آمریکا خود را گسترش داده است طرح دعوی در دادگاه در برابر Huawei متهم چینی مخابراتی غول پیکر از یک “دهه” برنامه ریزی برای سرقت تکنولوژی از شرکت های ایالات متحده.

دادستان گفت: Huawei تا به حال نقض شرایط همکاری با ما شرکت ها و سرقت اسرار تجاری از جمله کد منبع و ربات فن آوری است.

این می افزاید: به یک لیست از دیگر اتهامات عنوان شده توسط ما در سال گذشته است.

کسانی که متهم Huawei نقض تحریم های ایالات متحده و سرقت تکنولوژی از T-موبایل. Huawei اعلام شد.

این شرکت یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند گفت: ما با هدف قرار دادن آن به دلیل گسترش آن یک تهدید برای آمریکا منافع کسب و کار.

Meng Wanzhou آن رئیس امور مالی و دختر شرکت موسس است که هنوز هم برگزار می شود در کانادا که در آن او در حال مبارزه با استرداد به آمریکا ،

او می خواست در آنجا به اتهام تقلب و نقض تحریم – ادعای او را انکار می کند.

“این کیفرخواست جدید است که بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون” این شرکت اعلام کرد.

به روز شده در کیفرخواست ایالات متحده را متهم Huawei اخاذی با تهدید و تجارت راز سرقت و می دهد جزئیات بیشتر در مورد این شرکت تلاش برای فرار از ما قوانین در انجام کسب و کار با ایران و کره شمالی.

دادستان همچنین گفت: Huawei ارائه پاداش به کارکنان که به دست آمده “اطلاعات محرمانه” از رقبای خود است.

“به عنوان یک نتیجه از مبارزات انتخاباتی خود را به سرقت از این فناوری و مالکیت فکری, Huawei قادر بود به شدت کاهش آن در تحقیق و توسعه و هزینه های مربوط به تاخیر, به شرکت داری و ناعادلانه مزیت رقابتی” دادستان گفت.

Huawei گفت: اتهامات جدید هستند “ساختگی دوباره” ادعا می کند که در حال حاضر شده است کاونتی در دادگاه مدنی است.

“دولت نمی خواهد غالب این اتهام که ما ثابت خواهد کرد هر دو بی اساس و ناعادلانه” این شرکت اعلام کرد.

جدید اتهامات در دادگاه فدرال در بروکلین در روز پنج شنبه نشان می دهد که ما نه پشتوانه دور از آن مبارزه با بیش از هواوی است که اضافه شده به تنش بین آمریکا و چین و پیچیده روابط آمریکا با متحدان.

ما را تحت فشار قرار دادند شرکای مانند انگلستان به ممنوعیت Huawei فن آوری از شبکه های خود را حفظ شرکت تجهیزات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی توسط چین است.

با وجود فشار انگلستان در ماه گذشته اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد با استفاده از Huawei تکنولوژی در آن رشد شبکه های 5G اما با محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su