فورت مایرز, Fla. — شوهر از فلوریدا دکتر bludgeoned به مرگ در درون او باد از جنوب غرب فلوریدا در ماه ژوئن گذشته گرفته شده بود را بازداشت پنج شنبه در درجه دوم اتهام قتل. دستگیری علامت Sievers آمد و در مدت کوتاهی پس از او دوست دوران کودکی کورتیس وین رایت جونیور که در حال حاضر متهم در این پرونده مجرم و مورد توافق برای ارائه اطلاعات به دادستان در 25 سال درخواست مقابله به گزارش CBS وابسته چشمک.

دادستان ادعا در اسناد دادگاه در ماه دسامبر منتشر شد که علامت Sievers, 47, رسم کشتن او 46 ساله همسر ترزا.

untitled.png
دکتر ترزا Sievers CBS وابسته چشمک

محبوب بونیتا اسپرینگز دکتر و مادر دو بود و بنا به گزارش ها یافت می شود مورد ضرب و شتم به مرگ با یک چکش ژوئن 29. دادستان ادعا رایت 47 و یک مرد دیگر جیمی راجرز, 25 هر دو Missouri, استخدام شدند برای انجام کشتار و که علامت Sievers “تا به حال دخالت مستقیم در برنامه ریزی و اجرای” از جرم و جنایت. رایت و راجرز در صورت قتل درجه دوم اتهامات عنوان شده علیه.

روند اخبار

اسناد و مدارک توضیح داده شده مشکل ازدواج بین علامت و ترزا Sievers بود که انحلال دلیل مشکلات مالی و امور.وحشتناک صحنه جرم برگزار شد به مانند یک سرقت اسناد گفت.

“ما پس از علامت Sievers. ما مرد و ما بسیار خوشحال هستیم که گفت:” لی شهرستان کلانتر مایک اسکات جمعه پس از اسکورت Sievers دستبند و پوشیدن red jumpsuit از ورودی دفتر لی شهرستان کلانتر به یک ماشین گشت, به گزارش ایستگاه.

پنج شنبه, پیوند برای علامت گذاری Sievers راه اندازی شد در $4.43 میلیون, به گزارش ایستگاه.

رایت باید ارائه “کمک قابل توجهی” به دادستانی به عنوان بخشی از تقاضای معامله سخنگوی این دفتر گفت: ایستگاه. راجرز بود و صریحی به فورت مایرز در روز سه شنبه پس از گذراندن شش ماه حبس در ایلینوی در یک نامربوط فدرال تفنگ شارژ.

با توجه به اسناد دادگاه در ماه دسامبر منتشر شد زن و شوهر به حال پنج سیاست های بیمه عمر در هر یک از دیگر در مجموع بیش از 4 میلیون دلار است. دادستان در دادگاه گفت شنبه آنها بر این باورند که بیمه پرداخت شده ممکن است بخشی از انگیزه به گزارش ایستگاه و ابراز نگرانی کرد که Sievers می تواند تلاش برای استفاده از بیمه پول به ارسال اوراق قرضه.

Sievers’ وکیل لی Hollander این گزارش گفت: هر احتمالی پرداخت بیمه است که در خود نگه دارد. Hollander اتحاد خود را حفظ مشتری بی گناهی.

زن و شوهر دو فرزند 9 و 11 گزارش شده است قرار داده شده در صفحه اصلی از طریق فلوریدا کودکان و خانواده ها در بخش.

بازداشت شنیدن راه اندازی شد برای شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im