طوفان داگلاس دقت نتواند بیشتر از هاوایی

هونولولو — طوفان داگلاس به دست آورد برخی از قدرت و شروع به چرخش به دور از بسیاری از جزایر هاوایی آن را به عنوان skirted دولت اواخر یکشنبه.

گفت: پیش بینی طوفان هشدار لغو شد برای اوآهو اما باقی مانده در اثر کائوآئی شهرستان از جمله جزیره کائوآئی و Niihau که هنوز هم می تواند ضربه توسط سیستم با gusts باد قوی و خشن گشت و گذار.

“این هنوز هم در خارج از قلمرو امکان. بنابراین ما می خواهیم مردم را به واقعا هوشیار باشند و اقامت آماده, حداقل برای امشب” اریک لاو, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در هونولولو گفت:.

از 11 p. m. روز شنبه, هاوایی, استاندارد زمان (ساعت 5 Eastern Daylight Time), Douglas 100 مایلی شمال غربی از هونولولو. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت, ساخت آن را یک دسته 1 طوفان.

douglas-hawaii-5a-edt-072720.jpg
طوفان داگلاس بود skirting هاوایی بسیار دیر در ژوئیه 26 سال 2020 است. مرکزی اقیانوس آرام مرکز طوفان

باران سنگین و gusts باد کتک مائوئی در صبح روز سه شنبه سقوط یک درخت کوچک در بزرگراه هانا.

وزش باران سقوط کرد و پر باد باد تحت تأثیر درختان در اوآهو در صفحه اصلی به دولت بزرگترین شهرستان Honolulu. شن و ماسه و باقی مانده شسته در دو خط جاده ساحلی.

با وجود خطرات خوانندگان سوار امواج و ساکنان در زمان عکاسی سلفی در یک مواظب نقطه بعدی به اقیانوس.

لاو گفت: داگلاس می توانست خیلی بدتر از حال آن پیگیری شده است 20 یا 30 کیلومتر به سمت جنوب.

یک دلیل این است که این مسیر قرار داده داگلاس به شمال کشور و به طور مستقیم بیش از جزایر. یکی دیگر این است که این مسیر بیشتر قرار داده و جزیره های زنجیره ای در نزدیکی جنوب غربی ربع از طوفان است که اغلب کمتر مخرب از شمال شرقی و در سمت راست از یک طوفان چشم Lau گفت.

A police officer uses a plywood board to push beach debris off the road in Kaaawa, Hawaii, U.S. July 26, 2020, ahead of Hurricane Douglas
یک افسر پلیس با استفاده از یک تخته سه لا تخته فشار ساحل باقی مانده از جاده در Kaaawa هاوایی در ژوئیه 26 سال 2020 پیش از طوفان داگلاس بود که باعث متورم اقیانوس در مناطق خاصی در اطراف اوآهو با آب شستشو در برخی از جاده ها است. مارکو گارسیا / ایسنا

“ما واقعا با یک واقعا خوب خط تیغ خط نازک بین آنچه که ما تجربه کرده ایم امروز در مقایسه با آنچه که ما می تواند تجربه کرده اند” او گفت:.

دوک استیونس که زندگی در حنا در مائوئی شرقی نکته گفت: در اوایل بعد از ظهر بود و دیگر هیچ باد و باران نور که کاهش مداوم در طول شب فروکش کرده بود. “من دیده ام خیلی بدتر” گفت: استیونس که در مائوئی از سال 1987.

آنتونیا سالن از Kihei در west Maui گفت: طوفان اجتناب منطقه اگر چه او و دیگران بودند برای بدترین آماده. “مائوئی skirted بسیاری از طوفان,” او گفت:. “این تنها نوع از چیزی است که ما از طریق اینجا.”

حدود 300 نفر تخلیه به هاوایی مرکز کنوانسیون در لبه Waikiki. در مائوئی 22 نفر در پنج پناهگاه در اطراف جزیره.

آسمان گفته شد به همراه ماسک و ضد عفونی کننده دست همراه با معمول اضطراری تامین آب و غذا. مردم را مجبور به پوشیدن پوشش صورت پذیرفته شود و باید به آنها را می پوشند مگر اینکه آنها در حال خوردن و نوشیدن و یا خواب.

A surfer hits the waves in Hauula, Hawaii
گشت و گذار و بازدید امواج در Hauula هاوایی در جولای 26, 2020, قبل از ورود انتظار می رود طوفان داگلاس. مارکو گارسیا / ایسنا

وزارت بهداشت دولت مقامات تماس هر یک از 625 نفر بودند که در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه که از روز شنبه به دلیل آنها هم COVID-19 مثبت شده اند و یا در تماس با کسی که. هر یک از کسانی که نشان داد آنها خواهد سرپناه در محل و پناه در یک پناهگاه طوفان.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما COVID-19 تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. برای سه روز متوالی از طریق پنج شنبه, هاوایی, گزارش رکورد تازه تایید موارد است.

رئیس جمهور تهمت صادر اضطراری اعلام هاوایی به دلیل طوفان هدایت کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پروازهای بین هاوایی و سرزمین اصلی ایالات متحده و همچنین بین جزایر.

بارش بود و انتظار می رود بین 3 تا 6 اینچ, با محلی مقادیر بالاتر امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im