چگونه می هیترو را coronavirus تست کار می کند ؟

هیترو می خواهد برای تست مسافران که می رسند در انگلستان برای کوروناویروس.

فرودگاه پیشنهاد برای محاکمه یک واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون مشابه که در بیمه خدمات درمانی.

آن را در بینی و گلو و یا بزاق گرد و خاک و تولید یک نتیجه در بین پنج و 24 ساعت. به دلیل خطر که آن را نمی ممکن است تشخیص Covid-19 در قبل از علامت دار یا بدون علامت مسافران در هنگام ورود آن تکرار خواهد شد در هر پنج یا هشت روز پس از اولین تست.

این پوشش می دهد زمانی که دانشمندان تخمین می زنند در آن طول می کشد ویروس برای جوجه کشی است که در طی آن زمان کسانی که آلوده ممکن است نمایش علائم اما هنوز هم می تواند گسترش آن در جامعه است.

مسافران خواهد بود انتظار می رود به قرنطینه به صورت عادی تا زمانی که آنها دریافت یک دو نتیجه منفی که در آن نقطه آنها می تواند آزاد شود زود از حالت عادی خود-جدا از 14 روز.
اسپانیا است که در انگلستان در فهرست قرمز


اعتبار: گتی ایماژ

هیترو است پیشنهاد این آزمون برای افرادی که از زمان “فهرست قرمز” کشورهایی مانند اسپانیا اما می خواهد به همکاری با کانادا و سنگاپور که پیچیده تست سیستم های است که می تواند اجازه می دهد تا مسافران به آزمایش می شود 72 ساعت قبل از آنها پرواز کرد.

این می تواند کاهش زمان در قرنطینه در انگلستان به عنوان کمی تا دو روز. در دراز مدت آن را استدلال می کند این مهم است برای باز کردن تجارت با شرکای مانند ما.

که برای آن پرداخت ؟

آزمون هزینه £150 اما فرودگاه و توسعه دهندگان آن Collinson گروه متخصصان پزشکی بر این باورند که افزایش حجم تست خواهد کاهش هزینه ها. آنها می گویند که آنها نیاز به اصلاح مقررات قرنطینه معافیت نفر از, در ادامه به خود منزوی کردن اگر آنها تست منفی در غیر این صورت هیچ انگیزه ای برای افراد تحت آزمایش است.

چقدر دقیق آزمون ؟

پنج روز فاصله تست شده اند 85 درصد میزان دقت افزایش به 95 درصد برای هشت روز آزمون. تست PCR استفاده شده است در بیمه خدمات درمانی در بیماران مبتلا به گزارش علائم است که به طور چشمگیری باعث بهبود دقت و صحت. مشکل با بیماران بدون علامت است که گرد و خاک ممکن است به طور عمیق به اندازه کافی برای ضبط اثری از ویروس و یا به این دلیل که بار ویروسی است که در ریه ها و نه قابل تشخیص توسط سواب.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE,) است که در مذاکرات با Collinson گروه قابل درک است که اصرار بر دو آزمون به دلیل نگرانی که ممکن است بدون علامت شناسایی مسافران است.

وزارت بهداشت همچنین نگران آن است که مردم ممکن است کمتر incentivised به رعایت قرنطینه اگر آنها منفی هستند پس از آزمون اول خود را.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

مردم سفر به فرانسه از 16 کشور تلقی “در معرض خطر” را اجباری تست PCR در هنگام ورود از 1 اوت با نتایج منفی معافیت آنها از قرنطینه. کشورها شامل آمریکا و برزیل و هند و اسرائیل و الجزایر است. فرانسه ادعا رایگان خود را یک مرحله آزمون توسط دولت پرداخت می شود که 80 درصد قابل اعتماد است.

از هفته آینده آلمان را معرفی اجباری PCR آزمون از همه کسانی که پس از رسیدن از “خطر”. کسانی که پس از رسیدن از هر جای دیگری می توانید یک آزمون باید از آنها می خواهید. هزینه های متفاوت آنها به عنوان تعیین شده توسط دولت فدرال متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de