ارشد استرالیا نمایندگان مجلس از لغو سفر برنامه ریزی شده به انگلستان به عنوان تنش افزایش بیش از نقش Huawei در ساختمان بریتانیا 5G شبکه.

قانونگذاران از هوش و کمیته امنیت بوده است انتظار می رود به سفر به بریتانیا در ماه آینده.

اما این سفر به تعویق افتاده است در میان گزارش های دیپلماتیک ریفت.

این تصمیم به دنبال یک گزارش شکایت از انگلیس به بیرون درز اطلاعات از یک نشست سطح بالا که در آن Huawei مورد بحث قرار گرفت.

استرالیا ممنوع, چینی, غول ارتباطات از راه دور از ساختمان آن نسل بعدی 5G اینترنت تلفن همراه شبکه های اما بریتانیا در ماه گذشته تصمیم گرفت این شرکت می تواند همچنان به بازی نقش مهمی را در سیستم خود را با وجود فشار و هشدار از واشنگتن است.

هفته گذشته انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab بازدید استرالیا, جایی که او ملاقات اعضای مجلس کمیته اطلاعات.

جزئیات این نشست شد و بعد از آن به بیرون درز به صبح سیدنی هرالد که به گفته یک نماینده به حال سرزنش Mr Raab در این نشست بیش از بریتانیا Huawei تصمیم گفت: استرالیا بسیار نا امید شده بود.

با توجه به رسانه های استرالیا گزارش شده است که باعث شکایت رسمی از ویکی Treadell انگلستان را در کمیساریای عالی به استرالیا به سران دو استرالیایی کمیته پارلمانی.

استرالیا و انگلستان هر دو قسمت از پنج چشم هوش داد که همچنین شامل آمریکا و نیوزیلند و کانادا است.

استرالیا در پارلمان در روز شنبه را تایید کرد سفر به انگلستان به حال به تاخیر افتاده است اما گفت که با توجه به این واقعیت است که همتای کمیته پارلمانی در انگلیس هنوز به منصوب زیر دسامبر انتخابات است.

با توجه به Sydney Morning Herald در جلسه با آقای Raab, Anthony بایرن معاون صندلی استرالیا هوش کمیته گفته است که اجازه می دهد چین برای ساخت انگلستان 5G ارتباطات زیرساخت معادل با اجازه دادن به روسیه آن را ساخت.

“چگونه شما احساس می کنید اگر روس ها گذاشته زیرساخت های خود را در شبکه? این که چگونه ما احساس می کنیم در مورد Huawei” آقای بایرن شد به نقل از گفتن آقای Raab.

در یک پست توییتر در زمان او گفت: این جلسه تا به حال درگیر یک “کامل و فرانک بحث” بیش از 5G استراتژیک و چالش است. Ms Treadell حاضر بود.

انگلستان کمیسیون عالی در استرالیا به بی بی سی گفت: “موضع ما در این است که ما نمی خواهد اظهار نظر در جلسات خصوصی و یا در هر گونه اطلاعات مربوط به از جلسات خصوصی.”

دولت استرالیا را رسما اظهار نظر.

در نامه ای به نمایندگان مجلس استرالیا, Ms Treadell ابراز مخالفت خود را از نشت, ABC News گزارش شده است.

یکی unnamed عضو کمیته نقل شد توسط استرالیا پخش به عنوان توصیف Ms Treadell مداخله به عنوان “احمقانه”.

خزانه دار استرالیا جاش Frydenberg با این حال به دنبال اسکاچ پیشنهادات از شکاف و گفت: “رابطه ما با انگلستان نمی تواند قوی تر”.

در همین حال مقامات ارشد امریکا شدت انتقاد خود را از Huawei در بین المللی کنفرانس امنیتی در شهر مونیخ آلمان در روز شنبه.

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper هشدار داد که ما اتحاد و مانند ناتو بودند در معرض خطر اگر شرکای اروپایی استفاده Huawei تکنولوژی در شبکه های 5G.

به همین دلیل است که وجود دارد یک ردیف بیش از Huawei?

بریتانیا تنها داده Huawei جزئی دسترسی به آن 5G شبکه ممنوعیت آن از تهیه کیت به “نقاط حساس” شناخته شده به عنوان هسته است. با این وجود استرالیا و آمریکا ناراضی هستند و با این تصمیم.

واشنگتن گفته است که Huawei تجهیزات می تواند اجازه می دهد دولت چین را به جاسوسی از طریق “پشت درب”. این شرکت به شدت رد آن به شمار هر گونه تهدید امنیتی.

در سفر به انگلستان در ماه گذشته پس از بریتانیا تصمیم وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که پنج چشم هوش مشارکت را در محل باقی می ماند با وجود هشدارهای قبلی از واشنگتن که آن را می تواند تحت تاثیر قرار.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هفته گذشته چین سفیر انگلستان لیو Xiaoming گفت: کسانی که مخالف Huawei نقش در انگلستان 5G شبکه انجام شد “جادوگر-شکار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im