HSBC اعلام کرد axe حدود 35000 شغل به عنوان آن را اعلام سود برای سال 2019 کاهش 33٪.

این بانک گفت که هدف قرار دادن 4.5 میلیارد دلار (£3.5 میلیارد دلار) از هزینه کاهش تا سال 2022 به عنوان بخشی از یک عمده بازسازی.

Noel Quinn, مدیر اجرایی موقت گفت: HSBC خواهد مقیاس آن در سرشماری از 235,000 به حدود 200,000 بیش از سه سال آینده.

HSBC که باعث می شود بخش عمده ای از درآمد خود را در آسیا, گزارش سالانه سود قبل از مالیات $13.35 میلیارد دلار (£10.3 میلیارد دلار).

آن گفت: کاهش سود بود و عمدتا با توجه به $7.3 میلیارد دلار در نوشتن آف مرتبط با آن سرمایه گذاری و تجاری عملیات بانکی در اروپا است.

این 35,000 زیان کار در حال عمیق تر از انتظار می رود و نشان دهنده حدود 15 درصد از نیروی کار است. تحلیلگران انتظار داشتند رقم حدود 10000 یورو.

این بانک در حال حاضر به اجرا در بیش از 50 کشور در سراسر شمال امریکا و اروپا و خاورمیانه و آسیا است. استخدام بیش از 40 ، 000 نفر در بریتانیا است.

برخی از این کاهش را گسترش دهد به HSBC اروپا و آمریکا سرمایه گذاری, بانکداری, کسب و کار است.

“من فکر می کنم آنها بیش از حد خوش بینانه در مورد شانس خود را از موفقیت خود را در سرمایه گذاری بانکی” پیتر هان بانکی و کارشناس سابق دین از لندن موسسه مالی و بانکداری به بی بی سی گفت امروز برنامه.

“واقعیت این است که بزرگترین بازار سرمایه گذاری در جهان است و اگر شما در ایالات متحده در بانکداری سرمایه گذاری آن را بسیار دشوار برای موفقیت در کسب و کار – و آنها نیست.”

استراتژی تعمیرات اساسی می آید که رشد اقتصادی رو به کاهش است در HSBC عمده بازار. آسیا در حال حاضر حساب برای حدود نیمی از HSBC درآمد و 90 ٪ از سود.

بانک نیز مواجه تاثیر coronavirus بریتانیا طولانی خروج از اتحادیه اروپا و تاریخی نرخ بهره پایین در سراسر جهان است. آن خواهد بود که بر اساس UK-بانک سوم تعمیرات اساسی در یک دهه آن را به عنوان تلاش برای بلند کردن سود آن است.

Mr کوین به رویترز گفت که بازسازی به معنی “که ما یافته است به احتمال زیاد به از 235,000 به نزدیک به 200000 بیش از سه سال آینده”.

57 سال HSBC جانباز منصوب شد, مدیر اجرایی موقت در مرداد سال گذشته پس از برکناری از جان سنگ چخماق است. HSBC تصریح کرد که انتظار می رود به ایجاد یک انتصاب دائمی در عرض شش تا 12 ماه.

پرداختن به تاثیر از coronavirus HSBC گفت: این اثر کامل نشده بود به طور کامل به خود اختصاص داده و در آخرین آن درآمد بالا بردن امکان آن می تواند افزایش مقدار آن انتظار وقوع به هزینه بانک.

HSBC نیز کاهش دارایی های آن دارای بیش از $100bn تا پایان سال 2022 به عنوان بخشی از اصلاحات فراگیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de