صدها نفر از آمریکایی ها از ویروس-آمار کشتی کروز پرواز بازگشت به ایالات متحده

اول دو هواپیما حامل صدها نفر از آمریکایی ها گرفته شده یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن وارد شده در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا در اواخر یکشنبه شب. دیگر هواپیمای حامل evacuees از الماس شاهزاده کشتی که باقی می ماند قرنطینه پس از شیوع در هیئت مدیره از کشنده جدید coronavirus شد و با توجه به زمین بعد از آن صبح روز دوشنبه در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

سازمان دیده بان ورود 2nd تخلیه پرواز در تگزاس در این دیدار ،

ژاپن وزیر دفاع توییتی اوایل روز دوشنبه که سربازان ژاپنی در حال کمک به حرکت حدود 340 اتباع ایالات متحده از کشتی در Yokahama پورت به توکیو فرودگاه هاندا به هیئت مدیره پرواز.

دولت آمریکا تایید کرد حداقل 14 آمریکایی در ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما تا به حال آزمایش مثبت برای جدید COVID-19 بیماری فقط قبل از خروج ژاپن است. وجود دارد در انزوا نگه داشته در طول پرواز طولانی خانه و بودند گرفته شود برای درمان به محض ورود. همه مسافر دیگر — که در حال حاضر صرف تقریبا دو هفته قرنطینه در کشتی — رو به رو شد یکی دیگر از دو هفته قرنطینه در تراویس و Lackland پایگاه های نظامی.

Flight Evacuating American Cruise Ship Passengers Exposed To Coronavirus In Japan Arrives In US
یک محموله هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده می رسد از ژاپن حامل شهروندان آمریکایی در حال تخلیه از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در پایگاه نیروی هوایی تراویس در 16 فوریه سال 2020 در Fairfield, کالیفرنیا. فیلیپ Pacheco/گتی

کانادا و استرالیا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز را به خانه مسافر از زده کروز. مقامات ژاپن گفت: یکی دیگر از 70 عفونت تایید شد در الماس شاهزاده خانم است که متعلق به فلوریدا بر اساس کارناوال Corp. صدها نفر دیگر در هیئت مدیره تشخیص داده شده است با ویروس.

سازمان بهداشت جهانی قرار داده جهانی مرگ و میر از این ویروس به عنوان یکشنبه در 1,669 همه آنها به جز سه در چین گفت: “وجود دارد 51,857 آزمایشگاه تایید موارد همه اما حدود 700 در چین است. مقامات چینی گزارش داده اند 70,548 موارد و حدود 100 مرگ و میر بیشتر است اما این اعداد و ارقام شامل موارد تشخیص داده شده با استفاده از کمتر-برخی از آزمایشات بالینی است که افرادی که به حساب نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im