چگونه ایالات متحده برای پرداخت 2 تریلیون دلار بسته محرک?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر جمعه امضا 2 تریلیون دلار محرک مقابله با هدف نرم شدن تاثیر اقتصادی رمان coronavirus. که پول زیادی به خصوص اگر شما در میان 83 درصد از آمریکایی ها که گفته پترسون پایه و اساس نظرسنجی سال گذشته که سیاستمداران باید سعی کنید برای کاهش بدهی ایالات متحده است.

در عین حال تعداد زیادی از اقتصاددانان و کارشناسان دیگر فکر می کنم که حداقل در حال حاضر این کشور بدهی یک مشکل نیست. حتی پترسون بنیاد که به مدت طولانی استدلال برای پرداخت بدهی به تازگی بیرون آمد و به نفع فدرال محرک هزینه به مبارزه با کروناویروس رکود است. بنابراین بیش کنت روگوف این اقتصاددان دانشگاه هاروارد که در سال 2009 co-نوشت منی تاریخچه مالی فرو می ریزد که هشدار در مورد خطرات فزاینده بدهی های ملی است.

“ما در یک جنگ” روگوف گفت: CBS MoneyWatch این هفته است. “تمام نقطه نه با تکیه بر بدهی بیش از حد در زمان عادی است که دقیقا قادر به استفاده از بدهی انبوه و بدون تردید در موقعیت های شبیه به این.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد که در آن محرک پولی خواهد آمد از — و این که آیا امریکا می تواند آن را تقبل کنند.

Q: آیا وزارت خزانه داری ایالات متحده باید برای چاپ 2 تریلیون دلار در اسکناس دلار برای پرداخت هزینه های محرک?

A: نه دقیقا. وزارت خزانه داری ندارد برای چاپ تمام کسانی که greenbacks به دلیل آن را به سادگی می توانید به قرض گرفتن 2 تریلیون دلار از سرمایه گذاران با فروش اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده. پول که سرمایه گذاران با استفاده از به خرید اوراق قرضه می تواند از پول نقد خود را حساب, اما به احتمال زیاد از آن خواهد آمد از فروش سرمایه گذاری های دیگر مانند اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

چالش می آید وقتی که 2 تریلیون دلار اوراق قرضه خزانه داری و فروش سیفون پول دور از دیگر ضروری وام بازارها از جمله رنگ آبی تراشه شرکت های بزرگ اوراق قرضه — که باعث می شود آن را گران تر برای انواع شرکت ها و دولت های محلی به قرض گرفتن.

تغذیه رسمی نامشخص چگونه اقتصاد را کرایه در طول coronavirus بحران

این جایی است که فدرال رزرو در می آید. ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی بسیار گسترش آن به خرید انواع اوراق قرضه در هفته های اخیر به عنوان coronavirus بحران وزن آن در اقتصاد و گونه های سیستم مالی ما. دوشنبه گذشته فدرال رزرو علنا خود را با نام آخرین خرید اوراق قرضه برنامه “نامحدود است.” به عنوان مثال از آن است که خرید حداقل 300 میلیارد دلار در شرکت های بزرگ اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار به دارایی های مانند املاک و مستغلات و وام خودرو propping تا خود را در دراز مدت ارزش سرمایه گذاران به خروج از این بازار برای فرض ایمنی بدهی های دولت.

س: پس کجا تغذیه دریافت پول خود را از?

A. تغذیه نمی کند و چاپ پول است. آن را به جای ایجاد دیجیتال دلار اعتبار است که به عنوان خوب به عنوان پول نقد. بسیاری از کسانی که دیجیتال دلار نمی خواهد در واقع صرف و واریز خواهد شد به عقب در داخل حساب در بانک مرکزی یا بانک های دیگر. اما اگر به اندازه کافی از این پول می کند و در نهایت خارج به منظور صرف شود پس از آن که می تواند امکان پذیر افزایش تقاضا به صورت واقعی دلار است. اگر خزانه ممکن است به افزایش عرضه دلار است.

که در آن چاپ دلار در می آید. اما در این مورد آن را به احتمال زیاد تنها به مقدار کوچکی — در صورت وجود — از 2 تریلیون دلار محرک.

س: چه خواهد شد بدهی ملی بود از جمله 2 تریلیون دلار محرک?

یک: حدود 25 تریلیون است. خبر خوب این است که 2 تریلیون دلار در محرک را در ابتدا افزایش بدهی فدرال تنها حدود 9٪. خبر بد: ما در حال حاضر $23 تریلیون بدهی ما وعده داده شده به پرداخت برخی از روز. بیشتر آنچه که ایالات متحده باید پرداخت بهره بدهی های خود را به طوری که مجموع هزینه استقراض از 2 تریلیون دلار برای محرک خواهد شد تا در طول زمان است.

اما با نرخ بهره را در پایین تاریخی در حال حاضر وحشتناک زمان برای اضافه کردن ادامه بدهی. و قابل توجه حدود 6 تریلیون دلار از بدهی های ملی است که دولت مدیون به خود است. بسیاری از اقتصاددانان رد که مقدار زمانی که محاسبه چقدر ایالات متحده مدیون قرار دادن برگه فعلی در حدود $19 تریلیون.

س: که هنوز هم مقدار زیادی از پول. دولت می تواند واقعا استطاعت به قرض گرفتن که مقدار ؟

یک: اکثر اقتصاددانان کنم. دیرینه, قاعده کلی برای بسیاری از اقتصاددانان بوده است که بدهی های کشور نباید بیش از 90 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را. بیش از آستانه است که خواهد سرعت رشد کشور و یا حتی بدتر, برخی از کارشناسان چیزی. در سال گذشته تولید ناخالص داخلی این کشور بود $21.7 تریلیون قرار دادن دولت سطح بدهی عمومی پس از محرک لایحه در 87 درصد. که برای تلفن های موبایل به اعضاء ،

یا نه. بسیاری از اقتصاددانان رد این ایده است که بدهی شکوه 90 ٪ از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به معنی کندتر رشد اقتصادی است.

رکورد بالا 3.28 میلیون آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری در هفته گذشته

پس از همه, ملت, بدهی بیش از دو برابر شده پس از سقوط سال 2008 و در عین حال تا زمانی که coronavirus آمار ایالات متحده بود که با بهره گیری از آن در طولانی ترین تا کنون توسعه اقتصادی. نرخ بهره بیش از حد کاهش یافته و به پایین تاریخی معنی سرمایه گذاران بر این باورند که آمریکا تقریبا قطعا قادر به بازپرداخت آنچه که آن را مدیون.

David Wilcox یک دیرین بدهی شاهین بود که در یکی از بانک فدرال بالا اقتصاددانان از سال 2011 تا سال 2018 است و در حال حاضر در موسسه پترسون گفت: اکثر اقتصاددانان در حال حاضر به دنبال منافع کل پرداخت (که باید کاهش یافته و همراه با نرخ بهره) به عنوان آزمایش واقعی از آنچه که ما می توانیم.

دولت فدرال پرداخت می شود $580 میلیارد علاقه خود را به آخرین سال مالی و یا در حدود 1.7 درصد از تولید ناخالص داخلی ما با توجه به بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. که پایین تر بود خیلی پایین تر از در سال 1999 زمانی که پرداخت بهره در فدرال بدهی بالغ بر 3 درصد از تولید ناخالص داخلی. بر اساس آن و حتی اگر نرخ بهره را به دو برابر فعلی خود را از پایین به ایالات متحده می تواند استطاعت به قرض گرفتن تا آنجا که $50 تریلیون.

س: اما این تنها چیزی است که ما باید به صرف علاقه. چه در مورد پرداخت آن را به عقب ؟ چه مدت طول خواهد آن را ؟

یک: واقعا مدت زمان طولانی. به طور کلی راه دولت پرداخت بدهی با افزایش مالیات یا کاهش هزینه. پرداخت فقط 2 تریلیون دلار محرک با افزایش مالیات یک احتمال است. و معکوس تا سال 2017 کاهش مالیات شرکت ها خواهد انجام درست آن, اما آن را یک دهه به پرداخت بیش از 1.5 تریلیون دلار در کاهش ساخته شده تحت این قانون است.

حتی به طوری که نادیده بسیاری از تریلیون ها در بدهی های دیگر ما در حال حمل به عنوان به خوبی به عنوان بدهی های اضافی است که شمع تا در هر سال. دولت حدود یک تریلیون دلار بیش از آن در مالیات در سال گذشته به عنوان مثال.

سنا coronavirus امداد لایحه “تاسیسات” برای مبارزه آمریکایی ها

کاهش هزینه برای پرداخت بدهی واقعا یک گزینه یا. ما را به بریده بریده حدود یک چهارم از آنچه دولت ایالات متحده صرف هر سال فقط به عقب بر گردیم به حتی. که بزرگ یک کاهش در هزینه های دولت منجر به رکود اقتصادی و در نتیجه نیاز بیشتر به محرک های هزینه.

و نه وجود دارد در حد حمایت سیاسی برای کاهش هزینه. “وجود دارد هیچ کمبود hawks چپ در واشنگتن گفت:” بالا وال استریت استراتژیست ادوارد Yardeni.

س: آیا هیچ خبر خوب اینجا ؟

A: بله. تعداد فزاینده ای از اقتصاددانان بر این باورند که آمریکا می تواند نگه دارید بسیار بیشتر بدهی تا زمانی که تورم پایین باقی می ماند. و به نظر می رسد که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“وجود دارد نیروهای قدرتمند نگه داشتن تورم پایین” گفت: ویلیام گیل ارشد اقتصاد همکار در اتاق فکر موسسه بروکینگز با اشاره به طولانی-شرایط روند مانند پیشرفت های فن آوری و جهانی شدن است. “است که باید ادامه یابد.”

این بدان معناست که ما می توانیم به نگه داشتن هزینه و نگه داشتن مقدار زیادی از بدهی برای بسیار طولانی تر از ما استفاده می شود به. قبل از coronavirus آمار تولید ناخالص داخلی این کشور بود و پیش بینی افزایش حدود 2.1 درصد در سال است. ضمن پرداخت بهره بدهی های ما در حال برآورد رشد حدود 2 ٪ در سال است. که 0.1% تفاوت در تولید ناخالص داخلی بیش از حد ترجمه را به حدود 20 میلیارد دلار بیشتر از درآمد یک سال برای پرداخت بدهی های ملی است.

که در آن رای ما پرداخت خواهد شد در مورد $1 تریلیون دلار بدهی هر 30 سال است. که مدت زمان طولانی اما ممکن است به اندازه کافی.

“تا زمانی که تولید ناخالص داخلی رشد می کند سریع تر از پرداخت های مورد علاقه ما باید فقط خوب” گفت: فروردین و اضافه کرد: “و این است که از یک پسر که به مدت طولانی قرار داده و به اندازه بدهی ایالات متحده به عنوان یکی از بزرگترین نگرانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de