چگونه شما هنوز هم می توانید درخواست برای وام کسب و کار کوچک

نیوزویک | No comments

کسب و کار در تلاش برای پرداخت کارکنان خود را هنوز هم می تواند درخواست برای بخشایش وام زیر چک حفاظت از برنامه.

با توجه به داده های منتشر شده اداره کسب و کار کوچک وب سایت در مورد $192.5 میلیارد دلار در حال حاضر توزیع شده به بیش از 2.68 میلیون کسب و کار از 27 آوریل تا مه 13 در دور دوم از PPP به معنی بیش از 120 میلیارد در بودجه هنوز در دسترس است.

کسب و کارهای کوچک هنوز هم به دنبال به درخواست برای وام می تواند انجام این کار از طریق هر موجود مدیریت کسب و کار کوچک وام دهنده و یا “از طریق هر موسسه فدرال بیمه سپرده گذاری فدرال بیمه اتحادیه های اعتباری و سیستم اعتباری موسسه که توسط شرکت” با توجه به SBA سایت. این سایت نیز فراهم می کند از لیست وام دهندگان شرکت کننده در این PPP توسط دولت از روز سه شنبه.

صاحبان کسب و کار کوچک باید با مشورت خود را وام دهندگان محلی برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای شرکت در PPP برنامه. فرم درخواست برای دانلود در دسترس است به طوری که وام گیرندگان می توانید ببینید که چه خواهد شد مورد نیاز آنها توسط موسسه وام.

کسانی که واجد شرایط برای وام باید مبلغ کامل ببخشند اگر حداقل 75 درصد از مبلغ وام است با استفاده از نسبت حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته – 56 روز – و بقیه از مقدار بهره در وام های مسکن, اجاره و آب و برق با توجه به وزارت خزانه داری.

چک برنامه حفاظت از دریافت دور دوم کمک های مالی به ارزش $319 میلیارد دلار است که آن را شروع توزیع در 27 آوریل. دور اول بودجه برای برنامه برای $349 میلیارد و اجرا شد و به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل اولین کنگره coronavirus امداد لایحه ای که گذشت در 27 مارس ، که بودجه زد در آوریل 16, تنها 13 روز پس از کسب و کار شروع به استفاده از.

دور اول چک برنامه حفاظت از شاهد 1.66 میلیون وام های توزیع با توجه به کوچک مدیریت کسب و کار گزارش. اما یک مارس 22 نظرسنجی منتشر شده توسط LendingTree آنلاین, اعطای وام به شرکت در بر داشت که از 60 درصد از کسب و کارهای کوچک استفاده شود که به صورت وام از طریق چک برنامه حفاظت از 1,260 کسب و کارهای کوچک آنها مورد بررسی تنها 5 درصد بود و در واقع دریافت وام. کنگره تا به حال به راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه عمومی شرکت از گرفتن دسترسی به منابع مالی برای دور دوم کمک های مالی.

دور دوم چک حفاظت از برنامه دیده می شود تقریبا 73 درصد از وام های داده شده به کسب و کار درخواست 50.000 دلار یا کمتر در مجموع 32 میلیارد دلار در سراسر 1.8 میلیون کسب و کارهای کوچک با توجه به گزارش منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک با داده ها از طریق ممکن است 8. تنها در حدود 1,500 کسب و کار در این گزارش خواسته اند برای مقدار وام بیش از 5 میلیون دلار.

 US-politics-health-VIRUS-TRUMP
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گوش دادن به مشاور ارشد رئیس جمهور Ivanka Trump به عنوان او صحبت می کند در شرق کاخ سفید در واشنگتن دی سی در مارس 28 سال 2020 است. – مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد حمایت از کسب و کارهای کوچک در طول coronavirus بیماری همه گیر از طریق چک حفاظت از برنامه. (عکس توسط مندل فا نگن / AFP) (عکس مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)
مندل فا نگن/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>