صدها نفر از هزاران نفر از گینس بشکه بشکه fertilise درخت کریسمس در مستند

صدها نفر از هزاران نفر از استفاده نشده تبس گینس شده است repurposed به fertilise درخت کریسمس در طول coronavirus مستند.

جنگلداری پروژه یکی از چندین سازگار با محیط زیست در اختیار مسیرهای معروف ایرلندی آبجوسازی به کار به عنوان آن را به ارمغان آورد میلیون ها لیتر تنومند آبجو و آل از بسته بارها و بارها.

در شروع مستند در ایرلند گینس کاهش عملیات در آن St James’ دروازه آبجوسازی در دوبلین به حداقل سطح مورد نیاز برای نگه داشتن آن مخمر سهام زنده است.

این اولین بار بود که اتفاق افتاده بود از سال 1916 عید پاک رو به افزایش شورش در شهر.

در حال حاضر تولید ramped تا یک بار دیگر به عنوان بارها و بارها در سراسر ایرلند, انگلستان و فراتر از آن آماده برای شروع استقبال مشتریان بازگشت.

پیش بینی چالش های صنعت نوشیدنی تنظیم شده است روبرو می شوند در دوران اجتماعی فاصله گینس صاحب Diageo اعلام کرده است ما 100 میلیون دلار (£79.8 میلیون) “بالا بردن نوار” صندوق برای کمک به بارها برای پرداخت جدید بهداشت و اقدامات ایمنی – €14 میلیون دلار (£12 میلیون) که در دسترس ساخته شده در ایرلند.

تشکیلات خودگردان فلسطینی خبر گزاری شده است و در پشت صحنه در St James’ دروازه شاهد پوسته پوسته شدن عملیات.

Aidan Crowe, مدیر عملیات در آبجوسازی گفت گینس تصمیم گرفت در روزهای اولیه مستند به حمایت از آن بر روی تجارت مشتریان بازیابی بشکه بشکه است که مجموعه ای به استفاده نشده با توجه به بسته شدن نوازی رسانه ها.
Mariusz Brzyk دستیار مدیر برنج Cullens میخانه در دوبلین طول می کشد تا تحویل تازه گینس


اعتبار: Niall کرسن/PA سیم

“این یک زمان سخت در آبجوسازی اما از آن شده است بسیار سخت تر اگر شما در حال تلاش برای به اجرا در تجارت رسانه ها در این بخش از جهان است,” او گفت:.

“به همین دلیل آن بسیار مهم از سمت راست شروع lockdown برای حمایت از تجارت تا آنجا که ما می تواند. همین دلیل است که ما در زمان تصمیم به بازگرداندن تمام آبجو از تجارت.

“در واقع آنچه ما انجام می دهیم این است که ما همه چیز قابل آبجو بازگشت ما به تخليه آن و ما متفرق کردن محصول از طریق تعدادی از سازگار با محیط زیست پایدار مسیرهای.”

آقای کرو گفت: اکثریت قریب به اتفاق از آبجو می رود به بید و درخت کریسمس مزارع مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مواد مغذی در آن مزارع.

“ما همچنین منحرف برخی از محصولات از طریق به هاضم بی هوازی که در آن تولید بیو گاز” او گفت:.

“در واقع ما کاملا خوشبین است که در دراز مدت که بیو گاز می تواند یک منبع سوخت مناسب برای ما در اینجا استفاده در آبجوسازی.

“و سپس ما نیز منحرف برخی از این محصول برای کمپوست.

“پس از آن بی سابقه مشکل برای ما و ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که از نظر ما مدیریت است و مدیریت آبجو با آن سازگار با محیط زیست پایدار است که به دلیل بسیار بسیار مهم نه فقط برای ما کسب و کار, اما بدیهی است که برای کشور به عنوان یک کل به عنوان به خوبی.”

پرسید که چگونه بسیاری از لیتر بوده است بازگشت آقای کرو گفت: “شما احتمالا می خواهم به من گریه اگر من شروع به آن اضافه کنید اما آن را به صدها نفر از هزاران نفر از تبس و ما هنوز هم برخی از محصولات به تخليه و ما هنوز هم برخی از بازارها که در میانهی شب به پایان رسید بازگشت آبجو خود را به ما. بنابراین بسیاری از آبجو و بسیاری از تبس.”

اصلی دم خانه در St James’ دروازه تولید 7.2 میلیون hectolitres (720 میلیون لیتر) در سال است.

که به مقدار 39 پیمانه نیم لیتری دوم در تمام طول سال.

معمولا St James brews 2.5 میلیون پیمانه نیم لیتری گینس هر روز و 1.5 میلیون پیمانه نیم لیتری از دیگر آبجو و چاق و چله.

اما همه که مقیاس در دو هفته آخر فوریه و در هفته اول آوریل است.

“ما بزرگترین کار واقعا بیش از آن دوره از زمان بود و فقط مدیریت چه بود بی سابقه رکود” گفت: آقای کرو.

“احتمالا قصد بازگشت به سال 1916 در واقع آخرین باری که ما تا به حال چنین نمایشی کوتاه مدت تغییر دهید.

“در حال حاضر خوشبختانه ما در طرف دیگر که ما ramping تا بسیار به شدت از طریق ماه های ژوئن و ژوئیه است.”

St James’ دروازه سه تا از بزرگترین بازارهای بریتانیا و ایرلند و شمال امریکا اما به طور کلی این توزیع به 130 کشور در سراسر جهان.

همه چاق و چله, آبجو و آل تولید شده در ارتفاع مستند استفاده شد تنها برای محصولات کنسرو شده.

بنابراین در حالی که kegging عملیات در St James’ دروازه زمین به نزدیکی توقف کنسرو و بطری عملیات در بلفاست و رانکورن در واقع افزایش تولید برای دیدار با اضافه شدن تقاضا از خارج-فروش تجارت.

آقای کرو گفت: بزرگترین چالش آبجوسازی در حال حاضر مواجه است که عدم اطمینان در مورد آنچه تقاضا را مانند نگاه در چند ماه اول کاسته محدودیت.

“ما آماده کردم برای eventualities مختلف,” او گفت:.

“اگر آن را آهسته تر از ما انتظار دارند ما باید به آماده شدن برای آن است. اگر آن را به طور قابل توجهی شلوغ تر از ما انتظار دارند ما باید به آماده شدن برای که بیش از حد. و ما آماده هستیم ما آماده خواهد شد.

“این بسیار بهتر مجموعه ای از چالش ها به تلاش برای مدیریت از چالش هایی که ما تا به حال در ماه مارس زمانی که همه چیز در حال ramped پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de