بزرگ در کاهش آلودگی هوا در ماه اول از coronavirus مستند

چند هفته اول از Covid-19 مستند برش سطوح خطرناک آلاینده ها به میزان 40 درصد در شهرها و شهرستانها با توجه به تحقیقات جدید.

اطلاعات جمع آوری شده از طرف اداره محیط زیست غذا و امور روستایی (دفرا) یافت چشمگیر قطره در اکسیدهای نیتروژن و دی اکسید نیتروژن بین شروع مستند و مارس 30.

در حالی که اثرات مثبت خاموش در کیفیت هوا احساس نمی کند به طور مساوی در سراسر کشور محیط های شهری را دیدم قطره در سطح اکسیدهای نیتروژن از بین 30 درصد تا 40 درصد به طور متوسط.

وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد این گازهای تشدید کند و حتی ممکن است باعث آسم در طول زمان و مرتبط شده اند به بیماری های قلبی و دیابت و تاثیر ممکن است در هنگام تولد میباشد.

دی اکسید نیتروژن نیز کاهش یافته است به طور متوسط 20 درصد به 30 درصد در مراکز شهری با بزرگترین سقوط ثبت شده در کنار جاده.

گاز مورد علاقه خاص به دانشمندان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس چون شعلهء ریه و می تواند به کاهش ایمنی نسبت به عفونت ریه.

شکل زیر نشان می دهد که چگونه آلودگی هوا کاهش یافته است در انگلستان در مقایسه با سال گذشته:

یکی از بزرگترین رانندگان در کاهش آلاینده ها اعتقاد بر این است ترافیک جاده سقوط کرد که 70 درصد بیش از دوره سوال با توجه به بخش حمل و نقل است.

داده های منتشر شده پس از فراخوان شواهد توسط دفرا هوایی با کیفیت کارشناس گروه.

بیش از 50 سازمان اطلاعات ارائه شده توسط این تماس در آوریل 30, از جمله پژوهشی دانشگاه گروه بازرگانی سازمان صنعت بدن و مقامات محلی.

یکی از آن اظهار داشت: هدف بود را امتحان کنید و به دست آوردن بینش به تاثیر کیفیت هوا در عفونت های ویروسی.

آن گفت: “نمی تواند تعجب آور باشد” اگر وجود دارد یک لینک بین یک فرد از قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و بروز یا شدت Covid-19 عفونت است.

اما افزود: “این مطالعات نیاز به بسیار مراقب باشید کنترل مخدوش کننده را تحت تاثیر قرار, و کار بیشتر مورد نیاز است قبل از وجود دارد می تواند اعتماد به نفس را در خود يافته است.”

یکی دیگر از یافته های اولیه بود که 55 درصد افت در روز انتشار دی اکسید کربن در مرکز لندن و در حدود 20 درصد در سراسر کشور است.

در حالی که یک گاز خاص, نگرانی برای سلامت ریه, این گزارش گفت: این عمل می تواند به عنوان یک نشانگر برای “کاهش کلی در احتراق سوخت های فسیلی از تمام منابع” و مرتبط با آلاینده ها مانند اکسیدهای نیتروژن و ذرات ریز.

نویسندگان این گزارش هشدار داد بسیاری از اطلاعات به دست آمده هنوز به کارشناسی و یا با توجه به نهایی تضمین کیفیت.

آنها گفتند که انتظار بیشتری جامع کارشناسی پژوهش منتشر خواهد شد نسبت به پایان سال.

سارا MacFadyen سر از سیاست و امور عمومی در آسم بریتانیا و انگلیسی ریه بنیاد گفت: “این گزارش بسیار حیاتی است برای نشان دادن تاثیر این بیماری همه گیر در کیفیت هوا.”

“همانطور که ما شروع به بهبود می یابند از Covid-19 ما باید در حفظ این سطح پایین و فشار آنها را پایین تر برای محافظت از هر کس ریه,” او گفت:.

“این گزارش که وجود دارد می تواند ارتباط بین قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و چقدر احتمال دارد کسی است که به توسعه Covid-19 یا به منظور توسعه یک شکل شدید تر از Covid-19.

“ما به فوریت نیاز به تحقیقات بیشتری برای درک این لینک”

Ms MacFadyen به نام جدید محدودیت های قانونی در ذرات ریز در خط با سازمان بهداشت جهانی توصیه و برای این استانداردهای جدید به ملاقات کرد تا سال 2030 در آخرین.

آسم بریتانیا و انگلیسی ریه بنیاد همچنین می خواهم برای دیدن در برنامه ریزی هوای پاک مناطق شده است که با تاخیر در برخی از شهرستانها با توجه به همه گیر به اجرا در اسرع وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net