هند گزارش شده است که “با توجه به” یک درخواست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار سهام از مواد مخدر رئیس جمهور ایالات متحده است به نام “تغییر بازی” در مبارزه با Covid-19.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نخست وزیر هند نارندرا مودی روز یکشنبه یک روز پس از کشور ممنوع, صادرات هیدروکسی کلروکین که در آن تولید در مقادیر زیاد.

رهبران دو کشور در شرایط دوستانه و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده با مشخصات بالا سفر به هند است.

اما هند واقعا در یک موقعیت برای کمک به ما ؟ و هیدروکسی کلروکین حتی کار در برابر coronavirus?

چه هیدروکسی کلروکین?

هیدروکسی کلروکین بسیار شبیه به کلروکين یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین داروهای ضد مالاریا.

اما این دارو می تواند در درمان بیماری های ایمنی خودرو مثل آرتریت روماتوئید و لوپوس – نیز جلب توجه بیش از چند دهه گذشته به عنوان یک پتانسیل ضد ویروسی عامل.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به تایید آن برای درمان coronavirus چیزی در این سازمان را رد کرده است. آقای ترامپ بعد گفت که آن را تا به حال تایید شده برای “استفاده مهربان” – که به معنی یک دکتر می تواند به مواد مخدر است که در عین حال پاک می شود توسط دولت به یک بیمار در یک وضعیت تهدید کننده حیات.

پزشکان قادر به تجویز کلروکين در این شرایط آن را به عنوان یک ثبت نام مواد مخدر.

بنابراین می هند واقعا کمک به رئیس جمهور تهمت?

هیدروکسی کلروکین می تواند خریداری شده بیش از شمارنده و نسبتا ارزان است. اما خرید آن و استفاده به شدت محدود شده تا کنون از آن به عنوان یک درمان ممکن برای Covid-19.

روز شنبه, هند ممنوع صادرات دارو “بدون استثنا”. منظور آمد و حتی به عنوان تعداد موارد مثبت Covid-19 مشخصی در کشور است. هند در حال حاضر ثبت 3,666 فعال موارد ویروس ها با بیش از 100 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت ،

اما در حال حاضر به نظر می رسد دولت می تواند دوباره این موضع احتمالا زیر Mr تهمت به آقای مودی. رسانه های محلی به نقل از منابع دولت عنوان کرد و گفت که تصمیم گیری در این می تواند به عنوان اوایل روز شنبه پس با توجه به آنچه نیاز داخلی می تواند مانند نگاه در آینده نزدیک.

اما آیا هند – یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد مخدر باید از این ظرفیت به واقع عرضه کشورهای دیگر نیز هست ؟

بله با توجه به Ashok Kumar Madan از مواد مخدر تولید کننده انجمن.

“هند قطعا ظرفیت به تهیه کردن به هر دو جهانی و بازارهای محلی. البته ملاحظات داخلی باید برای اولین بار می آیند اما ما این ظرفیت را دارند که” او به بی بی سی گفت.

آقای مادان همچنین گزارش را رد کرده که چین را به شدت محدود صادرات از ماده فعال دارویی (API) است که مورد استفاده برای تولید هیدروکسی کلروکین. او اذعان کرد که 70 درصد از تمام Api های مورد نیاز توسط هند به تولید مواد مخدر از چین آمده اما گفت که لوازم از چین تا به حال به طور پیوسته ادامه داد: “هر دو دریا و هوا”.

اما کار می کند ؟

بسیاری از virologists و کارشناسان بیماری های عفونی هشدار داده اند که هیجان بیش از هیدروکسی کلروکین زودرس است.

“کلروکين به نظر می رسد برای جلوگیری از coronavirus در مطالعات آزمایشگاهی. وجود دارد برخی از شواهد از پزشکان گفت: این به نظر می رسد برای کمک به” جیمز گالاگر, BBC سلامت, خبرنگار توضیح داد.

اما مهمتر شده اند وجود دارد بدون تکمیل مطالعات بالینی که مهم هستند را نشان می دهد که چگونه مواد مخدر در رفتار واقعی بیماران اگر چه آنها در راه هستند در چین, آمریکا, انگلستان و اسپانیا است.

حتی برخی از آنها شک و تردید در مورد چگونه موفق آنها ثابت خواهد کرد.

“اگر آن را واقعا یک اثر دراماتیک در سیر بالینی Covid-19 ما در حال حاضر شواهدی برای آن است. ما لازم نیست که به ما می گوید که هیدروکسی کلروکین اگر آن را حتی با این نسخهها کار در همه, به احتمال زیاد خواهد شد نشان داده شده است که متوسط اثرات در بهترین حالت” دکتر Joyeeta باسو مشاور ارشد پزشک به بی بی سی گفت.

رامان R Gangakhedkar ارشد دانشمند با شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که این سیاست در حال حاضر این است که این دارو نباید استفاده توسط هر کس.

“این است که با توجه به پزشکان و مخاطبین از آزمایشگاه مورد تأیید. هنگامی که داده های خود را خواهد بود پیروی تنها پس از آن تماس گرفته می شود که آیا باید آن را به همه توصیه می شود” او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

با وجود این واقعیت محاکمه هستند و در عین حال به این نتیجه مردم شروع به خود درمانی – گاهی اوقات با عواقب فاجعه بار است.

شده اند وجود دارد گزارش های متعدد در نیجریه از افراد مسموم از استعمال بیش از حد پس از مردم بنا به گزارش الهام گرفته شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق حمایت از مواد مخدر است.

یک مقاله در مجله پزشکی لانست نیز هشدار هیدروکسی کلروکین می تواند عوارض جانبی خطرناک اگر دوز است به دقت کنترل می شود.

این عدم اطمینان باعث شده است تا سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter به حذف پست های که مشتری جلب کردن آن به عنوان یک درمان – حتی زمانی که آنها ساخته شده است توسط رهبران جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im