چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا ممنوعیت سفر و آن را آهسته coronavirus گسترش یابد ؟

تلگراف | No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

رئیس جمهور گفت: ما می ممنوعیت سفر از کشورهای اتحادیه اروپا به جز بریتانیا — پس از سرزنش اروپا برای متوقف کردن آنچه که او به نام “خارجی”ویروس.

پس از سخنرانی خود به ملت, Department of Homeland Security و کاخ سفید به سرعت روشن خواهد بود که تحت تاثیر این ممنوعیت است. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

خواهد شد که تحت تاثیر قرار?

محدودیت در سفر اعمال خواهد شد به اتباع خارجی که در کشورهای منطقه شنگن در 14 روز قبل از ورود خود را در ایالات متحده است.

منطقه شنگن است که 26 کشور اروپایی است که شامل: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس.

شهروندان آمریکایی هستند و نه تحت تاثیر تعلیق و مسافران از انگلستان نیز معاف. علاوه بر این, فوری اعضای خانواده از ما شهروندان نیز مجاز به سفر — کاخ سفید گفته است روشن نیست آنچه که آنها به معنای “فوری”.

آنچه در مورد کالا و محموله?

رئیس جمهور تهمت و گفت: در سخنرانی خود از دفتر بیضی است که محصولات آینده از اتحادیه اروپا خواهد بود شامل این ممنوعیت. اما کاخ سفید به سرعت نقل مکان کرد به گفتن خبرنگاران گفت که سفر محدودیت اعمال را به کالا.

که روشن بود خیلی دیر به بازار هر چند: بلافاصله پس از سخنرانی رئیس جمهور, قیمت نفت کاهش یافت بیش از 5 درصد و سهام سقوط در آسیا است.

که کشورهای دیگر آیا ما بلوک ؟

آمریکا به طور موقت اجازه ورود به اتباع خارجی که در چین در 14 روز قبل از ورود خود را در ایالات متحده است. بازدید کنندگان از ایران نیز پذیرفته نیست و وزارت امور خارجه صادر شده است “آیا سفر” هشدار به مناطق در کره جنوبی و ایتالیا شده اند که تحت تاثیر شیوع.

آیا این ممنوعیت شروع کنم ؟

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعلیق خواهد شد و در آغاز 11.59 ب. ظ روز جمعه (3.59 صبح روز شنبه در انگلستان).

چه مدت طول خواهد این ممنوعیت گذشته است ؟

این ممنوعیت خواهد شد و در ابتدا در محل برای 30 روز — اما کاخ سفید گفت: این می تواند بررسی شود.

چگونه آن را در عمل ؟

این است که… کمتر روشن است. بسیاری از مسافران در اروپا غالبا حرکت بین کشورهای اتحادیه اروپا که در حال حاضر ممنوع و انگلستان است. کاخ سفید توضیح داد که چگونه ما را در مقابله با این. هدایت اضافی است که انتظار می رود ظرف چند روز آینده.

خواهد شد و این ممنوعیت در واقع کار می کند ؟

اثر محدودیت های مسافرتی در چین به نظر می رسد یکی از عوامل قابل توجهی کاهش از گسترش ویروس. اما دولت چین به طور موثر تعطیل ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم برای جلوگیری از گسترش. در حال shutdown در ووهان اتفاق تنها بعد از این ویروس در حال گسترش به سایر نقاط کشور پس از آن نامشخص است چگونه موثر آن را واقعا بود.

این ساکت تهمت منتقدان?

رئیس جمهور حمله شده است به صورت آهسته و بی اثر رویکرد به این ویروس با مقامات آمریکایی شکایت که آنها فاقد تست منابع مورد نیاز برای نظارت و جلوگیری از گسترش آن.

دموکرات ها بودند unimpressed. رهبران هر دو مجلس کنگره در بیانیه ای گفت: “ما یک بحران بهداشت عمومی در این کشور و بهترین راه برای کمک به نگه داشتن مردم آمریکا امن و اطمینان از امنیت اقتصادی است که رییس جمهور برای تمرکز بر مبارزه با گسترش coronavirus خود را.”

“نگران کننده جمهور نمی گویند که چگونه دولت را نشانی از عدم coronavirus تست کیت در سراسر ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>