انسان کمپوست مجالس ترحیم ‘بهتر برای محیط زیست’

یک شرکت ایالات متحده داده شده اطلاعات علمی از آن “انسان کمپوست” فرایند های سازگار با محیط زیست مجالس ترحیم.

یک مطالعه آزمایشی بر مرحوم داوطلبان نشان داد که بافت نرم خراب شد با خیال راحت و به طور کامل در عرض 30 روز.

شرکت دوباره انشاء ادعا می کند که روند آن موجب صرفه جویی در بیش از یک تن کربن در مقایسه با سوزاندن و یا دفن سنتی.

آن را می گوید که آن را برای اولین بار در جهان انسان کمپوست خدمات در واشنگتن از بهمن به بعد.

صحبت کردن به طور انحصاری به BBC News, دوباره انشاء ارشد اجرایی و بنیانگذار کاترینا بیل گفت که نگرانی در مورد تغییر آب و هوا بوده و یک عامل بزرگ در بسیاری از مردم ابراز علاقه در خدمت.

“تا کنون 15000 نفر امضا کرده اند تا در خبرنامه ما. و این قانون اجازه می دهد این در دولت دریافت حمایت دو حزبی را قادر می سازد آن را به تصویب اولین بار آن را مطرح,” او گفت:.

“پروژه جلو رفت تا به سرعت به دلیل ضرورت تغییر آب و هوا و آگاهی ما به آن حق.”

Ms بیل صحبت کرد و به من به عنوان نتایج حاصل از این مطالعه علمی به کمپوست است که دوباره انشاء کردن تماس های آلی طبیعی کاهش بود ارائه شده در انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم در جلسه ای در سیاتل.

“وجود دارد یک عشق عملی به آن” او گفت: در یکی از معدود مصاحبه های او داده است پس از اعلام جزئیات این پروژه از یک سال پیش.

او به من گفت که او آمد تا با ایده از 13 سال پیش زمانی که او شروع به اندیشیدن به خود و میر در سن رسیده از 30!

“وقتی که من بمیرم این سیاره که محافظت کرده و از من حمایت تمام زندگی من نباید من به آنچه که من را ترک کرده اند ؟

“این است که فقط منطقی و همچنین زیبا.”

  • چگونه می توانم به شما کمپوست بدن انسان – و چرا ؟
  • ظهور جایگزین مجالس ترحیم

Ms بیل تساوی یک تمایز بین تجزیه و recomposing. سابق است چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بدن است که بالاتر از زمین. Recomposing شامل یکپارچه سازی آن با خاک است.

او ادعا می کند که طبیعی آلی کاهش بدن مانع از 1.4 تن کربن منتشر شده در جو در مقایسه با هولوکاست. و او معتقد است مشابه وجود دارد صرفه جویی در مقایسه با سنتی دفن در هنگام حمل و نقل و ساخت و ساز از تابوت است در نظر گرفته شود.

“برای بسیاری از مردمی که آن را طنین انداز با راه آنها سعی می کنند به زندگی خود. آنها می خواهند به انتخاب مرگ برنامه مراقبتی که طنین انداز با راه آنها زندگی می کنند.”

این فرآیند شامل تخمگذار بدن در یک ظرف در بسته با woodchips یونجه و کاه و علف. بدن به آرامی اجازه می دهد تا چرخش میکروب به شکستن آن را.

سی روز بعد باقی می ماند در دسترس هستند به اقوام پراکنده بر روی گیاهان و یا یک درخت است.

اگر چه این فرایند ساده است, گرفته است, چهار سال از تحقیقات علمی کامل روش. Ms بیل پرسید خاک دانشمند پروفسور لین نجار Boggs به انجام این کار.

کمپوست دام خوبی تاسیس شده عمل در واشنگتن است. پروفسور نجار Boggs وظیفه بود برای انطباق با آن را برای افراد بشر و اطمینان حاصل شود که باقی مانده بودند سازگار با محیط زیست بی خطر است.

او انجام مطالعات پايلوت با شش داوطلب که داده بود و خود را مشتاق رضایت به تحقیقات قبل از مرگ خود. او به من گفت که این کار در زمان عوارض عاطفی در او و تیم او.

“همه ما نگه داشته و چک در هر یک از دیگر. من فیزیولوژی احساس متفاوت در من نبود خواب خوب برای چند شب نبودم گرسنه – این یک پریشانی پاسخ.”

پروفسور نجار-Boggs یافت که recomposing بدن رسیده درجه حرارت 55C (131F) برای یک دوره از زمان.

“ما خاص است که شده است وجود دارد تخریب اکثریت قریب به اتفاق [بیماری زا موجودات] و داروسازی به دلیل درجه حرارت بالا که به ما رسیده است.”

  • طبیعی سایت دفن در مراتع مصوب

دوباره انشاء آغاز خواهد شد کسب و کار بعد از این سال. هر کسی می تواند شرکت کنند اما این روند قانونی است و تنها در ایالت واشنگتن. قانون اجازه آلی طبیعی کاهش است و در حال حاضر در نظر گرفته شده در کلرادو. Ms بیل معتقد است که آن را یک ماده از زمان قبل از آن است که بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده و جاهای دیگر.

“ما امیدواریم که کشورهای دیگر را انتخاب کنید تا این ایده هنگامی که ما دریافت خواهید کرد. ما تا به حال مقدار زیادی از هیجان از انگلستان و دیگر نقاط جهان و ما امیدواریم که برای باز کردن شعبه در خارج از کشور زمانی که ما می توانیم.”

دنبال Pallab در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im