آمدن دوشنبه, جولای 13.

رستوران ها قادر خواهد بود به ادعای تخفیف عقب و خواهد بود بازپرداخت توسط دولت ظرف پنج روز کاری صدراعظم وعده داده شده است.

برخی از 129,000 کسب و کار به کارگیری از 1.8 میلیون نفر می توانند ثبت نام به ما میده از جمله pubs – که 90 درصد در خدمت مواد غذایی – رستوران ها و کافه ها. همان تیم است که راه اندازی و فرار دولت کردند طرح مستقر شده اند توسط HM درآمد و گمرک برای اجرای این طرح است.

کسب و کار خدمت به مواد غذایی نیاز به ثبت نام قبل از شروع ماه اوت پس از آن همه مشتریان نیاز به انجام است که به نوبه خود منظور و پرداخت باقی مانده از این لایحه.

دولت بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده معرفی £500 کوپن به طرح به صرف در خیابان بالا اما نه در میان قایق از اقدامات را اعلام کرد.

وزارت خزانه داری می گوید این طرح هزینه خواهد شد £500 میلیون. در £10 هر که از آثار 50million وعده های غذایی اما یک مقام اعتراف کرد: “این برآورد است – اجازه دهید را ببینید.” دلیل این است که مقامات نمی دانم چه خواهد بود اشتها برای این طرح است.

چرا دولت آن را خلق کرد ؟

رستوران ها خواسته شد به بستن درهای خود را در جمعه 20 مارس. در حالی که برخی به طور آزمایشی بازگشایی درهای خود را در روز شنبه در مهم ترین کاهش مستند اقدامات به تاریخ پس از آن صنعت شده است و آمار به خصوص با بحران است. وجود دارد در حال حاضر تعدادی از تعطیلی دائم و موجی از افزونگی در این بخش انتظار می رود.

بسیاری از رستوران ها به تکیه بر اعتماد مشتری در ماه های آینده به گزاف گویی و حفظ کارکنان هنگامی که کردند طرح تساوی ،
به “creative” ابتکار طراحی شده است برای حمایت از این کشور در میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و بارها


اعتبار: گتی

Rishi Sunak توصیف این اقدام به میخانه ها و کافه ها “شلوغ دوباره” به عنوان یکی است که هرگز سعی در انگلستان قبل از. “این لحظه ای است منحصر به فرد ما نیاز به خلاق,” او گفت:. “برای به دست آوردن مشتریان به رستوران ها و کافه ها و بارها و حفاظت از 1.8 میلیون نفر که در کار آنها من می توانم اعلام کنم امروز که برای ماه اوت ما به هر کس که در این کشور یک “خوردن برای کمک به” تخفیف.”

ماه اوت بود و انتخاب به عنوان بهترین ماه برای ادامه این طرح به دلیل خزانه می خواهد برای کمک به رستوران ها و کافه ها که در حال تلاش به عقب بر روی پای خود را از طریق جولای به عنوان مستند, برطرف, بعد از مثل برای صرف در رستوران در مارس پایین بود 65 درصد است. این طرح مانند دیگر اقدامات – که همیشه تحت نظر و بنابراین می تواند فراتر از پایان ماه آینده وجود دارد هیچ برنامه ای برای این کار در حال حاضر.

چقدر می تواند به من و خانواده صرفه جویی در یک وعده غذایی ؟

“وعده های غذایی خورده شده در هر شرکت کسب و کار خواهد شد 50 ٪ off تا حداکثر تخفیف از 10 پوند در هر سر برای همه از جمله کودکان” صدراعظم گفت.

این پیشنهاد شامل کودکان, وعده های غذایی پس از آن را به صرفه جویی خانواده ها از چهار تا £40 هنگامی که غذای بیرون.

به گفته وزارت خزانه داری را به برنامه ریزی برای مشاغل سند تخفیف می تواند استفاده شود ‘نامحدود’ بار واجد شرایط روز اما تنها شامل نوشیدنی های غیر الکلی. از آنجا که هیچ محدودیتی برای تعداد دفعاتی که شما می توانید استفاده از تخفیف در تئوری شما می توانید نصف قیمت وعده های غذایی در سه روز متوالی.
Rishi Sunak می خواهد برای دیدن بریتانیا از eateries “شلوغ دوباره” برای نجات شغل و تقویت صنعت مهمان نوازی در مواجهه با یک رکود اقتصادی


اعتبار: Tolga Akmen/AFP

یک £80 لایحه مواد غذایی برای یک خانواده چهار خواهد بود به کاهش فقط £40, یارانه توسط دولت است. غذا برای دو نفر که هزینه £20 خواهد بود به کاهش 10 پوند اما £25 غذا را کاهش پایین به £12.50 هر دلیل از £10 کلاه در هر فرد.

که در آن موجود ارائه می دهد نگران هستند هدایت است که در هفته ی آینده منتشر اما خزانه انتظار اکثر شرکت ها را به ارائه تخفیف بیشتر داده می شود آنها در حال پرداخت به ارائه 50 درصد خاموش می پردازد.

از کجا می توانم پیدا کردن رستوران های شرکت کننده?

هر محل است که در خدمت مواد غذایی می توانید برای ثبت نام این طرح از جمله, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها. این تخفیف قابل اجرا خواهد بود برای غذای آماده و تحویل فقط به صورت نشسته و وعده های غذایی. به عنوان کسب و کار شروع به ثبت نام برای طرح آن را تبدیل به واضح تر چگونه به طور گسترده ای از آن استفاده خواهد شد.

هر گونه high-end رستوران های شرکت کننده?

در این لحظه وجود ندارد لیست کامل از اسامی رستوران های شرکت کننده اما وجود دارد هیچ دلیلی که چرا high-end و رستوران های مستقل و همچنین به عنوان محبوب زنجیر نمی توانید بخشی را به فریب مشتریان از طریق درهای خود را.

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه رستوران می توانید ثبت نام خواهد شد و در جولای 13.

اما پس از تخفیف دربسته در حداکثر 10 پوند در هر سر هر وعده غذایی آن را بعید است برای پوشش هزینه یک استارت در سه دوره Michelin غذا – هر چند خانواده چهار هنوز هم نجات £40 در تمام هزینه.

Townsend, رستوران, مدرن, انگلیسی, اتاق ناهار خوری, کافه و شراب نوار از نیک Gilkinson در Whitechapel, گالری است برنامه ریزی چهار دوره منوی قیمت £28 (£18) به استفاده از این طرح است. La Fosse برنده جایزه B&B و رستوران در Cranborne, Dorset, نیز تایید کرد با تلگراف مواد غذایی در مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر که قصد دارد برای شرکت در این طرح است.
ظرف بیکن scones در تاونسند یک رستوران که امید به مشارکت در این طرح


اعتبار: تاونسند

“این فوق العاده است برای دیدن دولت به رسمیت شناخته شده اند نیاز به حمایت از صنعت رستوران. من فکر می کنم این یک حرکت مثبت – مالیات بر ارزش افزوده کاهش است بیش از حد خوش آمدید. ما در اصل برنامه ریزی برای باز کردن اواسط هفته, اما, از آنجا که این طرح به نظر می رسد مانند ما قادر خواهد بود برای به انجام این کار می گوید:” نیک Gilkinson.

“این یک خبر خوب برای صاحبان رستوران. تیم من در حال وجود داشته است در مورد چشم انداز داشتن یک وزوز رستوران یک بار دیگر. رستوران نیاز به خلاق به منظور دریافت بیشتر از آن: برای ما به این معنی ما می تواند در خدمت 4-البته وعده غذایی فقط برای £18 است که دقیقا همان نوع از ارزش است که ما می خواهم که قادر به ارائه بدون افت کیفیت, انگلیسی, تولید ما با استفاده از در تاونسند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im