HS2: Resident دست می دهد چالش قانونی پس از شکایت طرح می تواند باعث خانه به سقوط

یک Euston صاحب خانه دهکدهای از دست داد دادگاه عالی به چالش به HS2 پروژه پس از شکایت یک پیشنهاد تونل طراحی می تواند خانه را به سقوط.

مبارز قهرمان گرنجر-تیلور 66 آورده اقدام قانونی علیه دولت و HS2 با مسئولیت محدود contensting طرح “سه تونل” طراحی تحت شمال لندن خانه.

او گفت: این طرح به خطر انداخته خطر انداختن محلی زندگی می کند و خواص آن را به عنوان وابسته یک متخصص گزارش هشدار داد که از “فاجعه بار سقوط” از یک 119-سال-دیوار قدیمی در نزدیکی همیلتون هلال احمر و ایستگاه پارک Regent.

اما در حکم روز جمعه آقای عدالت Jay رد قضایی بررسی نتیجه رسید که او متقاعد شده است که در طراحی بود “دست نیافتنی”.

او گفت: “این غیر ممکن است به قبول آن است [HS2 با مسئولیت محدود] است آنقدر بی پروا و بنابراین عمدی آن است که dogmatically persevering با یک مفهوم است که آن را باور ندارد می توان با خیال راحت.”

“من نمی توانم نتیجه گیری در همه شواهد که سه تونل طراحی شده است بنابراین ذاتا ناقص در مجاورت دیوار حائل که هیچ مهندسی راه حل را می توان یافت که برای ساخت آن با خیال راحت.”

خانم گرنجر-Taylor زندگی در درجه دوم ذکر شده گرجستان ویلا در پارک روستا ایست که در آن اختلاف دیوار که دادگاه شنیده شده است “رنج می برد دوره ای جنبش را نشان می دهد و نشانه ای از ترک خوردگی”, ریشه در خاک رس است.

در بیانیه ای پس از شنیدن او گفت: “زندگی در خانه من همه زندگی من من به طور کامل آگاه از ساختاری آن سستی و همچنین به عنوان که از 120 سال راه آهن دیوار حائل تنها 17m دور.

“من همچنان نگران است که HS2 با مسئولیت محدود و پیمانکاران خود را نشان می دهد بنابراین توجه به کمی ثبات معدن و همسایگان’ خانه از دیوار حائل که زندگی ما ممکن است در خطر است.”

استقبال از نتیجه یک HS2 سخنگوی اضافه شده است که مستقل “بررسی روند” و “دقیق طراحی” خواهد اطمینان از این طرح تحویل داده شده است با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im