HSBC گفت: آن 2019 قبل از مالیات سود یک سوم کاهش یافت در سال به $13.3 میلیارد دلار به عنوان رئیس موقت Noel کوین هشدار داد که بانکداری جهانی غول شد “نه قابل قبول ارائه می گرداند”.

آسیا متمرکز دهنده تلاش شده است به هزینه های پایین تر آن را به عنوان چهره های بسیاری از عدم قطعیت ناشی از سنگ زنی ایالات متحده-چین و بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا و در حال حاضر کشنده جدید کروناویروس در چین است.

Mr کوین که در زمان بیش به عنوان سرپرست و مدیر عامل پس از شوک فردی گری در ماه اوت از جان سنگ چخماق بوده است وظیفه تعمیرات اساسی آلاینده بانک بین المللی است که دهانه بیش از 50 کشور شود اما اکثریت قریب به اتفاق از سود خود را در آسیا است.

HSBC گفت: 33 درصد کاهش در سود سالانه در سال گذشته در مقایسه با $19.89 میلیارد آن ساخته شده است در سال 2018 شد تا حد زیادی به یک $7.3 میلیارد حسن نیت اختلال مرتبط با آن سرمایه گذاری و بانکداری تجاری کسب و کار در اروپا است.

همچنین این گزارش از دست دادن قبل از مالیات $3.9 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2019.

اما این بانک نیز به جزئیات تازه ای برای تعمیرات اساسی تر آن عملکرد ضعیفی مناطق به خصوص آن کسب و کار در ایالات متحده و اروپا است.

“گروه 2019 عملکرد انعطاف پذیر با این حال بخش هایی از کسب و کار ما هستند نه ارائه قابل قبول بازگشت” آقای کوین گفت.

سال گذشته HSBC اعلام کرد قصد دارد به تبر برخی از 4,700 شغل در درجه اول در خارج از آن بیشتر سود آور کسب و کار در منطقه بزرگ چین.

روز سه شنبه بیانیه نشان می دهد بیشتر زیان کار هستند به احتمال زیاد در ماه های آینده.

در ایالات متحده این بانک گفت: این برنامه ریزی برای کاهش شبکه شعب خود را با حدود 30 درصد تحکیم عقب و وسط دفتر فعالیت ها و کاهش هزینه های عملیاتی توسط 10-15 درصد است.

“ما همچنین قصد کاهش فروش و تجارت و تحقیقات حقوق صاحبان سهام در اروپا و انتقال ما ساختار محصولات قابلیت های از انگلستان به آسیا” بانک اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im