بزرگ نژادی اختلاف در COVID بستری شدن در بیمارستان در گرجستان, مطالعه می یابد

یک CDC مطالعه منتشر یکشنبه یافت که بیش از 80 درصد از COVID-19 بیماران بستری در گرجستان در ماه گذشته ، این آخرین تجزیه و تحلیل نشان می دهد که جوامع از رنگ هستند که آمار بسیار سخت توسط coronavirus.

مطالعه می آید تنها چند روز پس از گرجستان فرماندار برایان کمپ آغاز بازگشایی برخی از دولت کسب و کار — حرکت را محکوم کرد به عنوان زودرس و خطرناک محلی رهبران سیاه و سفید و همچنین مقامات بهداشت عمومی و حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مطالعه از CDC است که مقر اصلی آن در آتلانتا و بررسی هشت بیمارستان دولتی و هفت در منطقه مترو آتلانتا و یکی در جنوب گرجستان است. در نمونه ای از 305 COVID-19 بیماران بستری شده در مارس 247 — یا 83.2 درصد — سیاه هستش. در مقایسه 32 بيمار (10.8 درصد) سفید 10 (3.4%) بودند اسپانیایی و هشت (2.7%) بودند آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام.

“بسیاری از بیماران بستری در بیمارستان که شد سیاه شد و بالاتر از حد انتظار بر اساس به طور کلی بستری شدن در بیمارستان” مطالعه می گوید.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که بيماران به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به نیاز به ونتیلاتور و یا به مرگ در طول بستری شدن در بیمارستان. آنها همچنین نمی شد به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به دیابت یا بیماری های قلبی عروقی اگر داده ها از مطالعات دیگر نشان داده اند که آمریکایی های سیاه و سفید به طور کلی بیشتر احتمال دارد به آن دسته از بیماریها که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19.

این مطالعه بر اهمیت توجه به گروههای نژادی ضربه سخت تر توسط COVID-19 در پاسخ به بحران است.

“این مهم است که مقامات بهداشت عمومی اطمینان حاصل شود که جلوگیری از فعالیت های اولویت بندی جوامع و گروههای نژادی بیشتر تحت تاثیر COVID-19” مطالعه می گوید.

به طور کلی آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 36 درصد از تایید coronavirus موارد در گرجستان با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان, کمی بالاتر از 32 درصد سهم دولت و مردم است. و گرجستان است که به سختی به تنهایی در دیدن آن ساکنان سیاه رنج می برند کمترین تلفات.

در مریلند مردم سیاه و سفید هستند و 31 درصد از جمعیت اما نزدیک به 45 درصد از احتمال coronavirus مرگ و میر. در لوئیزیانا آنها 33 درصد از جمعیت و 56 درصد از مرگ و میر. شهرهای بزرگ از جمله نیویورک, شیکاگو, دیترویت و واشنگتن دی سی نیز گزارش داد نژادی و نابرابری در موارد.

جورجیا یکی از ایالات متحده برای اولین بار شروع به کاهش stay-at-home محدودیت های در گیر با برخی از کسب و کار از جمله ورزشگاه, سالن مو و بولینگ کوچه باز جمعه گذشته است. سینما و رستوران ناهار خوردن در سرویس بازگشایی در این هفته.

دولت مرگ و میر از این ویروس عبور از 1000 در روز سه شنبه. همانطور که از عصر روز چهارشنبه گرجستان گزارش شده حداقل 25,623 مورد تأیید و 1,096 مرگ و میر.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت O’DONNELL هفته گذشته که او می ترسید فرماندار عجله برای بازگشایی خواهد ثابت کند “مرگبار” برای بسیاری از مردم در جامعه است.

“آنچه من گفته ام این است که من امیدوارم که فرماندار درست است و من اشتباه می کنم” او گفت:. “از آنجا که اگر او اشتباه بیشتر مردم خواهد مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر