کمتر از یک پنجم از 80 میلیون مهاجر کارگران اختصاص کمک های غذایی توسط دولت هند دریافت منابع در ماه مه و ژوئن با توجه به داده های جدید.

یازده متحده – از جمله Jharkhand, Odisha و تامیل نادو – حتی توزیع یک درصد از کمک آنها برداشته شد با فعالان ترس از افزایش ناامنی غذایی در طول ماه های آینده.

هند در تلاش برای مهار جهان را چهارمین Covid-19 شیوع با بیش از 600.000 موارد و اوج نه پیش بینی شده تا نوامبر است.

دولت هند گفته است که آن را با موفقیت حمل و نقل 800,000 متریک تن دانه به مقامات دولتی در ماه مه برای توزیع چیزی فعالان همچنین تایید کرد به تلگراف.

مسائل اداری در سطح محلی متوقف غذا از رسیدن به کسانی که در روی زمین, توضیح می دهد, Anindita Adhikari از رشته کارگران اقدام شبکه (قو) NGO.

Ms Adhikari آثار در شمال ایالت هاریانا و به عنوان وجود دارد در کشورهای دیگر در سراسر هند وجود دارد و نه پایگاه دائمی آدرس میلیون گذرا کارگران مهاجر.
هندی مقامات در حال تلاش برای مشخص کردن کارگران مهاجر در بازگشت به شهرستانها


اعتبار: شاتر

این هاریانا دولت تا به حال برای شروع یک “زحمت کش” فرایند تلاش برای شناسایی میلیون ها نفر از کسانی که بازگشته اند و در سراسر منطقه دو برابر اندازه ولز فیزیکی تایید در طول یک بیماری همه گیر.

“دولت واقعا تلاش شده است با توزیع و تا به حال به شروع یک مطالعه خانواده در سراسر کشور است که نیاز مردم بر روی زمین” توضیح می دهد که خانم Adhikari.

“در بسیاری از سکونتگاه های غیررسمی که در آن مهاجران استفاده می شود به زندگی می کنند آنها نیز خالی پس از همه گیری آغاز شد”.

در ایالت بیهار در کمتر از 15,000 توزیع مواد غذایی سایت در حال حاضر فعال از مجموع 46,842 به عنوان مقامات مبارزه به دقت اشاره کردن به بازگشت مهاجران.

دولت هند ارائه نشده است توضیحی برای اینکه چرا تنها 13 درصد از مواد غذایی خود را کمک به مقصد خود رسید اما شکست خود را به نشر معیارهای واجد شرایط بودن نیز مختل متحده تلاش های سراسر کشور.

از ابتدا متحده تا به حال به طراحی و پردازش برنامه های کاربردی و در هاریانا وجود داشته است تکرار تاخیر در پردازش این جدید شناسایی اشکال.

“در ایالت بیهار برای مهاجرین بازگشته مهاجران, نام خود را برای اولین بار ثبت می شود و سپس با مواد غذایی نمایندگی است که طولانی کردن روند کشیده شده” توضیح می دهد که Ranu Bhogal مدیر آکسفام هند است.

“در مورد دولت Chattisgarh برای مهاجرین بازگشته مهاجران, نام خود را برای اولین بار به ثبت خواهد با یک انتخاب ایجاد کرد عضو شورای عالی و تایید شده و پس از آن تنها جیره جدید کارت صادر خواهد شد.

“این می رود بدون گفت که این پروسه نه تنها دست و پا گیر اما سرند با فساد و آن است که یک ماده از تعجب است که بسیاری از مردم مستحق حذف شده اند از دسترسی رایگان جیره که دولت منتشر کرده است”.

در کشورهای دیگر مهاجر شدند و نیاز به ارائه اسناد و مدارک – مانند یک Aadhar کارت – که آنها را یا ندارند یا از دست داده بود پس از سانحه در طول سفر به خانه.

زنجیره تامین مسائل باید همچنین بخشی به عنوان حمل و نقل از تمام غیر ضروری کالا به طور کامل محدود در سراسر هند بین 25 مارس و ژوئن 1, با یک شدیدی مستند در محل به سرعت گسترش Covid-19.

فعالان مطرح شده زنگ خطر در اوایل مارس و پس از بررسی توسط هند امروز نشان داد که سازمان های غیر دولتی تا به حال تغذیه مردم بیش از دولت در 13 ایالت.

دولت هند داده ها نشان می دهد که بسیاری از کارگران مهاجر هنوز در حال مبارزه برای زنده ماندن و با تکیه بر سازمان های غیر دولتی با قو اورژانس تماس گرفته در حدود 2000 گروه از مهاجران گرسنه در ماه ژوئن در ایالت دهلی و هاریانا به تنهایی.

روز سه شنبه آقای مودی اعلام کرد تمدید گسترده تر بسته امداد تا نوامبر که وعده غذایی رایگان برای تقریبا 800 میلیون ذینفع.

آن را گفت که آن را نیز بررسی که چرا چنین درصد کمی از آن غذا کمک ها به افراد نیازمند است.

“برخی از کشورهای در حال توزیع foodgrain به فقرا. آن است که یک ماده از نگرانی… آنها باید حساس به فقرا…. ما هیچ مشکلی در تامین مواد غذایی دانه به متحده گفت:” آقای Ram Paswan اتحادیه وزیر امور فروش مواد غذایی و اماکن عمومی توزیع شده است.

“هنگامی که آن است که با توجه به رایگان من نمی فهمم مشکل در توزیع. ما با در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im