هیدروکسی کلروکین سوالات تشدید عنوان مجله می گوید آن مطالعه مواد مخدر ‘برآورده نمی رود استانداردهای’


Anthony Fauci Donald Trump coronavirus hydroxychloroquine COVID-19
مارس 01: Dr. Anthony Fauci (L) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از این نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC. Fauci و رئیس جمهور اختلاف نظر در مورد اثر بخشی دارو هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19.
برنده McNamee/گتی

در روز دوشنبه نشست خبری رئیس جمهور تهمت نمی خواهد اجازه دهد که خود را متخصص پزشکی دکتر Anthony Fauci, برای پاسخ به یک سوال در مورد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که بدست مقدار زیادی از توجه به تازگی به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

این سوال خاص مطرح شده توسط سی ان ان خبرنگار معلوم می شود به خصوص مربوط به: “چه شواهد پزشکی?”

سه روز قبل در مارس 3, ناشر این مقاله علمی که برای اولین بار به ارمغان آورد و مواد مخدر به توجه کارشناسان بهداشت عمومی-و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—شک و تردید در قابلیت اطمینان از اصلی پژوهش است.

“این مقاله را برآورده نمی کند [ناشر] انتظار استاندارد گفت:” مجله بین المللی ضد ميکروبی در بیانیه ای. این مجله منتشر شده که “هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین به عنوان یک درمان Covid-19: نتایج یک برچسب باز غیر کارآزمايی بالينی تصادفی” در 20 مارس پس از یک شتاب بررسی دقیق متوقف کوتاه از جمع این مقاله است.

انتقاد تقریبا قطعا افزایش تنش ها در کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار شعار از هیدروکسی کلروکین قرار داده و او را در تقابل با Fauci و کارشناسان دیگر که تاکید بر اهمیت انجام کارآزمایی های کنترل شده تصادفی دارو—استاندارد طلا در تحقیقات علمی—قبل از معرفی استفاده از آن برای COVID-19.

اگر چه هیدروکسی کلروکین است تایید شده توسط اداره غذا و دارو به عنوان یک درمان مالاریا آن هنوز رسما تایید این دارو برای استفاده در COVID-19. هفته گذشته FDA اعطا “اورژانس با استفاده از مجوز” در بخشی به آن را آسان تر برای دولت فدرال شروع به انباشت دارو.

این IJAA توجه گزارش شده توسط سازمان دیده بان انقباض یک وبلاگ تاسیس شده توسط روزنامه نگاران دکتر ایوان اورانسکی و Adam Marcus. “البته اسب سمت چپ ضرب المثلی انبار در این یکی” آنها نوشت. “یک بی حد و حصر تعدادی از بیماران شده است دریافت هیدروکسی کلروکین و همچنین کلروکين برای Covid-19 عفونت با تشکر در بخش های بزرگ به یک گروه پشتیبانی برای مواد مخدر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در این مطالعه دانشمندان داوطلب خدمت سربازی 42 COVID-19 بيمار در جنوب فرانسه. آنها قرار داده و 16 نفر در گروه کنترل کردم که تنها درمان متعارف. از باقی مانده و برخی از آنها تحت درمان با هیدروکسی کلروکین تنها و بقیه تحت درمان با هیدروکسی کلروکین در ترکیب با یک آنتی بیوتیک. در روز 6 هنگامی که دانشمندان آزمایش همه بیماران برای حضور COVID-19 ویروس, نتایج دلگرم کننده بود. بیمارانی که کردم نه مواد مخدر بودند هنوز هم آلوده است. اما تنها نیمی از بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین آزمایش مثبت برای این ویروس و هیچ یک از بیماران که هر دو از مواد مخدر آزمایش مثبت است.

نویسندگان نوشته شده روی کاغذ در پزشکی علمی سایت در تاریخ 16 مارس به عنوان “preprint” که به معنی کار نشده بود و در عین حال اجرای دستکش بلند از بررسی توسط دانشمندان مستقل استاندارد برای انتشار در مجلات علمی. در 17 مارس نویسندگان ارسال آن به مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی است که آن را پذیرفته روز بعد و انتشار آن به صورت آنلاین در مارس 20. “که نشان می دهد که بررسی دقیق انجام شد در 24 ساعت فوق العاده سریع زمان” نوشته الیزابت بیک هلندی میکروبیولوژیست در پزشکی, وبلاگ علوم یکپارچگی هضم است.

مدت کوتاهی پس از انتشار دانشمندان که خواندن این مقاله شروع به اشاره به نقص در تحقیقات که شک و تردید در مطالعه است. در مارس 24, بیک منتشر شده یک لیست طولانی. وجود تناقضات در راه نویسندگان جمع آوری و گزارش داده ها — آنها می گویند مثلا کاغذ انجام شد بیش از 14 روز است اما تنها به ارائه شش روز از داده ها. او به بررسی وقایع نگاری مطالعه خود را و در مورد سوال که آیا نویسندگان آغاز شده بود تحقیقات خود را قبل از اخذ تایید از فرانسه آژانس ملی برای ایمنی مواد مخدر خواهد بود که اخلاقی گذشت. او همچنین گفت که ترکیب گروه کنترل نداشت از نزدیک مطابقت با ترکیب این گروه که موفق به دریافت داروهای تفاوت که احتمالا می تواند انحراف نتایج.

او همچنین اشاره کرد که یکی از نویسنده مقاله را نیز editor-in-chief از IJAA. مجله محروم تضاد منافع. “با توجه به نقش خود به عنوان سردبیر این مجله Jean-Marc Rolain تا به حال هیچ دخالت در این همکار بررسی نسخ خطی و هیچ دسترسی به اطلاعات در مورد آن داوری. مسئولیت کامل این مقاله به بررسی دقیق فرآیند واگذار شد به سردبیر.”

ناشران بین المللی جامعه های ضد میکروبی و شیمی درمانی و عذرخواهی برای sloppiness از همکار-فرایند بررسی. تحت شرایط عادی بررسی دقیق قرار است برای کشف معایب قبل از انتشار است که نویسنده می خواسته به آدرس. اما با هزاران نفر از مردم در حال مرگ از COVID-19 پزشکی ناشران تحت فشار هستند به انتشار نتایج به سرعت. “اگر چه ISAC به رسمیت می شناسد و این مهم است که برای کمک به جامعه علمی با انتشار اطلاعات جدید سریع این را نمی توان در هزینه کاهش بررسی علمی و بهترین شیوه های” نوشت: جامعه, رئيس جمهور, چت Voss.

این سوال جدید در مورد مطالعه بعید است که هر گونه اثر فوری در COVID-19 درمان است. انتظار می رود کمبود تخت های بیمارستانی و هواکش بسیاری از پزشکان به تجویز داروهای که ممکن است کاهش بدترین علائم و اجازه دهید به تنهایی منجر به درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im