صدها نفر از زندانیان فرار پس از شورش زندان بیش لغو عید پاک خروجی با توجه به کروناویروس

نیوزویک | No comments

صدها نفر از زندانیان موفق به فرار از زندان در برزیل دوشنبه پس از شورش با توجه به نیاز خود را در روز عید پاک-انتشار امتیازات لغو بیش از COVID-19 coronavirus نگرانی.

زندانیان موفق به فرار از چهار تسهیلات شب قبل از روز خود را-انتشار امتیازات بودند را به حالت تعلیق با توجه به همه گیر. سائو پائولو سازمان زندان گفت: “اعمال نافرمانی” گرفته شده بود بلافاصله قبل از این زندانیان موفق به فرار.

رسانه های محلی گزارش کرده اند متضاد حساب در مورد تعدادی از زندانیان که فرار با برخی از آمار و ارقام به عنوان بالا به عنوان 1,000. تعداد واقعی شناخته نشده است اما مقامات گفته می شد در شمارش نهایی شمارش به گزارش رویترز،.

برزیلی مقامات تعیین شده بود به لغو موقت عید پاک منتشر شده در روز سه شنبه به دلیل نگرانی که 34,000 زندانیان واجد شرایط چه کسی جرأت عمومی می تواند این ویروس به فضاهای محدود از زندان که در آن جمعیت آسیب پذیر است و به سرعت در حال گسترش بیماری های عفونی.

“تعلیق لازم بود چرا که این سود را پوشش بیش از 34 هزار نفر از محکومین نیمه باز رژیم که بازگشت به زندان را دارای پتانسیل بالا برای نصب و گسترش coronavirus در یک جمعیت آسیب پذیر ایجاد خطرات بهداشتی برای کارکنان و متولیان” به سازمان زندان در بیانیه ای گفت.

prison escape
صدها نفر از زندانیان موفق به فرار از زندان در برزیل پس از یادگیری است که coronavirus نگرانی به معنای مقامات در مورد لغو خود را برنامه ریزی شده روز-منتشر شده در عید پاک.
گتی

یک میزبان از دیگر اقدامات نیز در نظر گرفته شده در این سیستم عدالت در تلاش برای مهار این ویروس از جمله تعلیق مسیرهای پیاده روی و برخی دیگر از دادگاه فعالیت است.

فرار گفته شده است که ساخته شده از زندان در منگگوا, Tremembé, Mirandópolis و پورتو فلیز. برزیل خروجی Globo گزارش شده که حدود 400 نفر از زندانیان موفق به فرار از منگگوا تسهیلات.

مقامات نظامی از جمله پلیس به سرعت شروع به ردیابی کردن فراری با سازمان زندان این ادعا که 174 در حال حاضر بازداشت شده تنها چند ساعت پس از فرار.

وجود دارد 234 موارد گزارش شده از COVID-19 در برزیل به دوشنبه. به گزارش ظهور جمعه است که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای این ویروس اما رئیس جمهور به سرعت رد کرده است که او تا به حال ویروس و گفت: یک تست دوم آمده بود بازگشت منفی است.

Bolsonaro و حداقل دو نفر از همکاران خود را که بعدها تایید کرد که قرارداد این ویروس تا به حال ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی آخر هفته باعث نگرانی است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گرفتن تست شده است. کاخ سفید روز شنبه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آزمایش منفی است.

کارشناسان آمریکایی نیز هشدار داده است که زندان به راحتی می تواند تبدیل به ضعف COVID-19 اگر عفونت معرفی شده است به مردم. زندان فدرال مقامات زندانیان محروم از دریافت بازديد از خانواده و وکلای مدافع برای حداقل 30 روز آینده بیش از ترس از گسترش این ویروس با توجه به آسوشیتد پرس.

حدود 175 ، 000 نفر در حال حاضر در زندان فدرال. کل جمعیت زندانیان در آمریکا تعداد نزدیک به 2.3 میلیون مشابه با ترس از گسترش این ویروس نیز احساس در دولت و امکانات محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>