من در ایالت ویسکانسین بود و برای اولین بار دولت برای برگزاری انتخابات در طول coronavirus همه گیر این پنج شنبه و همانطور که انتظار می رفت وحشتناکی.

اما وحشتناکی است که واقعا بیش از حد نوع یک کلمه برای توصیف آن است. یک هفته از هرج و مرج کامل با کمک جمهوری خواه انسداد و محافظه کار دادگاه مداخلات منجر به یک انتخابات روز که در آن بسیاری از رای دهندگان مجبور شدند برای قربانی سلامتی خود را به رای دادن در طول یک بیماری همه گیر و دیگران گفته بودند رای خود را حتی نمی تواند حساب کند. درس از ویسکانسین ساده بود: این هرگز نمی تواند دوباره اتفاق می افتد. آمده ماه نوامبر هر رای دهنده باید قادر به رای الکترونیکی در انتخابات فدرال.

این اختلال زمانی شروع شود که در جمعه قبل از انتخابات با کارشناسان پزشکی به طور فزاینده ای هشدار نسبت به داشتن یک انتخابات در طول همه گیر فرماندار ویسکانسین تونی Evers به نام یک جلسه ویژه در شنبه جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به بحث در مورد به تعویق انداختن انتخابات است. Evers پیشنهاد اجازه می دهد یک رای-با-پست الکترونیکی انتخابات از جمله ارسال یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان که به درخواست یکی به تمدید زمان برای کسانی که برگه های رای را دریافت کرد.

چه جمهوریخواه مجلس قانونگذاری انجام دهید ؟ آنها gaveled در روز شنبه برای جلسه ویژه و بلافاصله gaveled از نادیده گرفتن هر گونه نگرانی های بهداشت عمومی و فرماندار درخواست برای تاخیر. یک دادگاه فدرال در روز جمعه تمدید مهلت برای رای غیابی تنها به یکی دیگر از دادگاه در روز شنبه اعتصاب برخی از تغییرات. در دولت جمهوری خواهان رد هر گونه و همه راه حل ها برای محافظت از Wisconsinites که می ترسید برای سلامت خود در دولت شده است که در زیر یک سرپناه در محل سفارش برای هفته ها.

با وجود جمهوریخواه انفعال Evers حرکت رو به جلو برای محافظت از جامعه ما است. در روز دوشنبه قبل از انتخابات او به صدور یک فرمان اجرایی به تأخیر انداختن ویسکانسین در انتخابات تا 9 ژوئن. جمهوری خواهان در دولت بلافاصله آن را به دادگاه تجدید نظر.

درخواست تجدید نظر خود را رفت و به جمهوری-دولت اکثریت دیوان عالی کشور (که در آن یکی از محافظه کار کرسی برای انتخابات مجدد در روز سه شنبه) که به سرعت رد فرماندار اجرایی نظم و موظف انتخابات اتفاق می افتد در طول یک جهانی همه گیر در یک کشور با بیش از 2700 موارد گزارش شده از COVID-19.

در همین حال هزاران نفر از رای دهندگان تا به حال هنوز هم خود را دریافت کرد غیابی. این بدان معنی است که آنها نمی توانند ایمیل خود را در برگه های رای را دریافت کرد روز انتخابات. همانطور که از صبح روز دوشنبه در دادگاه فدرال حاکم است که رای غیابی می تواند پذیرفته شده از طریق مارس 13 هنوز هم ایستاده بود. جمهوری خواهان در دولت به چالش کشیده بود این و در انتظار بودند برای درخواست تجدید نظر خود را به صورت گرفته توسط دیوان عالی کشور است.

به طوری که اوباما در ویسکانسین مبارزه برای اطمینان از انتخابات اتفاق می افتد در روز سه شنبه به خاطر “دموکراسی” آنها به طور همزمان به دنبال سرکوب رای هزاران نفر از Wisconsinites که تا به حال هنوز حتی دریافت غیابی.

ساعت پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور رد شده در انتخابات, تاخیر محافظه کار اکثریت دیوان عالی ایالات متحده لاستیک مهر سرکوب رای دهندگان در ویسکانسین و حاضر به اجازه تمدید مهلت رای گیری غایب است. پنج قضات که نمی تواند در فرد ظاهر می شود در دادگاه—از آنجا که آنها تمرین های اجتماعی فاصله در طول همه گیر حکومت است که رای دهندگان در ویسکانسین را به خطر زندگی خود را برای رای دادن در فرد اگر آنها می خواستند برای رای دادن در همه.

شما نمی توانید این نوع از مسائل.

رای دهندگان مجبور به انتخاب بین شرکت کننده در دموکراسی ما و حفاظت از سلامت خود و سلامت خود و جامعه است.

Wisconsin primary
انتخابات بازرس رئیس مری مگدالن موزر اجرا می شود یک محل رای گیری در کنشا ویسکانسین کامل منطبق دنده در 7 آوریل. هیچ کس احساس امنیت می نویسد: ایالات متحده نماینده علامت Pocan ویسکانسین.
درک R. Henkle/خبرگزاری فرانسه/گتی

روز انتخابات خود را فقط به عنوان پر هرج و مرج. بسیاری از رای دهندگان آغاز روز و نه حتی درک اگر آنها مجاز به رای دادن و یا اگر دستور دادگاه به معنای رای خود را دیگر محسوب می شود. وجود سردرگمی در مورد اینکه آیا رای دهندگان مورد نیاز شاهد امضا و که می تواند واجد شرایط به عنوان شاهد. به پای صندوق های رای باز در 7 صبح در سراسر کشور گزارش های اولیه از صدها نفر از مردم پوشش در محدود رای گیری مکان های انتظار به بازیگران خود رای trickled در. پس از ساعت انتظار در خط خود را در معرض تهدید coronavirus بسیاری از رای دهندگان طبعا به بالا و سمت چپ.

شهرستانها در سراسر کشور به طور کامل آماده به جای یک بیماری همه گیر در انتخابات. Milwaukee, ویسکانسین, بزرگترین شهرستان, که در آن 40 درصد از ساکنان سیاه تا به حال تنها پنج نفر از 180 رای گیری سایت های باز. خلیج سبز تا به حال دو. ووکشا یکی بود. صدها سرباز گارد ملی نامیده می شدند توسط فرماندار برای پر کردن در برای کمبود نظرسنجی کارگران است. سخنران از ویسکانسین مجمع رابین Vos شد دیده می شود اطمینان مطبوعات و رای دهندگان که رای گیری امن بود—همه در حالی که او به تن سر به پا تجهیزات حفاظت شخصی. هیچ کس احساس امنیت.

ما هنوز نمی دانیم که این نتایج از روز انتخابات, اما ما می دانیم ویسکانسین دموکراسی دچار ضربه اصلی این هفته است. جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی ساخته شده است پس از یک دهه مبارزه در ویسکانسین به سرکوب صدای رای دهندگان—به ویژه رای دهندگان از رنگ—تضمین این که هر کسی که در زمان پناهگاه در محل به طور جدی نمی خواهد رای در روز سه شنبه.

اما اگر هیچ چیز دیگری, دولت ما باید در خدمت به عنوان یک نقطه عطفی برای ملت است. این هرگز نمی تواند دوباره اتفاق می افتد. این بیماری همه گیر است و هیچ تاریخ خاص. در حالی که ما می خواهیم آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است ما نیاز به آماده شدن برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که آن را ندارد. آن را سال انتخابات و هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای خود را. کار ما این است که به اطمینان حاصل شود که هر فرد توانایی به رای محافظت شده است. تنها راه برای انجام این کار است با رای در سراسر کشور توسط پست الکترونیکی در دسترس برای رای دهندگان در هر ایالت و قلمرو در ایالات متحده است.

هر چیزی کمتر از یک شکست دموکراسی ما.

کنگره علامت Pocan است نماینده ایالات متحده برای ویسکانسین 2 کنگره منطقه و روسای کنگره حزبی مترقی.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im