انسان فراموش پخش رویدادهای خود را از بیدار شدن از خواب ساعت خواب آنها دانشمندان نتیجه گیری در مطالعه نقطه عطفی

دانشمندان ثابت کرده اند که برای اولین بار است که انسان پخش رویدادهای خود را از بیدار شدن از خواب ساعت خواب آنها – و که خواب است که یک بخش بسیار مهم از ما چگونه شکل خاطرات.

در مطالعه پیشگامانه محققان قادر به تماشای مردم بازی کردن آنچه اتفاق افتاده بود را در روز خود را با مغز خود را به تقلید از همان الگوهای شلیک عصبی به عنوان کسانی که به نمایش گذاشته شده قبل از آنها به رختخواب رفت.

این اولین شواهد مستقیم است که ما بطور منظم احساس زندگی واقعی تجربه ما در خواب و می تواند کمک به توضیح دهید که چگونه خاطرات تثبیت شده در ذهن است.

این روند قبلا مشاهده شده در حیوانات, اما تصویربرداری از مغز تکنیک های که تا کنون نشده است به اندازه کافی پیشرفته برای آزمون این نظریه در انسان است.

مطالعه منتشر شده در مجله Cell Reports شد همکاری بین بیمارستان عمومی ماساچوست در ایالات متحده و شرکت Braingate که در حال توسعه فناوری برای برقراری ارتباط تحرک و استقلال از مردم با بیماری عصبی آسیب یا از دست دادن اندام.

دکتر بیتا Jarosiewicz ارشد تحقیقات دانشمند از BrainGate گفت: “این اولین قطعه از شواهد مستقیم که در انسان ما نیز دیدن پخش در دوران استراحت پس از یادگیری است که ممکن است کمک به تحکیم آن خاطرات است.

“مطالعه بی سابقه است. تمام پخش های مربوط به تحکیم حافظه مکانیسم های که ما در مورد حیوانات برای تمام این دهه در واقع ممکن است generalise به انسان نیز هست.”

این بررسی شامل نظارت بر فعالیت مغز دو نفر با tetraplegia – یک بیماری است که در نتیجه در جزئی یا کامل فلج هر چهار اندام.

این افراد انتخاب شدند به عنوان آنها در حال حاضر ایمپلنت در حرکتی قشر مغز خود را به عنوان بخشی از درمان آنها. ایمپلنت اجازه می دهد آنها را به حرکت مکان نما بر روی صفحه نمایش فقط با فکر کردن در مورد آن است.

این محققان با نصب این جفت ارز با الکترود برای ثبت فعالیت مغز خود را و سپس از آنها خواست به حرکت مکان نما در یک سری از الگوهای که برخی از آنها گفته شد به تکرار بسیاری از بار.

شرکت کنندگان سپس به خواب رفت برای 30 دقیقه با الکترود هنوز هم در نظارت بر الگوهای شلیک عصبی – ارتباط بین neurones در مغز است.

در حالی که افراد خواب بودند با شلیک عصبی الگوهای آنها تا به حال به نمایش گذاشته زمانی که آنها بیدار بودند و در حال حرکت مکان نما شده را دوباره انجام شده توسط مغز خود را به طوری که اغلب دانشمندان به این نتیجه رسیدند این بود تصادف صرف.

هیپوکامپ بخشی از مغز که مسئول حافظه و یادگیری به نظر می رسد به یک “عکس فوری” از خود مغز را بیدار الگوهای سپس مجددا آنها را بعد از آن در طول خواب به حافظه دائمی است.

Dr Jarosiewicz گفت: این مطالعه نشان می دهد که خواب است یک بخش حیاتی از ما چگونه یاد بگیرند.

“ما شواهد علمی است که خواب بسیار مهم در این فرآیند” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد مقدار ما را درک نمی کنند در مورد خواب اما روشن است که این مهم است که برای مغز است.”

تحقیقات بیشتر در حال حاضر مورد نیاز برای درک بهتر دقیقا چه مرحله از خواب بهترین محرک این نوع از پخش ساز و چه قدرت پخش این مکانیسم ممکن است تغییر به بهبود حافظه و یادگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر